Vykořenit

jak nainstalovat rámec xposed na android lízátko a marshmallow

Pro ty z vás, kteří rádi hackují smartphony Android, je nástroj s názvem Xposed Installer aplikací, kterou je nutné nainstalovat na zakořeněný smartphone s Androidem. Zde je návod, jak nainstalovat Xposed Framework na Android Lollipop a Marshmallow.

Pro ty z vás, kteří mají rádi spát Smartphone s Androidem, který už samozřejmě znáte nástroje s názvem Xposed Installer. Pro ty, kteří nevědí, Xposed Installer je aplikace, která slouží k tomu, aby vám usnadnila úpravu Android aplikací ve formátu APK bez nutnosti APK rozebírat.

Technicky Xposed rozšíří nebo prodlouží proces provádění, který je zapnutý /system/bin/app_process za účelem spouštění souborů s příponou JAR. Nástroje Toto je jedna z aplikací, která musí být nainstalována na chytrých telefonech a tabletech Android, které byly nainstalovány.vykořenit. Zde je několik příprav, které musíte provést před instalací Xposed Installer na smartphony Android Lollipop a Marshmallow.

  • Stáhněte si Xposed Framework Installer a jak jej nainstalovat na Android
  • 7 nejlepších a bezplatných kořenových aplikací pro Android, přímé stažení
  • Snadné způsoby, jak zakořenit Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Jak nainstalovat Xposed na Android Lollipop a Marshmallow

Požadavky na instalaci Xposed Installer

Než budete pokračovat, měli byste to vědět verze SDK a architektura který se používá OS Android nainstalovaný na vašem smartphonu v tuto chvíli. SDK nebo API Level vývoje Android Marshmallow je API Level 23 (SDK 23). Mezitím je použitá architektura Androidu 32bitová pro Android přístroj s čipová sada ARMv7 a 64-bit pro čipová sada ARMv8. Snadný způsob, jak to zjistit, je, že si můžete aplikaci nainstalovat AnTuTu. Podmínkou instalace Xposed navíc je, že váš smartphone musí být rootnutý a mít vlastní obnova. Nezapomeňte udělat záloha Ano.

Jak nainstalovat Xposed Installer

Mimochodem, Jaka používá smartphone Android 6.0 Marshmallow s 64bitovou architekturou, což znamená, že Jaka používá SDK23 a ARM64. ApkVenue tedy musí soubor stáhnout Xposed Framework SDK23 ARM64 na tomto odkazu, nezapomeňte vybrat nejnovější. Zde jsou kroky. Kromě toho si také musíte stáhnout aplikaci XposedInstaller_3.1.apk který si můžete stáhnout na JalanTikus.

  • Pokud jste si stáhli příslušný Framework, umístěte soubor na paměťovou kartu. Poté vypněte smartphone a restartujte do nabídky obnovení, jako je TWRP.
  • Jak vstoupit režim obnovenív závislosti na typu smartphonu. Obvykle stisknutím a podržte tlačítko pro zvýšení hlasitosti + vypínač zároveň.
  • Po přihlášení do režim obnovení, poté vyberte a Instalovat > vyhledejte soubor Xposed Framework, který byl přesunut >Přejetím prstem potvrďte blesk. Počkejte, dokud nebude proces dokončen.
  • Pokud máte, můžete přímo restartovat váš smartphone. Vyberte nabídku restartovat do systému z režim obnovení.
  • Dále nainstalujte aplikaci Xposed Framework 3.1. Hotovo!

Díky tomu si můžete nainstalovat řadu skvělých nových funkcí, které obvykle najdete pouze na nejnovějších chytrých telefonech Android. Nebo můžete také změnit vzhled ikony baterie, signálu, SIM karta, hodiny nebo ikona ve stavovém řádku a další. Jen pro případ, musíte pochopit důsledky, tj bootloop, ale nemusíte se příliš bát, protože Xposed nedorazí tvrdá cihla. Hodně štěstí!

Díky XDA Developers.