Software

4 audio software, který dokáže změnit zvuk notebooku jako v kině

můžete si vybrat a nainstalovat zvukový software pro notebooky, který dokáže změnit zvuk vašeho notebooku jako v kině...

Pro vás milovníky filmů, někdy kvůli svému zaneprázdněnému životu nemůžete sledovat filmy v kině. Jste nuceni se dívat doma přes svůj notebook nebo PC. A co kvalita nástrojů, které používáte ke sledování, je to už kvalifikované? Pokud je nástroj, který používáte, stále průměrný ve zvuku, můžete vyzkoušet tipy v tomto článku.

Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je vybrat a nainstalovat audio software pro váš notebook. Chcete znát zvukový software pro notebooky, který dokáže změnit zvuk vašeho notebooku jako v kině.

  • 10 notebooků Asus s nejnovějším a nejlepším procesorem Intel Core i5 leden 2020 | Nejoblíbenější VivoBook!
  • 5 nejlepších notebooků pro dnešní moderní ženy
  • 10 herních notebooků, které studenti nejčastěji kupují

Zde jsou 4 Audio software pro notebooky

1. Razer Surround 7.1 Gaming Audio Software

Pokud jste milovníkem filmů a zároveň i hráčem her, samozřejmě jsou Razer není vám cizí. Razer je známý výrobou kvalitního herního vybavení. Jedním z nich je audio, které je určeno pro hraní her. Ano, ale klidně. Přestože je určen pro hraní her, lze jej použít i na filmy. Jen to zkus Software Razer Surround 7.1 Gaming Audio.

2. DFX Audio Enhancer

Software Další věc, kterou můžete vyzkoušet, je DFX Audio Enhancer. Kromě toho, že je svobodný, nástroje je opravdu kompletní, aby uspokojil jakoukoli audio touhu, kterou potřebujete. Na rozdíl od aplikací vytvořených Razerem, které jsou jednoduché a snadno se používají kompaktní, tento DFX má mnoho možností nabídky, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

3. V4W (Viper4Windows)

Pro ty z vás, kteří mají rádi Android oprek, možná název Zmije není vám cizí. Toto je jedna z aplikací vykořenit Nejlepší Android, který se používá speciálně pro úpravu zvuku. O kvalitě není pochyb. K dispozici také pro verzi Windows (PC nebo notebook). Ale zjevně, abyste mohli vyzkoušet kvalitu Viper na Windows, musíte být trochu trpěliví. Důvodem je, že tato aplikace je stále ve fázi vývoje a ještě nevydala finální verzi.

4. Slyšte

Na rozdíl od tří předchozích aplikací, které byly určeny pro platformu Windows, je tato aplikace řešením pro ty z vás, kteří platformu používáte Macintosh. Tato aplikace je v podstatě podobná aplikaci DFX v tom, že nabízí mnoho přizpůsobení, aby vyhovovala vašim potřebám. Tato poslední aplikace však není zdarma. Musíte utrácet kolem 270 000 Rp abyste si tuto aplikaci užili.

Máte zájem o audio software pro notebook výše, když si nainstalujete jeden z výše uvedených, a zvuk, který vychází z vašeho notebooku, je nyní jako v kině! To je skvělé, pojďme si pospíšit vybrat si, co se vám líbí, a nezapomeňte si to nainstalovat. Hodně štěstí!