Software

nejúčinnější způsob, jak otevřít stránky, které jsou blokovány vládou

Vláda je zaneprázdněna blokováním mnoha webových stránek, od Netflixu po Tumblr. Pokud vás ruší způsob vlády, zde je snadný způsob, jak otevřít zablokovaný web.

Od dob internetu se vyjadřování a kreativita staly jednodušší a svobodnější. I tak zdarma, sociální normy na internetu téměř neplatí. Ale v Indonésii začala být svoboda na internetu blokována vládou. Počínaje blokováním stránek, které poskytují pirátský obsah, následovanými radikálními stránkami, pak je stále aktuální blokování Netflixu.

Vadí vám blokování speciálních stránek nebo aplikací ze strany vlády? Pokud ano, Jaka má skvělou aplikaci, kterou můžete použít k otevření webů, které jsou blokovány vládou.

  • Jak získat přístup k webovým stránkám blokovaným indonéskou vládou
  • Netflix nelze otevřít? Tyto příčiny a snadné způsoby, jak je překonat

Aplikace pro otevření blokovaných stránek

Mnoho stránek obsahujících pornografii, SARA, pirátské až radikální, je blokováno vládou. Dokonce Tumblr dokonce plánováno být zablokováno, i když existuje mnoho výhod, které lze na Tumblr získat. Takže, abyste mohli otevírat stránky, které jsou blokovány vládou, je opravdu povinné používat skvělé aplikace od Jaka.

1. Hotspot Shield

Pokud jste uživatel PC, který aktivně zkouší „zakázaný“ obsah, musíte být obeznámeni software toto. Vzhledem k tomu, že jeho houževnatost byla testována, Hotspot Shield k dispozici také pro smartphony Android se stejnými funkcemi jako verze pro PC. Pomocí Hotspot Shield můžete snadno procházet weby nebo aplikace, které jsou blokovány vládou, jako je Pornhub, Netflix, YouTube Music, stahovat „zakázané“ aplikace z obchodu Google Play a další.

Apps Networking AnchorFree GmbH KE STAŽENÍ Pango Antivirus & Security Apps STÁHNOUT

Nejen, že otevírá přístup k vládou blokovaným webům a aplikacím, Hotspot Shield vám také umožňuje chránit vaše osobní data při používání veřejného WiFi připojení. Pomocí Hotspot Shield můžete dokonce uzamknout aplikace nainstalované na vašem Androidu. V pohodě, že?

Pokud používáte plnou verzi Hotspot Shield, můžete volně přistupovat k mnoha blokovaným webům a aplikacím, aniž byste byli rušeni reklamami. A můžete také snadno určit virtuální IP umístění, které používáte. V bezplatné verzi nemůžete zadat umístění virtuální adresy IP a bude zpracováno pro reklamy.

2. Hola Free VPN

Neliší se od Hotspot Shield, Dobrý den, VPN zdarma lze také použít k otevření blokovaných stránek. To, co jej odlišuje, je jeho schopnost určit vaši virtuální IP polohu, i když používáte bezplatnou verzi. Jak otevřít web jako Spotify s Hola Free VPN je docela snadné, stačí zadat, jaký web chcete otevřít. Nezapomeňte, můžete si také nastavit, jaké aplikace budete otevírat pro blokování přístupu.

Kromě otevírání blokovaných stránek nebo aplikací, které nebyly Podpěra, podpora v Indonésii vám Hola Free VPN také pomůže ušetřit vaši datovou kvótu. Otevřením webu, který navštívíte z prohlížeče Hola VPN, bude veškerá příchozí spotřeba dat nejprve komprimována. Internet je stále rychlejší díky funkci komprese dat, kterou nabízí.

Hola Networking Apps KE STAŽENÍ

3. SuperVPN zdarma

Pokud na Hotspot Shield a Hola Free VPN potřebujete před použitím trochu nastavení, není tomu tak SuperVPN zdarma. Pomocí této aplikace můžete snadno otevřít blokované webové stránky a „zakázané“ aplikace najednou. Stačí se připojit k SuperVPN a můžete okamžitě hladce otevírat stránky jako Pornhub. Ach ano, pomocí SuperVPN můžete také určit virtuální umístění. Můžete otevřít aplikaci Pornhub, Netflix, YouTube Music, Spotify a další.

Nevýhodou SuperVPN je velké množství reklam visících kolem rozhraní aplikace. A také v bezplatné verzi získáte pouze VPN přístup s neomezenou rychlostí na 20 dní. Můžete se ho zbavit zakoupením VIP a zároveň odstranit časový limit pro používání VPN.

Síťové aplikace KE STAŽENÍ

4. Psifon

Pamatujete si na bezplatný internetový trik s použitím Psiphonu, který dal Jaka? I když nyní zdarma internetové triky s Psifon již nelze použít, ale stále můžete používat Psiphon k otevírání blokovaných stránek. Stačí připojit svůj smartphone k VPN společnosti Psiphon a pak můžete přímo surfovat po aplikacích nebo stránkách, které jsou blokovány vládou.

Apps Networking Psiphon Inc. STAŽENÍ

5. Rocket VPN

Chcete si otevřít zablokovaný web bez potíží s reklamami a zdarma? Rocket VPN toto je odpověď. S Rocket VPN můžete také otevřít blokované aplikace, jako je Netflix; nebo které ještě nejsou v Indonésii dostupné, jako je YouTube Music. Muzes udelat zkratky rychle k aplikaci, kterou chcete otevřít, přístup přímo přes Rocket VPN.

Aplikace Produktivita Liquidum Limited KE STAŽENÍ

Pokud máte pocit, že vám vláda bere svobodu internetu, zkuste pomocí těchto 5 aplikací otevřít stránky, které vláda blokuje. Aplikaci můžete použít nejen k otevírání blokovaných stránek, ale také k otevírání zakázaných aplikací! Hodně štěstí.