film

5 nejlepších korejských zombie filmů, které jsou nejvíce vzrušující a znervózňují vás!

Hledáte ty nejlepší napínavé reference korejských zombie filmů? Zkuste se podívat na 5 nejnovějších korejských zombie filmů, které doporučujeme níže!

Filmy o zombiích nás skutečně dokážou napínat a znervózňovat od začátku až do konce filmu. Díky děsivému zombie vzhledu je tu strašidelný pocit, až vzrušující díky honičce; vždy zvyšuje zvědavost publika.

Věděli jste, že korejské zombie filmy nejsou o nic méně cool než romantická dramata? Filmy o zombie produkované Koreou nejsou o nic méně napínavé než hollywoodské zombie filmy.

No, pokud aktuálně hledáte nejlepší odkaz na korejský zombie film, zkuste se podívat na toto nejnovější doporučení korejského zombie filmu od Jaka!

Nejlepší korejské zombie filmy, které musíte vidět

Stejně jako při sledování zombie filmů obecně pocítíte napětí, když budete sledovat, jak herci přežívají uprostřed zombie invaze. Následující je 5 korejských filmů se zombie tématikou co musíte sledovat!

1. Train To Busan (2016)

Tento korejský zombie film začíná Seok Woo (Gong Yoo) který pozve svého syna Soo An (Kim Su An) jet do Pusanu metrem.

Nečekaně však uprostřed cesty musí bojovat o přežití poté, co se většina cestujících ve vlaku stala zombiemi. Situace se ještě zkomplikuje, když vlak nemůže zastavit, protože celá země je plná zombíků.

Vlak do Pusanu nabízený jako nejlepší korejský zombie film kvůli neobvyklému příběhu, díky kterému má tento film jinou stránku než ostatní filmy o zombie.

Ukázat2016
ŘeditelSang-ho Yeon
ObsazeníGong Yoo, Jung Yu-mi, Ma Dong-seok, Choi Woo-sik
ŽánrAkční, Horor, Thriller
Hodnocení7,5/10 (IMDb)

2. Království (2019)

Na rozdíl od vlaku do Pusanu, který se vysílal v kinech, Království vlastně nejde o celovečerní film, ale o sérii, která se vysílala na Netflixu. Tato série vypráví příběh zombie v dynastii Joseon.

I když bere zombie postavy jako nepřátele, kteří děsí publikum, přináší tato série i fantasy téma, které je zcela unikátní. Existovalo mnoho starověkých království, která čelila mnoha jedinečným problémům od královských rodin po velké války.

Tento zombie film z Koreje vypráví příběh jmenovaného korunního prince Lee Chang který byl obviněn ze zrady poté, co král onemocněl. Sám král onemocněl smrtelnou endemickou chorobou a během procesu léčby se proměnil v zombie. Dokud se z toho nestane epidemie.

Vypuknutí zombie, které se objeví, je také rodinou využíváno pro politické účely Cho, zrádce království. Pokud vás zajímají historické hrané filmy zabalené do hororových dramat o zombících, tento film Království je docela zajímavé sledovat.

Ukázat2016
ŘeditelSeong-hun Kim, park In-je
ObsazeníJi-hoon Ju, Doona Bae, Kim Sungkyu, Hye-jun Kim, Suk-ho Jun
ŽánrAkční, Drama, Horor
Hodnocení8,3/10 (IMDb)

3. Zombie School (2014)

Tento korejský zombie film je inspirován skutečnými událostmi v Jižní Koreji v roce 2010 o viru hospodářských zvířat. Počínaje prasetem nakaženým virem a poté kousnutím učitele ve škole, aby se stal zombie. Pak se epidemie zombie rozšířila po celé škole.

Zombie příběh je sice pouhá fikce, ale kdo by si pomyslel, kdyby byl tento film vytržen ze skutečného příběhu. Tisíce hospodářských zvířat tehdy onemocněly zvláštním morem. Protože je založen na skutečném příběhu, korejský zombie film s názvem Zombie škola Je to také velmi vzrušující a zábavné sledovat.

Ukázat2014
ŘeditelKim Seok-Jung
ObsazeníEun-Seol Ha, Min Ji, Kyeong-ryong Kim
ŽánrHoror, Thriller
Hodnocení5.1/10 (IMDb)

4. Mad Sad Bad (2014)

Tento korejský zombie film má několik samostatných částí příběhu. Tento film obsahuje tři části příběhu, a to Duch, Viděl jsem tě, a Piknik.

V sekci Duch je příběh založen na skutečném příběhu, kde došlo k vraždě studenta v Sinchonu. V I Saw You se tentokrát příběh odehrává v budoucnosti, kde zombie žijí s lidmi. Pozice zombie je zde však jako otrok.

Zatímco v posledním díle, Piknik, vypráví příběh malé holčičky jménem Soo Min který žije se svou matkou a autistickým bratrem. Naštvaný jednoho dne odešel sám do lesa. Když se tam však dostal, čekaly ho hrozné věci.

Jak název napovídá, film Mad Sad Bad Tohle musíte vidět kvůli jedinečnému příběhu. Zaručeně se při sledování tohoto filmu budete cítit napjatí, dojatí a zábavní.

Ukázat2014
ŘeditelHong Young-geun, Jang Yun-jeong
ObsazeníBae Ji-hun, Bae Yong-geun, Ha Eun-jung
ŽánrKomedie, horor
Hodnocení6,0/10 (IMDb)

5. The Neighbor Zombie (2010)

Sousedský zombie vypráví příběh o epidemii zombie způsobené virem. V obavách, že se epidemie rozšíří, se vláda nakonec rozhodla zabít každého, kdo byl viru vystaven.

V jiných filmech se zombie obvykle mohou volně pohybovat, ale to se liší od zombie v tomto filmu. Lidé postižení zombie virem musí být vyhlazeni vládou. Tím spíše, pokud jsou zombie jejich vlastní rodinou. Smutné, že?

Kromě toho komediální nuance prezentované v tomto filmu také poskytují vtipnou a vtipnou atmosféru uprostřed napětí při jednání se zombiemi. Film The Neighbor Zombie musíte sledovat kvůli jeho jedinečnému a vtipnému příběhu.

Ukázat2010
ŘeditelHong Young-geun, Jang Yun-jeong
ObsazeníBae Ji-hun, Bae Yong-geun, Ha Eun-jung
ŽánrKomedie, horor
Hodnocení5,0/10 (IMDb)

No, toto je pět nejlepších a nejnovějších korejských zombie filmů, které musíte vidět. Jaké filmy jsi viděl? Výše uvedené korejské zombie filmy vás budou po celý film jistě napínat a znervózňovat.

Který z pěti výše uvedených filmů je váš oblíbený? Napište své komentáře do kolonky komentářů, ano!