Sociální sítě a zprávy

jak vyzkoušet videohovor bbm pro Android v Indonésii

BBM Video Call pro Android je konečně k dispozici v beta verzi v Kanadě a Spojených státech. Ale níže existuje způsob, jak to v Indonésii zajistit.

Jako aplikace povídat si, BlackBerry Messenger (BBM) je jedna aplikace povídat si která je celkem kompletní. Z funkcí odesílání textových zpráv, hlasových zpráv, telefonních hovorů, chatovací nálepky, dokonce mikro blogování na kanálu BBM.

S poměrně kompletní službou nemusí být BBM nutně samolibý. BlackBerry stále pokračuje v aktualizaci, aby zlepšil a přinesl nové funkce v BBM, z nichž jednou je služba Videohovor na BBM. No, chci vám říct, jak vyzkoušet videohovory na BBM.

  • Tipy pro BBM na Androidu, aby neplýtval pamětí a RAM
  • Jak odstranit reklamy na BBM Android ZDARMA bez root
  • 10 funkcí PING v BBM, které nesmíte znát!

Videohovor BBM pro Android

Dříve byla služba BBM Video Call dostupná pro zařízení BlackBerry 10. Společnost BBM, která nechtěla zůstat pozadu s LINE a Skype, začala zavádět služby BBM Video Call pro uživatele Androidu. V současné době však lze službu BBM Video Call používat pouze na Kanada a Spojené státy americké prostě. Ale Jaka má způsob, jak vyzkoušet BBM Video Call v Indonésii.

Jak vyzkoušet videohovory BBM v Indonésii

V technologii není nic dokonalé. Omezené, nicméně vždy existuje způsob, jak do něj proniknout. Včetně tohoto videohovoru BBM. Jak tedy vyzkoušet videohovor BBM v Indonésii? Je to opravdu snadné.

  • Dříve si musíte aplikaci stáhnout BBM Beta s videohovorem a VPN Master takže můžete vyzkoušet BBM Video Call na Androidu. Stáhněte si obě aplikace odkaz Následující.
Aplikace Sociální sítě a zprávy Begal Vývojáři KE STAŽENÍ Produktivita aplikací Muslimská modlitba KE STAŽENÍ
  • Po stažení nainstalujte jako obvykle. Pokud je aplikace BBM již nainstalována, můžete ji přímo přepsat předchozí beta verzí BBM.

  • Vynucené zastavení Aplikace BBM přes menu Nastavení - Aplikace. To je cílem, aby palivo neběželo až do provedení další fáze.

  • Otevřete aplikaci VPN Master a povolte jí připojení k serveru výchozí (Singapur). Po připojení změňte server na Kanadu nebo Spojené státy.

  • Po připojení k kanadskému nebo americkému serveru přidejte BBM do seznamu aplikací ve VPN Master.

  • Otevřete BBM z VPN Master, aby detekovaná IP pocházela z Kanady nebo Spojených států. Toto je pouze první krok, poté jej můžete otevřít přímo odkudkoli, pokud je aktivní VPN Master.

  • Hotovo. Poté můžete okamžitě vyzkoušet BBM Video Call.

Upozorňujeme, že videohovory BBM lze uskutečnit pouze v případě, že oba používají stejnou verzi BBM. A pokud nejste připojeni ke službě VPN, můžete používat pouze službu BBM Voice Call.

Jak snadné je používat BBM Video Call pro Android? Zkusme to!