Antivirus a zabezpečení

jak zaznamenat aktivitu svého přítele na Androidu pomocí keyloggeru

Prostřednictvím tohoto návodu vám prozradíme, jak snadno zaznamenat každou aktivitu psaní na smartphonu vaší přítelkyně nebo kamaráda.

Přes tutoriály Zde vám řekneme, jak poměrně jednoduchým a snadným způsobem zaznamenat každou aktivitu psaní na vašem smartphonu nebo vašich přátel (WOW, dokonce i přítelkyň) a navíc novou aplikaci, která se liší od předchozí diskuse.

Někdy jsme často zvědaví na přátele, kteří si rádi půjčují naše chytré telefony. Hádej, co dělají, když tu nejsme. Proto se řiďme těmito snadnými tipy.

(Aplikace, které budou tentokrát použity v tipech, vyžadují přístup vykořenit proti vašemu Androidu. Takže, nezapomeňtevykořenit nejprve váš smartphone

  • Tajně nahrávejte konverzace svého přítele pomocí této aplikace
  • Jak zaznamenat uživatelské jméno a heslo na Facebooku vašich přátel
  • 3 nejlepší a nejrychlejší aplikace pro Android pro nahrávání zpráv

Jak zaznamenat aktivitu svého přítele na Androidu pomocí Keyloggeru

  • Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci s názvem iKeyMonitor Následující:
  • Otevřete aplikaci iKeyMonitor, kterou jste dříve nainstalovali na Android. Na stránce Přihlásit se, stačí nechat heslo prázdné, protože jsme ho ještě nenastavili. zmáčknout tlačítko Přihlásit se.

  • Po přihlášení vyberte možnost Nastavení. V něm stiskněte možnost Protokolování zaškrtněte u možnosti KeyLogger. Poté stiskněte možnost Nakonfigurujte ovladač pro záznam kláves.

  • Zvolte možnost Keylogging pomocí vlastní klávesnice (všechny telefony). Budete přesměrováni na obrazovku nastavení Jazyk a vstup. Zapněte možnosti Výchozí nastavení klávesnice. Zapnutím této možnosti bude každý stisk klávesy provedený na klávesnici zaznamenán prostřednictvím iKeyMonitor.

  • Tato aplikace také ukládá různé další aktivity smartphonu, jako jsou SMS, historie navštívených webových stránek, uskutečněné hovory, dokonce i aktuální povídat si WhatsApp.

Jak? Docela snadné, že. Pamatujte, že jej nepoužívejte k účelům, které poškozují ostatní. Hodně štěstí!