Sociální sítě a zprávy

4 z nejlepších linkových chatbotů, díky kterým jsou chatovací aktivity vzrušující

Samotná LINE je známá jako chytrý portál, téměř vše je dostupné na jedné platformě. Dříve se LINE podařilo zachytit 399 místních vývojářů, LINE se také podařilo prověřit 12 vítězů LINE Developer Challenge 2017.

Chatbot je jednou z technologií, která se podle předpovědi stane trendem roku 2017. Řada oblíbených aplikací pro rychlé zasílání zpráv se shromáždila, aby pohltila chatboty, od Facebook Messengeru, BlackBerry Messenger (BBM) až po LINE.

Samotná LINE je známá jako chytrý portál, téměř vše je dostupné na jedné platformě. No, dříve se LINE podařilo zachytit 399 vývojář Lokálně se LINE také podařilo prověřit 12 vítězů soutěže LINE Developer Challenge 2017.

  • Poznejte Nadiu, chatbota, který má „lidskou duši“
  • Tito vývojáři vydělávají stovky milionů peněz a úspěšně vyhrávají LINE Developer Challenge 2017
  • Propracovanější a chuťově odlišnější, BBM má nyní Chatbot API

4 nejlepší LINE chatboti, se kterými byste se měli spřátelit

K dispozici jsou tři kategorie, konkrétně nástroje pro roboty, které usnadňují každodenní úkoly. Pak jsou tu roboti kategorie her, kteří jsou velmi interaktivní a dokážou uživatele sblížit. Také studentská kategorie, která pomáhá studentům učit se zábavnou formou.

Okamžitě jsou zde 4 první vítězní chatboti, které musíte přidat do své LINE.

1. Ahoj Yuri @hiyuripem

Ahoj Yuri je hlavním vítězem soutěže LINE Developer Challenge 2017. S tímto chatbotem můžete dělat různé zábavné aktivity s fotkami, například jak vypadají známé osobnosti a spárovat páry.

Můžete také hrát kata hry, kvízy, analýzu osobnosti a další. To je skvělé.

2. Získejte slevy @getdiskon

Kdo nechce slevu? Ano, chatbot Získejte slevu pomáhá vám najít nejlepší nabídky. Zajímavé je, že můžete vyhledávat podle nákupního centra, lokality, značky, kreditní karty a dalších.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Pablow @pablow

Pablow to je velmi cool chatbot. Můžete hrát různé zábavné kvízy, ale odpovědi jsou trochu zvláštní. Zkoušejte své dovednosti v hádání memů nebo popisů fotografií.

4. Portál Qiwi

Pokud je váš status stále student, opravdu musíte přidat přítele chatbota Portál Qiwi toto. Můžete interaktivně chatovat, používat angličtinu, abyste se všichni mohli učit.

Můžete také přidat plány, úkoly, najít informace týkající se stipendií, stáží a další.

Toto jsou 4 nejlepší chatboti, ke kterým byste si nyní měli přidat LINE přátele. Ach ano, v kategorii her jsou vítězi Pablow (1), Othello (2), LoveGet! (3). Mezitím jsou v kategorii Utility k dispozici Get Discounts (1), Hello Yuu (2), MasakYuk! (3).

Mezitím pro kategorii Student existují Qiwi Portal (1), Ask the Way (2) a LibraryPedia (3). A hlavním šampiónem je Hi Yuri. Zkuste to sami, ano, metoda je stejná jako přidání přítele do nabídky LINE, a to podle klikněte "Přidat přátele".

Přečtěte si také články o ČÁRA nebo psaní z Lukman Azis jiný.