Sociální sítě a zprávy

Těchto 15 tajných funkcí Facebooku určitě neznáte

Pro ty, kteří aktivně hráli Facebook, vám Jaka řekne o 15 tajných funkcích Facebooku, o kterých nevíte.

Nemůžu tomu uvěřit, Facebook je nyní na cestě 15 let starý. Jako jedna z nejpopulárnějších sociálních sítí, Facebook Samozřejmě nechybí nabídka řady vzrušujících a zajímavých funkcí pro své uživatele.

Víte, uživatelé, že všechen ten čas existuje? tolik funkcí na Facebooku? Pro ty z vás, kteří jste na Facebooku nějakou dobu aktualizace stavu zmatený nebo zaujatý vaším bývalým, tentokrát vám Jaka řekne 15 tajné funkce Facebooku že nevíš.

  • Jak posílat tajné e-maily na jakýkoli typ e-mailu, cítíte se jako tajný agent!
  • Cítit Hacker! Toto je tajný kód pro chytré telefony iOS a Android
  • 9 SKRYTÝCH tajemství za kinem, o kterých jste nevěděli

15 tajných funkcí Facebooku, o kterých jste nevěděli

1. Facebook vás sleduje

Jako Google, Facebook vás také může sledovat, víte. Na co klikáme nebo klikáme prostřednictvím našich aktivit na Facebooku? Dějiny nás, Facebook bude to analyzovat aby pak poskytl doporučení.

2. Vypněte funkci "Vidět".

Jeden tajné funkce Facebooku což se vám určitě hodí. Pro ty z vás, kteří nemají rádi funkce "Viděl" to je místo, kde ostatní lidé mohou zjistit, zda byl chat přečten nebo ne námi, vámi může to vypnout.

Používáním rozšíření Google Chrome jmenoval "Sociální oživení", teď ostatní nebudou vědět, jestli jste četli povídat siji nebo ne.

3. Blokujte aplikace

Hlásíte se často do určitých programů, jako jsou kvízy? Můžeš blokovat aplikace pomocí následujících kroků: Vyberte "Nastavení" > Klikněte "Soukromí" > Klikněte "blokování" > Vybrat "Blokovat aplikace" > Zadejte název aplikace, kterou chcete zablokovat.

4. Monopoly Facebooku

Ukázalo se, že doporučení nebo reklamy v horní části naší domovské stránky jsou ty, které jsou zaplatit reklamní poplatek nejvíce. Jinými slovy, obsah naší časové osy je ovlivněn obnos peněz.

5. Vše může být-soukromé Kromě "Pohlaví" a "Titulní fotografie"

tajné funkce Facebooku což je důležité. Všechny informace na vašem facebookovém účtu mohou být učiněno soukromým aby nikdo jiný nevěděl. Všechno je možné až na dvě věci, a to informace o pohlaví/pohlaví a titulní fotky.

6. Sdílet bez odkazu

Jste koníčkem lajkujte a sdílejte, to znamená milovat a sdílet Zajímavé články nebo videa samozřejmě musí znát tuto jednu vlastnost. Jakýkoli příspěvek můžete sdílet bez odkazu, aby to tak vypadalo elegantnější.

7. Poznejte hackerské aktivity

Hackování je to boom. Nechcete, aby byl váš účet na Facebooku jednou z obětí? Sledovat místo pobytu hacker ve svém účtu pomocí následujících kroků: Vyberte nabídku "Nastavení" > vybrat "Bezpečnostní složky" > Klikněte "Kde jsi přihlášen".

8. Pirátský jazyk

Chcete, aby váš Facebook používal neformální jazyk Pirát? Umět! Stačí si vybrat jazyk "Angličtina (pirát)". Pak se můžete okamžitě bavit na Facebooku s obsahem konverzací jako "Ach!" nebo "Ano, kapitáne".

9. Ukládání příspěvků na Facebook

Opravdu se vám líbí některé příspěvky, které vidíte Časová osa? Nemusíte se bát, že kvůli vám přijdeme může to zachránit na svém vlastním profilu. Stačí kliknout "uložit odkaz" jako na obrázku výše.

10. Nastavte Zprávy na Zobrazit na domovské stránce

Tolik novinek Hoax toulat se kolem. Teď můžeš nastavit referenci na novinky který se objeví na vaší časové ose. Stačí kliknout "Nastavení", pak založit účet cokoli, co se může objevit na vaší časové ose.

11. Změňte vzhled/styl Facebooku

Už vás nebaví stejný pohled na Facebooku? Můžete to změnit na více 'byt'. Můžete použít jednu ze dvou možností rozšíření Google Chrome následující, a to Flatbook resp Stylový.

12. Skrytá doručená pošta

Doručená pošta obyčejný je vlastně již tajná funkce, která nemůže vědět někdo jiný než my sami. Ukázalo se však, že existuje něco tajnějšího, konkrétně skrytá schránka. Skrytá doručená pošta se nachází ve sloupci "Požadavky na zprávy".

13. Reverzní jazyk

Kromě pirátů si můžete na svém Facebooku změnit jazyk, abyste s ním byli zábavnější vzhůru nohama nebo obrácený jazyk. Metoda je stejná jako u pirátského jazyka, jen si vyberete a změníte jazyk jako na obrázku výše. Jeden z tajné funkce Facebooku to je zábava, ne?

14. Dělejte super velké příspěvky

Vy jste jeden blogger kdo má rádpošta dlouhé a velké články? Nemusíte se bát, protože na Facebooku můžete zveřejňovat cokoliv super velká velikost. Stačí přejít na facebook.com/notes nebo kliknout "Napište poznámku" jako na obrázku výše.

15. Závěť pro účet „Následník trůnu“ na Facebooku

Nevíme, kdy zemřeme. Facebook skvěle nabízí funkce "Starší kontakt" který umožňuje jiným lidem (důvěrníkům). vzít v úvahu nás, když jsme mrtví.

To je 15 tajné funkce Facebooku že nevíš. Pro ty z vás, kteří byli aktivní na sociálních sítích, ano Mark Zuckerberg ale právě jsem se dozvěděl o tajných funkcích výše, hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Facebook nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.