Apple iPhone

3 způsoby, jak zobrazit heslo wifi na iphone bez útěku z vězení

Jste zmatení, jak zobrazit heslo na iPhone kvůli zapomnění? Zde jsou 3 způsoby, jak zjistit heslo wifi na vašem iPhone, aniž byste museli útěk z vězení.

Wifi se stala velmi důležitým zařízením pro uživatele chytrých telefonů, ať už se jedná o Android nebo iPhone. Tento nástroj, který je téměř vždy chráněn heslem, se stal spolehlivým internetovým zdrojem pro uživatele chytrých telefonů.

Jakaův článek je tentokrát určen těm z vás, kteří často zapomínají heslo k Wi-Fi, které bylo dříve připojeno k vašemu mobilu, a diskuze k tomuto článku je věnována uživatelům iPhonů všech generací.

Jaka bude diskutovat o tom, jak vidět hesla Wifi na iPhone bez nutnosti útěk z vězení. Jste zvědaví, jak na to?

3 způsoby, jak zobrazit heslo Wifi na iPhone

Existuje několik způsobů, které si můžete vybrat, abyste mohli zjistit heslo na svém iPhone a dokonce i iPadu. Tato metoda je vhodná pro ty z vás, kteří často zapomínají heslo k domácí nebo kancelářské wifi.

Tentokrát Jaka 3, jak zjistit heslo wifi na iPhone, které bylo dříve uloženo nebo připojeno na váš iPhone. Tato metoda je stejně účinná, jen si musíte vybrat tu, která je pro použití nejpohodlnější.

Bez dalších okolků, zde je návod, jak zobrazit heslo wifi na iPhone, kompletní s kroky.

1. Povolte iCloud Keychain

iCloud Keychain je speciální program od společnosti Apple, který funkce pro správu hesel připojené k zařízení Apple, které používáte.

Pomocí tohoto programu lze hesla uložená ve vašem iPhone zobrazit na vašem Macu nebo iPadu. Proto lze tento program použít viz heslo wifi na iPhone.

Existuje několik kroků, které musíte dodržovat, jak zjistit heslo připojené wifi na iPhone, a zde je více informací.

kroky:

 • Krok 1 - Přejděte do nabídky nastavení na vašem iPhone a vyberte iCloud pro zobrazení dalšího okna výběru.
 • Krok 2 - Jakmile se otevře okno nových možností, vyberte Klíčenka a zapněte službu Klíčenka iCloud, pokud předtím nebyla aktivní.
 • Krok 3 - Jakmile je služba iCloud Keychain aktivována, otevřete svůj Mac a otevřete nabídku Systémové preference stisknutím ikony Apple.
 • Krok 4 - Budete přesměrováni do další nabídky a zde vyberte iCloud.
 • Krok 5 - Zde uvidíte několik dostupných nabídek a poté vyberte Klíčenka.
 • Krok 6 - Jakmile se otevře nové okno, zadejte Přístup ke klíčence.
 • Krok 7 - Zadejte název wifi, jejíž heslo chcete zobrazit, a dvojitým kliknutím vyvolejte další možnosti.

 • Krok 8 - Otevře se nové okno a zde klikněte na možnosti Zobrazit heslo zobrazíte heslo, které používáte v síti wifi.

Pamatujte, že jak zkontrolovat heslo wifi na iPhone lze provést pouze v systému MacOS a nelze jej provést vůbec v systému Windows nebo Android.

Tuto službu Keychain lze používat pouze mezi zařízeními iPhone, která jsou připojena k vašemu účtu, takže nebude přístupná prostřednictvím jiných operačních systémů, jako je Windows nebo Android.

2. Přihlaste se do Routeru

Druhou alternativou, kterou můžete udělat jako způsob, jak hacknout wifi na iPhone, je přihlásit se přímo k wifi routeru připojený k vašemu mobilnímu telefonu.

Jak zjistit heslo wifi na iPhone bez této aplikace vyžaduje vás vědět uživatelské jméno a také hesla používané na routeru.

Obvykle, pokud se nikdy předtím nezměnil uživatelské jméno a heslo vašeho routeru je stále admin. Zde je návod, jak zobrazit heslo wifi na iPhone přes router.

 • Krok 1 - Vstupte do nabídky Nastavenía poté vyberte nabídku Wi-Fi.

 • Krok 2 - Na Wi-Fi, ke které je váš iPhone aktuálně připojen, vyberte zakroužkované písmeno i logo jako na obrázku výše.

 • Krok 3 - Dále viz IP adresa routeru zapište si jej nebo si jej zapamatujte pro další krok.
 • Krok 4 - Typ IP adresa routeru který byl viděn na vašem iPhone do prohlížeče na vašem notebooku nebo PC.

 • Krok 5 - Zadejte prosím uživatelské jméno a Heslo správce vašeho routeru. Obvykle, pokud nebylo změněno, můžete zadat admin jako uživatelské jméno a heslo vašeho routeru.

Po správném zadání uživatelského jména a hesla routeru budete moci vidět aktuální heslo wifi přímo z nabídky administrátora routeru.

Pamatujte, že skupina hesel wifi a heslo správce wifi jsou různé věci, takže jste stále v bezpečí, pokud například znáte jedno z nich.

3. Použití aplikace 1Password

Pokud máte pocit, že tyto 2 metody jsou trochu komplikované, můžete použít tuto třetí metodu. Jak zobrazit heslo wifi na tomto třetím iPhone spíše k prevenci vlastně.

Můžete si nainstalovat aplikace, jako je 1Password, takže každé heslo, které zadáte na vašem iPhone, bude bezpečně uloženo.

Počínaje hesly iCloud, Apple ID, iTunes až po hesla Wi-Fi vše se automaticky uloží prostřednictvím této aplikace.

Pokud tedy kdykoli zapomenete heslo k Wi-Fi, stačí otevřít aplikaci 1Password a zobrazit hesla Wi-Fi, která byla připojena k vašemu zařízení iPhone.

Tak Jakova diskuse o tom, jak zjistit heslo wifi na iPhone, který je již připojen bez nutnosti útěk z vězení.

Doufejme, že tento článek pomůže těm z vás, kteří často zapomínají heslo Wi-Fi na svém iPhonu nebo iPadu.

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o iPhone nebo jiné zajímavé články z Naufal.