Produktivita

4 výhody používání opery max na Androidu

Všechny 4 výhody používání Opery Max na Androidu souvisejí s internetem nebo datovou kvótou. Čím efektivnější jsou data, tím déle můžete používat internet.

Opera Max je aplikace vytvořená Opera Software s funkcí ukládání datové kvóty používané při procházení nebo provádění jiných věcí pomocí připojení k internetu. Pokud je zapnuto Mini Opera, uživatelé pocítí úspory v datovém připojení k internetu používaném při prohlížení. V Opeře Max tedy tentokrát uživatelé pocítí úsporu při používání internetových dat při používání jakékoli aplikace. Opera Max šetří nejen mobilní data, ale také WiFi. Zde jsou některé z výhod používání Opery Max na Androidu.

  • Opera Max Aktualizace Androidu, nyní ušetříte kvótu při sledování YouTube
  • Ušetřete kvótu mobilních dat vs WiFi jako Opera Max

4 Výhody používání Opery Max na Androidu

1. Uložte mobilní data a kvótu WiFi

Tato funkce, která je rozhodně brána v úvahu a je výhodou Opery Max, je důvodem, proč si mnozí stahují Operu Max. Kvóta mobilních dat a WiFi, kterou lze ušetřit, může dosáhnout 30 až 50 %. Představte si, že za 1 den využijete 1 GB kvóty, pak ušetříte až 300 MB a dokonce ušetříte 500 MB.

2. VPN

Opera Max má VPN, která se připojuje přímo k aplikaci. Když tedy používáte Operu Max k vytváření některých webových stránek, které jsou v Indonésii blokovány, můžete k nim přistupovat aktivací Opery Mini.

3. Blokujte aplikace, které tajně používají internetové připojení

Už jste někdy zažili, že vaše internetová kvóta náhle dojde, i když není využívána k různým věcem? Nyní pomocí Opery Max můžete tyto aplikace vypnout pomocí Opery Max.

4. Sledujte YouTube a Netflix

Youtube a Netflix je video služba proud která je dnes populární. Ale pro proud videa samozřejmě potřebují velkou kvótu. Používáním Opery Max můžete minimalizovat využití kvóty na internet. Užívejte si videa na YouTube bez obav z vyčerpání kvóty.

Závěrem jsou 4 výhody použití Opera Max na Androidu vše souvisí s internetem nebo datovou kvótou. Čím efektivnější jsou data, tím déle můžete používat internet. Pokud máte další výhody při používání Opery Max, můžete se vyjádřit níže.

Prohlížeč aplikací Opera Software STÁHNOUT