Tech Hack

5 způsobů, jak opravit oznámení WhatsApp, která se nezobrazují na Androidu

Upozornění WA se nezobrazuje na obrazovce? Neboj se! Nejprve zjistěte příčinu a poté určete správnou cestu. Pojďte, podívejte se na vysvětlení zde!

Zažili jste někdy, že se oznámení WA nezobrazuje? Uklidněte se, ve skutečnosti lze tyto problémy vyřešit snadno, takže aplikaci nemusíte odinstalovat.

I když je to někdy problematické, WhatsApp (WA) je dnes stále chatovací aplikací s největším počtem uživatelů. Pouze s internetovým kapitálem si můžete vyměňovat zprávy s kýmkoli a kdekoli.

Téměř každý používá WhatsApp jako prostředek komunikace. Funkce chatu, hlasové hovory a videohovory jsou schopny nahradit roli SMS a běžných telefonů, které využívají pulsy.

Pokud tedy oznámení vyskakovat WA není k dispozici, pak bude uživatel obtěžován. No, příčiny a jak je překonat Notifikace WhatsApp se nezobrazuje na telefonech OPPO, Xiaomi, Samsung a dalších Android, které můžete vidět níže.

1. HP není připojeno k Internetu

První příčina, proč se oznámení WA nezobrazují, se zdá triviální, ale často se stává, konkrétně mobilní telefon není připojen k internetu. Abyste mohli využívat WhatsApp naplno, musí mít váš mobil dobré připojení k internetu.

Pokud není WhatsApp připojen ke stabilnímu internetu, bude obtížné přijímat a odesílat zprávy a zobrazovat oznámení.

Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat připojení k internetu na smartphonu, je otevřít webovou stránku v aplikaci prohlížeče.

Pokud se web neotevře, znamená to vaše připojení k internetu má problémy. Zkuste sledovat, jak opravit připojení k internetu nebo hledat signál WiFi kolem sebe.

2. Upozornění HP jsou vypnutá

Kromě výše uvedeného můžete nejprve zkusit zkontrolovat nastavení oznámení na svém mobilním telefonu. Je možné, že je funkce oznámení WhatsApp vypnutá nebo zapnutá.Ztlumit.

Kromě toho jsou na dnešních telefonech s Androidem také funkce Nerušit (DND) aby nepřicházela žádná upozornění.

Funkce DND je velmi užitečná, pokud hrajete hry nebo sledujete videa na svém mobilním telefonu a nechcete být rušeni příchozími upozorněními.

Tuto funkci najdete na notifikační lišta když přetáhnete obrazovku smartphonu dolů. Možná jste omylem aktivovali DND, aby nepřicházela upozornění WA. Chcete-li to zkontrolovat, můžete provést následující.

  1. Výpad dolů na hlavní obrazovce smartphonu, dokud se nezobrazí notifikační lišta.

  2. Ujisti se zakázat funkci DND na notifikační lišta. Pokud oznámení WA nezazní, vypněte také režim Tichý.

3. WhatsApp neběží na pozadí

I když se váš mobilní telefon nepřehrává, aplikace, které jsou v mobilním telefonu, v telefonu stále fungují Pozadí nebo pozadí.

Ale aplikace, které běží dál Pozadí baterie HP často plýtvají. Funkce spořiče baterie někdy zabíjí aplikaci.

WhatsApp je ve skutečnosti aplikace, která musí nadále běžet na Androidu Pozadí. WhatsApp totiž vyžaduje signál k přímému příjmu a odesílání zpráv reálný čas.

Možná Váš mobilní telefon vypne přístup WA, aby se šetřila baterie, takže oznámení WA se nezobrazí. No, můžete nastavit, jaké aplikace mohou běžet na Androidu Pozadí následujícím způsobem.

  1. otevřeno Nastavenía poté vyberte možnost Správa aplikací pro nastavení nastavení aplikace.

  2. Vyhledejte a vyberte aplikace WhatsApp na seznamu aplikací.

  1. Klikněte na Oznámenía poté možnost aktivujte Ukázat notifikace pro zobrazení oznámení WA na vašem mobilním telefonu.
  1. Vraťte se zpět do nabídky nastavení WhatsApp a poté vyberte Jiná oprávnění. Zkontrolujte možnosti Začněte na pozadí zaškrtnuto, aby WhatsApp nadále fungoval, i když se mobilní telefon nepoužívá.

4. WhatsApp na mobilním telefonu je připojen k WhatsApp Web

Jednou z nejčastěji používaných výhod WhatsApp je jeho možnost synchronizace s PC nebo notebookem.

Funkce WhatsApp Web je velmi užitečná pro ty z vás, kteří pracují na počítači nebo notebooku. Důvodem je, že ke čtení chatů WhatsApp nebo odpovídání na ně nemusíte držet mobilní telefon.

Při aktivaci webové služby WhatsApp oznámení, které se původně objevilo na mobilním telefonu, se přesune na plochu. To může být důvod, proč se oznámení WA nezobrazují na vašem mobilním telefonu.

Abyste to překonali, potřebujete odhlásit se ze všech počítačů, které používáte k přístupu na WhatsApp Web. Zde je návod.

  1. Otevřete aplikaci WhatsApp na svém mobilním telefonu a vyberte Jídelní lístek (symbol ve formě 3 svislých bodů) v pravém horním rohu. Poté vyberte Web WhatsApp pro vstup do nastavení.

  2. Můžete vidět, které počítače přistoupily na váš web WhatsApp. Poté vyberte Odhlaste se ze všech zařízení.

5. Změněné předvolby aplikace

Oznámení WA se nezobrazují, nejen kvůli problémům s připojením, víte. Musíte také zvážit nastavení předvoleb WhatsApp na vašem mobilním telefonu.

Všechny aplikace, kteréNainstalujte na telefonech Android mají předvolby, které obsahují požadavky na přístup a konkrétní nastavení týkající se aplikace. Pokud se nastavení předvoleb neshoduje, aplikace nebude fungovat normálně.

Jedním ze způsobů, jak to napravit, je obnovit předvolby nastavení výchozí nebo brzy. Zde je návod, jak byste to měli udělat.

  1. Otevřít nabídku Nastavení na HP a poté vyberte možnost Správa aplikací pro nastavení požadovaných předvoleb aplikace.

  2. Po vstupu na stránku Správa aplikací klikněte na tlačítko Jídelní lístek 3 svislé tečky. Poté vyberte Obnovit předvolby aplikace vrátit předvolby na jejich původní nastavení.

To je způsob, jak vyřešit, že se oznámení WA nezobrazují. Obecně platí, že problém spočívá v připojení k internetu a nastavení WhatsApp na mobilním telefonu. Pomocí několika krátkých kroků jej můžete vyřešit podle zdroje problému.

Pokud však problém přetrvává, můžete zkusit použít jinou chatovací aplikaci než WhatsApp, která zaručeně nebude o nic méně dobrá. Funkce jsou také kompletní, takže splňují vaše komunikační potřeby online.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Sheila Aisya Firdausy.