Tech Hack

4 způsoby, jak se přihlásit do Whatsapp bez ověřovacího kódu (aktualizace 2021)

Chcete vědět, jak se přihlásit do Whatsapp s neaktivním číslem? nebo jak zadat WhatsApp bez ověřovacího kódu přes SMS a telefon? Zkontrolujte tento článek!

Chcete se přihlásit ke svému účtu WhatsApp pomocí starého čísla, ale to již není aktivní nebo dokonce ztracené? Naštěstí existuje řešení pro přihlášení do WhatsApp bez ověřovacího kódu, které můžete vyzkoušet, víte!

WhatsApp jako jedna aplikace povídat si Popular skutečně poskytuje spoustu pohodlí prostřednictvím různých zajímavých funkcí, které má.

Bohužel existuje jeden požadavek, na který si mohou někteří uživatelé stěžovat, a to ověřovací funkce, která vyžaduje zadání účtu WA pomocí telefonního čísla.

No, nakonec mnoho lidí hledá jak zadat WhatsApp bez ověřovacího kódu, lol. Ale je tato metoda stále opravdu funguje v roce 2021? Tady je recenze!

Jak se přihlásit do WA bez ověřovacího kódu

Existuje několik způsobů, jak se přihlásit k WA bez ověření, které můžete udělat. Tímto způsobem můžete zůstat přihlášeni ke svému účtu bez jakýchkoli potíží.

Bez dalších okolků je zde sbírka návodů, jak zadat WhatsApp bez ověřovacího kódu!

1. Jak si zaregistrovat účet WhatsApp bez mobilního čísla

První věc, kterou můžete udělat, je zaregistrovat si účet WhatsApp bez čísla mobilního telefonu. Ne opravdu bez čísla, ale pomocí virtuální číslo vyzbrojené aplikacemi jako např TextNow.

Udělat to přihlásit se WhatsApp s falešným číslem, můžete postupovat podle těchto kroků.

 1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci TextNow.
Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv TextNow, Inc. STAŽENÍ
 1. Zaregistrujte nový účet nebo vyberte možnost Pokračujte s Googlem.
 1. Vyberte kód oblasti, který chcete použít. Zde však musíte použít Kód oblasti Spojených států (US)..
 1. Vyberte číslo, které chcete použít. Virtuální telefonní číslo lze použít pro volání a SMS.
 1. Přepnout na aplikaci WhatsApp, přihlaste se dříve pomocí virtuálního čísla.

Bohužel ty nelze získat ověření z různých důvodů, například číslozakázáno WhatsApp a čísla nejsou platná pro použití ve Spojených státech.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Jaka používal různé aplikace virtuální číslo ostatní, jako Utišit, Hořáky, Falešný text, a textPlus ale výsledky jsou stejné. Lze tedy dojít k závěru, že jak se přihlásit do WhatsApp bez ověřovacího kódu pomocí virtuálního čísla, již není možné.

Z metody, kterou ApkVenue vyzkoušel výše, se ukázaly výsledky WhatsApp blokuje podezřelá čísla, zejména ti ze Spojených států.

Zdá se, že samotná tato bezpečnostní chyba byla aplikací odstraněna povídat si z tohoto Facebooku tím, že vám v tom zabrání přihlásit se pomocí falešných tlačítek. Jak tedy hacknout WA bez tohoto ověření nemám práce.

Můžete zkontrolovat další tipy WhatsApp, jako je odblokování WhatsApp někoho, kdo vás zablokoval, aniž byste změnili číslo, které Jaka napsal níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Jak na to Přihlásit se WhatsApp se starými čísly, která byla ztracena nebo neaktivní

Možná si mnozí z vás kladou otázku, jak to děláte? přihlaste se do WhatsApp se ztraceným číslem bez ověření?

odpověď, NEMŮŽE a stále to nemůžete přechytračit použitím falešného čísla WA, které Jaka recenzoval v předchozím bodě, gangu.

zdroj fotografií: goodyfeed.com

Jeden z nejjednodušších kroků přihlásit se zpět na váš účet WhatsApp je přejít na servisní středisko od každého poskytovatel, například Telekomsel GraPARI, XL centrumnebo Galerie Indosat.

Zde můžete obnovit své ztracené číslo provedením několika hlášení služby zákazníkům.

Pokud je vaše číslo neaktivní, ujistěte se, že telefonní číslo bylo zaregistrováno a že je stále v dodatečné lhůtě, než je zcela smaže poskytovatel.

Až bude vaše číslo opět aktivní, nyní můžete přihlásit se do WhatsApp pomocí stejného účtu, gang.

3. Jak se přihlásit do WhatsApp a ověřit pomocí tísňového čísla

Kromě toho mnoho webů také doporučuje používat způsob přihlášení nebo přihlášení WhatsApp a proveďte následující: ověření pomocí tísňového čísla.

Na jiných stránkách je vysvětleno, že nemusíte používat další aplikace a stačí provést následující kroky.

 1. Vyjměte SIM Kartu připojený k chytrý telefon.

 2. K registraci do WhatsApp použijte síť WiFi.

 3. Zadejte telefonní číslo pro vstup na ověřovací stránku.

 4. Ignorujte ověření pomocí SMS, dokud se nezobrazí možnost Call Me.

 5. Získejte ověřovací kód na tísňové číslo a váš účet WhatsApp je kompletní.

Je to opravdu možné, bando? Odpověď je samozřejmě NEMŮŽE!

Jaka si to vyzkoušel sám i během služby Zavolej mi zobrazí se zpráva vyskakovat"Nepodařilo se nám zavolat na vaše číslo. Zkontrolujte prosím své číslo a zkuste to znovu za 1 hodinu.".

WhatsApp ve skutečnosti nemůže odesílat ověřovací kódy na používaná čísla tísňového volání, což znamená, že stále budete muset mít přístup k SMS a telefonním hovorům, abyste je dostali, gangu.

4. Jak získat ověřovací kód WhatsApp prostřednictvím e-mailu

Nakonec ApkVenue zkontroluje, jak získat ověřovací kód WhatsApp prostřednictvím e-mailu. Je to takhle? funguje? Bohužel je opraven způsob ověření přihlášení WA přes email NEMŮŽE!

zdroj fotografií: cnet.com

Citováno z fóra Quora, WhatsApp přihlášení konkrétně neposkytuje přístup k odesílání ověřovacích kódů prostřednictvím e-mailových služeb, jako je např Google, Yahoo, a jeho druhu.

E-mailové adresy, zejména Google, lze na WhatsApp stále používat pouze pro zálohu chatu, která se uloží do WhatsApp Disk Google. Tato aplikace je skutečně velmi spolehlivá, zejména při ukládání souborů, fotografií a videí.

Na stránce Často kladené otázky (FAQ) WhatsApp také vysvětlil, že ověřovací kód lze zaslat pouze na telefonní číslo uživatele, a to buď prostřednictvím e-mailu SMS ani telefon.

To se jasně provádí za účelem ověření, zda je uživatel skutečným vlastníkem čísla účtu WhatsApp nebo ne, gang. Jak se tedy přihlásit k WhatsApp pomocí e-mailu, nelze.

Místo aby se vám točila hlava, je lepší si přečíst články o doporučeních vtipných WA statusů, kterými se můžete pochlubit svým přátelům zde:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Co je funkce a požadavky ověřovacího kódu WhatsApp?

Stejně jako v jiných aplikacích, WhatsApp ověřovací kód slouží ke zjištění, zda je uživatel účtu původním vlastníkem registrovaného telefonního čísla či nikoli.

Při použití aplikace WhatsApp budete požádáni o ověřovací kód WA přihlásit se až po zadání telefonního čísla v prvním kroku.

Dostat 6místný ověřovací PINWhatsApp poskytuje pouze dvě možnosti, a to prostřednictvím SMS a také telefonních hovorů, gang.

Existují také další požadavky na získání ověřovacího kódu WhatsApp při registraci účtu, jsou následující.

 • Aplikace WhatsApp nainstalovaná v zařízení je nejnovější verzí dostupnou ve službách Google Play (Android) nebo App Store (iOS).
 • Zadejte telefonní číslo podle zadaného kódu země, například pro indonéská telefonní čísla použijte formát +62 813 5553 8777.
 • Ujisti se chytrý telefon mají přístup k internetové síti, datovým či WiFi balíčkům a mohou také přijímat mezinárodní hovory a SMS zprávy.
 • Nepoužívejte nepodporovaná zařízení a útěk z vězení speciálně pro iOS.

Jaka mi tedy znovu připomíná, pokud vám někdo řekne, jak se přihlásit WA bez ověřovacího kódu pomocí nástrojů, Jaka se ujistil, že je to HOAK! Místo toho, abyste byli později hackováni, je lepší to nedělat.

Toto je bezpečné řešení Jak Přihlásit se WhatsApp bez ověřovacího kódu

Obtížnost získání ověřovacího kódu je jistě zásadní problém, protože se s ním nemůžete přihlásit ke svému účtu.

Obecně se tento problém vyskytuje, když je vaše číslo neaktivní nebo ztracené v důsledku odcizení mobilního telefonu. Zde tedy můžete podniknout následující preventivní kroky.

1. Vždy Záloha WhatsApp Chat

Zdroj fotografií: metro.co.uk

Protože WhatsApp obvykle obsahuje důležité konverzace, nikdy není na škodu to udělat zálohování chatu běžně, a to denně i týdně.

Chcete-li se k němu dostat, stačí přejít do nabídky Nastavení > Chaty > Záloha chatu. Pro celou recenzi si stačí přečíst: Jak zálohovat a obnovit chaty WhatsApp přes Disk Google.

2. Uložte telefonní číslo do účtu Google

Zdroj fotografií: Consumerreports.org

Kontakty WhatsApp, které také zmizí, když jsou jejich mobilní telefony odcizeny, jsou jistě nepříjemné! Proto Jaka vždy doporučuje uložit telefonní číslo do účtu Google osobní.

Neukládejte si to na telefon nebo SIM, protože poskytovatel nejde to ani vrátit.

Uložením telefonního čísla do účtu Google můžeteobnovit vaše kontakty WhatsApp na jiných zařízeních, gang.

3. Kontaktujte službu podpory WhatsApp

zdroj fotografií: gizbot.com

První metoda, kterou používáte virtuální číslo pro přihlásit se WhatsApp je skutečně možné použít.

Pokud existuje zpráva chyba jako dříve, ve skutečnosti můžete přímo kontaktovat [email protected] pro ověření správnosti tohoto čísla, které používáte.

Protože obvykle virtuální číslo dané jsou většinou volné, kde číslo je výsledkem recyklovat z telefonního čísla, které bylo předtím deaktivováno, gangu.

Bonus: Sbírka způsobů, jak překonat WhatsApp Chyba a čekající (Aktualizace 2021)

Přestože je WhatsApp populární, má nespočet funkcí a je nejstabilnější, nelze jej oddělit od problémů. Někdy včetně zpráv chyba a čekající tedy neodesláno.

Chcete-li to překonat, existují i ​​​​některé, které můžete použít, kde Jaka v níže uvedeném článku přezkoumala:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je přehled různých metod přihlásit se WhatsApp bez ověřovacího kódu na telefonu Android, který můžete udělat hned teď.

Bylo prokázáno, že několik kroků, jak zadat WhatsApp bez výše uvedeného ověřovacího kódu, ve skutečnosti nelze provést. Takže neztrácejte čas ok!

Nicméně, máte nějaké jiné řešení? Nezapomeň podíl a podělte se o svůj názor ve sloupci komentářů níže. Kdo ví, že existuje způsob, jak se přihlásit k Whatsapp se zcela neaktivním číslem funguje.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse