Software

10 nejlepších programů pro obnovu dat pro obnovu smazaných dat

Už jste někdy omylem smazali důležité soubory z pevného disku? Co ve mě vyvolává paniku, soubor byl smazán ze složky Koš. Nebojte se, stále můžete uložit ztracená nebo smazaná data pomocí následujícího softwaru!

Mýlil ses někdy? vymazat důležité soubory z pevného disku? Co ve vás vyvolává paniku, smazali jste soubor také ze složky Koš.

No, pro ty z vás, kteří smazali nesprávný soubor, omylem naformátovali pevný disk, flash disk nebo kvůli tomu ztratili data hmyz nebo viry. Než zmatek nebude jasný, zkuste se nejprve uklidnit.

Stále můžete obnovit ztracená nebo smazaná data pomocí software pro obnovu nejlepší bezplatná data 2016, která ApkVenue popisuje níže.

  • 3 způsoby, jak obnovit smazané fotografie na Facebooku, snadno!
  • Jak obnovit smazané soubory v systému Android bez root
  • Jak obnovit smazané soubory ve Windows

Nejlepší bezplatný software pro obnovu dat

Hlášení z Fossbytes, vlastně data, která smažete nebo když to uděláte rychlý formát pevný disk, pouze stůl databázejen to se vyprázdní. Vaše staré datové soubory jsou ve skutečnosti stále v úložišti a nebyly zcela odstraněny. Takže potřebujeme software pro obnovu dat.

1. Recuva

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

Recuva je nejlepší bezplatný software pro obnovu dat pro obnovení smazaných dat. Výhodou Recuvy je, že se snadno používá, můžete vyhledávat a získávat dříve smazané dokumenty, soubory, složky a další informace.

Společnost Recuva také používá techniky bezpečného přepisování dat k odstranění důležitých, osobních a citlivých informací.

2. TestDisk

Apps Utilities CGSecurity STÁHNOUT

Další nejlepší bezplatný software pro obnovu dat je TestDisk obnovit (obnovit) ztracený oddíl. TestDisk je open source software a multiplatformní. Tento program tedy můžete použít v různých OS.

TestDisk můžete také použít, pokud zaznamenáte poškození oddílu pevného disku, například oddíl, který náhle zmizí, "nepřidělený oddíl" nebo RAW oddíl v Správa disků Windows.

Obvykle způsobeno nehodou "formát" nebo "vymazat" oddíl, nesprávně nakonfigurovaný během instalace duální bota s Linuxem/*BSD, přeinstalujte nebo upgradujte Windows a aktualizujte software.

3. Obnovit 360

Další je Obnovit 360, jeden z nejlepších programů pro obnovu náhodně nebo omylem smazaných souborů, dokáže obnovit soubory smazané z počítačových pevných disků, USB/thumb disků, paměťových klíčů, paměťových karet používaných ve fotoaparátech, chytrých telefonech, perech a dalších.

Undelete 360 ​​také podporuje obnovu souborů a složek. Tento software se spustí procházením a hledáním smazaných souborů na vámi určeném disku.

Undelete 360 ​​​​umožňuje také zobrazit soubory nalezené podle kategorií v sekci Seskupit podle, jako je aplikace, PDF, bitmapa, grafika GIF a další. Kromě toho můžete použít funkci vyhledávání, náhledové soubory, zobrazení vlastností souborů, HEX kódů a softwarových protokolů.

4. PhotoRec

Produktivita aplikací CGSecurity STÁHNOUT

PhotoRec je další nejlepší efektivní bezplatný software pro obnovu dat. Tento program vám umožňuje obnovit různé typy souborů, včetně multimédií, dokumentů, archivů a mnoha dalších z pevných disků, CD-ROM, flash disků, paměťových karet a dalších,

5. Obnova Pandory

Apps Utility Pandora Recovery STAŽENÍ

Obnova Pandory je aplikace, která umožňuje obnovit data, která byla trvale smazána. Tedy soubory, které byly smazány jejich vymazáním z Odpadkový koš nebo stiskněte klávesové zkratky Shift + Delete k odstranění souborů z příkazového řádku DOS.

Smazané soubory můžete obnovit měsíc před instalací Pandora Recovery. Pandora Recovery jej již déle nemůže obnovit.

6. Mini Tool Power Data Recovery

Mini nástroj Apps Utility STÁHNOUT

Mini Tool Power Záchrana dat Toto je jeden z dalších nejlepších bezplatných programů pro obnovu dat. Nástroje je schopen obnovit nebo obnovit všechny typy ztracených dat pokrývajících servery, stolní počítače, notebooky a různé typy zvukových souborů, videí, obrázků a mnoho dalšího.

7. Chytrá obnova dat

Produktivita aplikací WiseCleaner.com KE STAŽENÍ

Bezplatný software pro obnovu dat, který můžete použít k obnovení dat, formátovaných i smazaných, je Chytrá obnova dat.

S Wise Data Recovery můžete s největší pravděpodobností zachránit ztracená data, i když úspěšnost není stoprocentní. Vynikající funkcí Wise Data Recovery je, že je zde popis stavu souborů, které byly úspěšně obnoveny, zda "Dobré", "Špatné", "Velmi špatné"nebo "Ztracený". Soubory, které budou s největší pravděpodobností obnoveny, jsou označeny jako „Dobré“.

8. Obnova souborů Puran

Aplikace Utility Life Wire STÁHNOUT

No, další bezplatný software pro obnovu dat Obnova souborů Puran. Tento program je užitečný pro obnovu dat, velmi snadno se používá. Funguje to tak, že skenuje každý disk ve Windows, v případě potřeby jsou k dispozici pokročilé možnosti.

9. PC Inspector File Recovery

Apps Cleaning & Tweaking Convar STÁHNOUT

Obnova souboru PC Inspector je program pro obnovu dat, který podporuje FAT 12/16/32 a NTFS. Umožňuje automaticky najít oddíly, i když byl FAT smazán nebo poškozen, obnovit soubory beze změny existujících dat a dokonce hlásit soubory, když neexistují.

10. Glary Undelete

Produktivita aplikací Glarysoft Ltd KE STAŽENÍ

Glary obnovit smazané je jedním z nejlepších programů pro obnovu dat se snadno použitelným a atraktivním vzhledem. Jednou z výhod je, že má zobrazení složek jako Průzkumník Windows a popis souborů, které lze obnovit.

Toto je 10 nejlepších bezplatných programů pro obnovu dat 2016 k obnovení smazaných dat. Hodně štěstí!