Sociální sítě a zprávy

jak stáhnout a používat transparentní facebookovou aplikaci na Androidu

Už vás nebaví stejně vypadající Facebook? Facebook můžete zprůhlednit pomocí transparentní aplikace Facebook, víte! Zde je návod, jak jej stáhnout a používat.

Jako jedna z nejpopulárnějších sociálních sítí má Facebook spoustu zábavných funkcí. Ale už jste se někdy nudili na displeji na pozadí nebo Pozadí Facebook je tak ohromen?

I když zábavnější by bylo, kdyby šlo změnit nebo dokonce zprůhlednit pozadí Facebooku. Ano, můžete použít transparentní facebooková aplikace víš! Zde vám Jaka řekne, jak na to.

  • Jak stahovat videa z Facebooku na Android 2018
  • 5 jednoduchých způsobů, jak smazat fotografie na Facebooku, za méně než minutu!
  • Jak ztlumit Alay na Facebooku bez blokování a odpojení

Jak stáhnout a používat aplikaci Transparent Facebook pro Android

Vzhled Facebooku můžete změnit tak, aby byl transparentní. Jinými slovy, můžete změnit pozadí Facebooku, které obvykle obsahuje pouze modrou a bílou barvu Pozadí obsahuje fotografie nebo obrázky podle vašeho vkusu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Potřebujete pouze aplikaci Facebook transparentní. Aplikace je Facebook Transparent Background. Chcete-li vědět o aplikaci, jak ji používat a jejích funkcích, stačí se podívat na celou recenzi níže.

Stáhněte si transparentní aplikaci na Facebooku (FB Transparent Background)

Facebook Transparent Background je a transparentní facebooková aplikace Android vytvořený vývojářem jménem Styawane21, který si můžete zdarma nainstalovat z Obchodu Play nebo stisknutím tlačítka stažení pod.

Transparentní Facebook sociální aplikace a aplikace pro zasílání zpráv STÁHNOUT

Po instalaci se můžete okamžitě pokusit vstoupit do aplikace. Stejně jako používání Facebooku obecně, musíte to udělat přihlásit se nejprve zadáním e-mailu nebo telefonního čísla, které jste použili k vytvoření účtu na Facebooku, spolu s heslem.

Transparentní funkce aplikace Facebook (FB transparentní pozadí)

V souladu s vaším původním cílem je Facebook Transparent Background aplikace, která dokáže zprůhlednit Facebook. Po vás přihlásit se, poté se zobrazí váš Facebook, _informační kanál _ i stránka profilu se zobrazí jako průhledné, jak je znázorněno níže.

Nejen to, průhledné se jeví i ostatní zobrazení, jako jsou upozornění na doručenou poštu. Jinými slovy, zobrazení Pozadí Facebook jako celek si s touto aplikací nastavíte podle chuti. Nebojte se, všechny funkce Facebooku mohou stále fungovat normálně jako běžný Facebook.

To je způsob, jak stáhnout a používat transparentní facebooková aplikace změnit pozadí na Facebooku tak, aby bylo atraktivnější. Zjistěte a průběžně aktualizujte různé další zábavné Facebook triky od JalanTikus!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.