Software

6 nejlepších emulátorů Androidu pro pc mac os x

Chcete spouštět aplikace pro Android na zařízeních se systémem Mac OS X? Zde najdete odpovědi na nejlepší emulátory Androidu.

Různé věci o Android je opravdu zábavné hrát. Ať už se jedná o aplikaci nebo hru, která je prezentována na plošina made by Google nabízí pokaždé jiný zážitek při každém použití. Pokud tedy používáte počítač nebo notebook, můžete jej stále používat?

Odpověď na otázku výše, ano, lze to udělat. Protože operační systém Windows nyní to uživatelům usnadnilo prezentací software který podporuje Android. Okna? Bavíme se tady o Windows? Ne. Budeme diskutovat o Emulátor Android pro PC Mac OS X. Jaké jsou tedy nejlepší emulátory pro spouštění aplikací pro Android s operačním systémem Mac OS X?

  • 8 Problémy BlueStacks a jak je řešit
  • Jak hrát Clash Royale na PC nebo notebooku s nejlehčím emulátorem Androidu

6 nejlepších emulátorů Android pro Mac OS X PC

1. Bluestacks App Player

Kdo by neznal tento emulátor? Ano, Přehrávač aplikací Bluestacks je software většina hlavní proud. Obvykle používáte software to musí být pomocí počítače se systémem Windows. Ukazuje se, software Tento skvělý je také dostupný pro Mac OS X. Takže ti z vás, kteří chtějí hrát hry na Androidu na zařízeních Mac, se již nemusí bát. Samotný Bluestacks je jediný emulátor Android podporovaný investicemi z Intel, Samsung, Qualcomm, a AMD.

2. Xamarin Android Player

Kromě Bluestacks, Xamarin Android Player je také nejlepší emulátor Android, který můžete použít na počítači se systémem Mac OS X. Své oblíbené aplikace a hry na Androidu můžete ovládat prostřednictvím tohoto emulátoru. Proces instalace je však trochu zdlouhavý, stačí se řídit uvedenými pokyny chlapi.

3. Android

Andy OS je operační systém, který poskytuje velmi, velmi bohaté funkce na zařízeních Mac, Windows nebo Cloud. To poskytuje mezeru mezi plocha počítače a mobilní výpočetní technika. Ještě budeš aktuální s vylepšit funkcí, které poskytuje nejnovější operační systém Android. Ano, Android je dalším nejlepším emulátorem pro instalaci do počítače Mac OS X.

4. Droid4X

Pokud jste trochu líní hledat aplikace v emulátoru, tady je jedna software to nejlepší pro tebe. Její jméno je Droid4X. Tento emulátor Android vám to usnadní drag and drop soubor ve formě aplikace a instalační proces začne okamžitě. Pak můžete pokračovat v zábavě hraním svých oblíbených aplikací a her pro Android.

5. ARCHON! Android emulátor

Chcete aplikaci spustit prohlížeč Chrome na počítači se systémem Mac OS X? použití ARChon! Android emulátor. Tento nejlepší emulátor Android vám pomůže spouštět vaše oblíbené aplikace a hry pro Android v prohlížeči Chrome. Páni, to je vynikající, že? Jakmile prozkoumáte virtuální svět, můžete znovu hrát hry. Skvělý!

6. Genymotion

Genymotion je jedním z nejlepších emulátorů Androidu, které si můžete vybrat. Proč byste si měli vybrat Genymotion? Protože, software Je rychlý, snadno použitelný a nejvýkonnější emulátor Androidu, jaký byl kdy vytvořen. Také, pokud rádi vytváříte aplikace pro Android, můžete je vyzkoušet pomocí Genymotion.

No, toto je šest možností nejlepších emulátorů Android, které můžete použít jako reference. Pokud ne, zkuste to jeden po druhém, abyste porovnali velikost. Později, pokud je jeden z emulátorů vaší nejlepší volbou, podíl vaše zkušenosti ve sloupci komentářů níže. Hodně štěstí!