Facebook

200+ skvělých, nejzábavnějších a nejaktuálnějších statusů na fb

Tuto skvělou sbírku statusů na Facebooku můžete použít k získání spousty lajků. Podívejte se na nejnovější skvělá stavová slova FB 2020 zde.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké aktualizace statusu na Facebooku jsou skvělé, aby na ně přišlo hodně lidí? jako osoba? nebo dejte na FB fotky se zajímavými popisky, ale stále jich je málo jako?

V současné době se Facebook stal jedním z nejpopulárnějších sociálních médií, které se používá jako místo, kde si můžete vylít srdce nebo dát lidem kódy.

Naneštěstí ne každý umí skládat slova dohromady, aby vytvořil cool status, aby ostatní lidi nezajímalo poselství, které chcete sdělit.

Ale, nebojte se! Jaka připravil sbírku stavových slov na FB, aby váš příspěvek získal hodně lajků, nebo se vám dal zakódovat, bando!

Jaka zaručuje, že díky tomuto skvělému statusu na FB může váš příspěvek získat hodně lajků a doi se stane pohled vy poté, co vložíte slova pro následující FB status!

Skvělý a nejnovější stav FB 2020

Zde je sbírka vtipných, romantických, moudrých a gokilských slov, které si můžete vytvořit na svém Facebooku!

S následujícími slovy má FB status zaručeně mnoho lajků. Nemůžete se dočkat, že? Pojďte se podívat na skvělý FB status níže!

Skvělý stav FB 2020

Za prvé, Jaka má velkou sbírku FB statusů jako a komentáře pro rok 2020, které je pro vás naprosto povinné zveřejňovat, bando!

Kromě toho, že jste na Facebooku, můžete také použít slovo FB status níže jako skvělý status WhatsApp, víte! Jistě chcete, že?

Promiň není urážlivé slovo. Místo toho je lítost v člověku slovo odvahy, protože je schopen porazit sám sebe.Pamatujte, že když se rozhodnete přestat se snažit, tehdy se rozhodnete selhat.

Neztrácejte čas s někým, kdo se nechce vzdát svého času pro vás.Minulost nebude bránit vaší budoucnosti, protože minulost je minulostí. Co brání vaší budoucnosti, jste vy, kteří jste někdy slabí.Znát správnou cestu udělá váš život velmi krásným.Často propásneme příležitosti, protože nejsme připraveni.Žádný sen není příliš velký a žádný snílek není příliš malý.Nikdy nepodceňujte něco, co začal někdo jiný, protože nikdy nevíme, jak to skončí.

Nestarej se o někoho, kdo tě nenávidí. Pamatujte, že váš život není proto, abyste se líbili druhým.Nehledejte někoho, kdo vás přijme takové, jací jste, ale hledejte někoho, kdo vás může zlepšit a růst.Všechno může skončit, lidé se mění. A víš ty co? Život jde dál.Přátelé jsou jako duha, protože vás udělají krásnou poté, co vás zasáhne bouřka.Nepodceňujte sebemenší věc. Protože to může být maličkost, která má pro ostatní velmi smysluplný význam.`Nejbolestnější pomstou za bývalého, který vám ublížil, je úspěch.Někdy to, co chcete, není potřeba, zatímco to, co je potřeba, nelze vlastnit. Ale buďte si jisti, že Bůh ví nejlépe.Váš život je čistě váš vlastní. Ostatní lidé ne. Takže ten, kdo má právo se rozhodovat, jste vy, ne ostatní.Nezvykejte si záviset na jiných lidech. Protože dluhy z vděčnosti se splácejí hůře než dluhy hmotné.Vlastně nechci odejít. Ale rozhodl ses zapomenout.Nenechte nic, co by vás brzdilo, aby vám zabránilo dosáhnout toho, co chcete.Nedovolte, aby to, co nemůžete udělat, zasahovalo do toho, co můžete udělat.Život je jako hora. Musíme pokračovat v chůzi a stoupání, abychom se dostali na vrchol.Říká se, že nejlepším učitelem je zkušenost. Ale je tu něco lepšího než to, že učit se ze zkušeností druhých je ten nejlepší učitel.Dokonalost v životě nepochází z toho, kolik toho máte, ale z toho, kolik toho potřebujete

Legrační FB status 2020

Chcete vtipný FB status, který dokáže ostatní rozesmát? Jaka také vše připravil, víte! Ve skutečnosti můžete z tohoto vtipného cool FB statusu udělat vtipný titulek pro Instagram, gang.

Když máte zlomené srdce, je tu moderátor, který se pro vás převlékne za přesčasového hrdinu. Pozor.Je to roztomilé, ale stav se brzy aktualizuje a svět musí vědět, že je plný dramatu.Ospalost ve skutečnosti není způsobena nedostatkem spánku. Ale kvůli rychlosti vstávání.Aktualizace stavu _pokud se odvážíte mluvit přímo_ nevědomě, on se také neodvažuje mluvit přímo.

Když má někdo odvahu se ti svěřit, je to znamení: 1) má tě rád 2) nechoď první do GRana, čti dřív číslo 1.Kdyby byl život snadný, nemysleli byste na to, že se každý večer snažíte přijít na to, proč jste dnes stále single!S přítelem jsme se rozešli kvůli odlišnému přesvědčení, jsem si docela jistá, že jsem hezký, ale on ne.V dnešní době může být cool být cool... Ano, v jeho vlastních očích.Ne všichni muži jsou hulváti. Věřte mi, že v každém koutě této ZEMĚ jsou dobří muži, ale problém je v tom, že Země je kulovitá.Ranním běháním je vaše tělo zdravé, běháním v mysli vaše srdce zdravým.Vodu nosím ve sklenici, ale vždycky se rozlije. Bez tebe po mém boku jsem v nepořádku.Zlato... dnes ráno jsem nemohl jíst, protože jsi mi chyběl, odpoledne jsem nejedl, protože jsem na tebe myslel, a v noci jsem nemohl spát, protože jsem měl hlad.

Máš přítele a pořád se každý den zlobíš? Elegantnější single znamená. Je jen víkendová noc.Po setmění by mělo být světlo. Ne po rozchodu je zveřejněna aktualizace stavu. To znamená, že se po setmění stmívá.Nikdy se nevzdávej, nezapomeň se modlit, ale prosím ne, když to chceš.Pouze 1, kterou nelze najít při pohledu na google, a to MOJE DATUM.Nevím, komu chybí vesmír, vím jen, že mi _tak moc chybíš_ #aihsedap.V dnešní době nejsou peníze všechno. Protože všechny problémy řeší bankomatová karta.Věřte, že cigarety nejsou nebezpečné, pokud nejsou zápalky.Jaký je rozdíl mezi Andhikou a mnou? Jestli Andhice chybí kapela, jestli mi chybíš ty.

Miluji tě. Proto nikdy neskončím s modlitbou za vaši bezpečnost.A vlastně, něčí přítel je také naše přítelkyně, protože jsme také lidé.Obětní zvíře není obětováno, dokud není zlomen vaz. Když náš vztah hodně obětoval, stejně končí.Nenech svou dívku říkat cokoliv, protože to znamená, že musíš přemýšlet o tom, co to znamená.Pokud chcete mít přítelkyni, existují 3 ng, a to modlit se, snažit se a číst.To první je potřeba dát květiny, aby to bylo trochu sladší, myslím bangke květiny.Rozhlédněte se kolem sebe, je to Boží velikost. Podívejte se na svou rodinu. Je to Boží milost. Podívejte se do zrcadla, je to Boží zkouška!Nemluvte o spravedlnosti, pokud je stále mnoho nezadaných, kteří nemají lásku.

Když tě ztratím, bolí mě srdce, ale tvoje přítomnost moje rány ještě zhorší.Krásné ženy nejsou zárukou příjemného života, co jiného je ošklivého.

Krátké Cool FB Status

Potřebujete cool a krátká slova, která chcete použít jako status na Facebooku, gang? Velmi vhodné! Jaka také shrnul krátkou skvělou sbírku stavu na FB, kterou můžete použít.

Buďte elegantní bývalý, který vás nikdy nepožádá o zpět, ale často je zván zpět.Oblečení páru bylo inspirováno kandidátskou dvojicí. Kde jsou dvojčata oblečeníProtože jednoho dne ti z vás, kteří tam zůstanou věrní, prohrají s těmi z vás, kteří jsou tu vždyKdyž čelíte potížím, postavte se jim TRPĚLIVOST, ale pokud se potřebujete vyprázdnit, nemusíte být trpělivíNenechte si ujít váhu, nebudete silní. Jen mi chybíš, i když přiberu.Pokud je touha jako peníze, možná jsem se stal nejbohatším člověkem na světě, protože jsi mi chybělPokud je trpělivost obchodovatelným artiklem, pak moje čekání na vaši přítomnost ze mě udělalo bezdomovceNechoď ven s někým, kdo píše, že je to stále směšné nebo plné autotextu, prostě pište, že je to složité, jak se má přítelkyně.

Nedělej chyby jako osel. Takže pokud zítra ráno přijdete pozdě do práce, pak nemeškajte (znovu), až se vrátíte domů.Prozatím se pro přátele, kteří chtějí psát na mou FB zeď, omlouvám, protože se mi maluje FB zeď.Jeho jméno je také láska, někdy to někteří lidé používají jen jako záminku k milováníJmenuje se také dítě, jeho stav je naštvaný. Pozván na setkání s depresí, protože se nikdy nezlobím tváří v tvářJe to roztomilé, ale psaní je převážně autotextové. Zatím to není nic složitého. Jak se seznamujete?Žádná láska neprobíhá hladce, kromě FTV.

Motivační status na FB

Aby to vypadalo moudře a dospěle, můžete si také udělat moudrý FB status se sérií motivačních slov, která mohou inspirovat další lidi, partu.

Lidé, kteří chtějí, aby se jejich sny staly skutečností, musí zabránit tomu, aby usnuli. (Richard Wheeler)Myslíme, jen když narazíme na problém. (John Dewey)Rozzlobit se je snadné. Ale na koho se zlobit, se správnou mírou hněvu, ve správný čas a za správným účelem a správným způsobem je obtížné. (e Aristoteles)Je lepší bojovat a prohrát, než nikdy nebojovat. (citát Arthur Hugh Clough)

Vědomí je slunce, trpělivost je země, odvaha je horizont a boj je provádění slov. (WS Rendra)Z jedné svíčky lze zapálit tisíce svíček a plamen se nezmenší. Stejně tak štěstí nikdy nesníží, i když je sdílené. (Siddharta Gautama)Chcete-li porozumět srdci a mysli člověka, nedívejte se na to, čeho dosáhl, ale na to, čím touží být. (Kahlil Gibran)Největší hrozba pro úspěch našich životů nepochází z toho, že bychom se drželi nebetyčných ideálů a nebyli schopni jich plně dosáhnout; ale pramení ze stanovení příliš plochých cílů na to, aby je bylo snadné dosáhnout. (Michelangelo)Začněte tím, co je správné, ne tím, co je přijatelné. (Franz Kafka)Toto je moje prosté „náboženství“, které nevyžaduje žádné kláštery a filozofie. Mysl a srdce se stávají jeho klášterem; dobro je jeho filozofií. (Dalajlama)Lidé nejsou líní. Mají jen impotentní cíle, tedy cíle, které je neinspirují. (Anthony Robbins)Nikdy nebudete šťastní, když budete stále hledat to, co vás činí šťastnými; nikdy nebudeš žít, když budeš hledat smysl života. (Albert Camus)

Neměli byste se vzdávat toho, co se vám stane. Chci říct, měli byste použít všechno, co se vám stane, jako vzpruhu, ne depresi (Bob Marley)Hloupí muži jsou jako krávy. Roste ve velikosti, ne v moudrosti. (Buddha)"V tomto životě nemůžeme vždy dělat velké věci. Ale můžeme dělat mnoho malých věcí s velkou láskou (Matka Tereza)

Stav lásky na FB

Chcete vyjádřit své srdce, abyste byli citliví? Nebo chceš udělat FB příspěvek se slovy zklamání pro někoho, bando?

No, tady Jaka shrnuje sbírku skvělých statusů o lásce, abyste mohli udělat popisek na Facebooku. Poslouchej, pojď!

Láska je dar. Ale my jsme ho zkreslili a dívali se na něj, dokud nevypadal jako katastrofa.Oči mohou špatně vidět, ústa mohou špatně říkat, ale srdce se nikdy špatně cítí.Raději bych se rozhodl tě dál pronásledovat, ať půjdeš kamkoli. Protože je těžší najít někoho jako jsi ty.Vlastně nechci odejít. Ale rozhodl ses zapomenout.Pokud se k ženám chováte jako k dcerám krále, pak se jednoho dne stanete králem království jeho srdce.Heartbreak je jedním z Božích nejlepších způsobů, jak vás zachránit před nesprávným člověkem.

Upřímnost je poklad, který se těžko hledá. Pokud máte přítele nebo zaměstnance, spolupracovníka, partnera, partnera nebo dokonce blízkého přítele, pak se o něj postarejte. Nechoď. Protože když ho ztratíme, je velmi těžké něco takového najít.Není snadné skrývat pocity. Mějte trochu trpělivosti a nepřestávejte se modlit. Jednou přirozeně přijde šťastný den.Láska je bolestivá hra a roztříští se na kusy, než najdete někoho, kdo to všechno dá znovu dohromady.Miluji své oči, když se na ně díváš, miluji své jméno, když ho zavoláš, miluji své srdce, když ho miluješ, a miluji svůj život, když jsi v něm.Nechci, abys slyšel, že tě miluji, ale chci, abys to cítila, aniž bych to musel neustále říkat.Chci být tvůj domov. Místo, kam se vrátíte, bez ohledu na to, jak daleko jdete, bez ohledu na to, jak krásné jste narazili.Je mi jedno, že nás vzdálenost oddělila, protože věřím, že láska, kterou máme, je větší než vzdálenost.Milovat je sloveso. K čemuž musí existovat akce. Proto láska potřebuje proces. A tento proces vyžaduje čas.

Jak můžu spát, když tak pozdě pořád pobíháš v mé mysli?Je těžké tomu znovu uvěřit, když už bylo tvé srdce tolikrát zlomeno.Jsem dost starý na to, abych ti odpustil, ale už nejsem tak hloupý, abych ti věřil.Moje srdce bylo rozbito na kusy a já se ho vždy snažím dát dohromady, i když ho nakonec znovu zlomíš.Jediná věc, která je smutnější než být nenáviděn, je ignorování.Když to se mnou nemyslíš vážně, tak se raději nepřibližuj a nevykračuj.

Cool FB Status Spousta lajků

Chtít udělat stav, který se mnoha lidem líbí? Potom můžeš kopírovat vložit slova pro FB status, který Jaka připravil níže!

I když jsou obě ženy, kuntilanak se obléká zdvořileji než dnešní teenageři.Sněte o tom, o čem chcete snít, buďte tím, čím chcete být, protože možná je to jen sen.Věříte v Darwinovu evoluční teorii? Zpočátku jsem tomu nevěřil, ale poté, co jsem se s vámi spřátelil, jsem začal věřit v Darwina.Krása je relativní, ale ošklivost je absolutní.

Krásná nebo pohledná je relativní, záleží na umístění fotoaparátu a intenzitě světla.Neúspěch je opožděný úspěch? Pokud selžete, prostě selžete, úspěch je proto, že se stále snažíte, ne kvůli neúspěchu.Překvapeni badateli, kteří usilovně hledají archeologická naleziště, aby prokopali půdu, i když vše, co musíte udělat, je otevřít Google a zadat archeologické .Zkuste se zeptat kymácející se trávy a jak budete blázni.Prosím, buďte opatrní, pokud máte tichého přítele, protože nevíte, kdy vás tajně podvádí.Přísloví: Zataženo neznamená, že prší, to je stejné jako být single, neznamená to, že se to neprodává.Podle výzkumů platí, že čím krásnější ex, tím silnější je gravitační síla, která se chce dostat zpět.Proč jsem dosud hledal, zatímco v tobě sám jsem našel důvod žít, být s tebou šťastný.

Je deštivý den, podívej se z okna! Počítejte kapky vody, které padají z nebe! Tak moc tě miluji.Skvělí lidé jsou lidé, kteří přiznávají své nedostatky. Jsem méně ošklivý, méně hloupý, méně chudýNenechte mě plakat svým odchodem, prosím, okamžitě splaťte svůj dluh.Chytří lidé pijí vítr, hloupí lidé pijí větrný olej.Dříve byla velmi hezká dívka, ale jak to, že je vedle ní koza.Osprchovat se, nechat ošklivo vyblednout.Moudří lidé poslouchají daně, špatní lidé daně jedí, blázni nejsou zváni.Později, když jedeš na motorce, držíš se mě, bojím se, že spadneš, když spadneš, budu si to splést s odpadky.

Buďte sami sebou, pokud jste oškliví, buďte za svou ošklivost vděčníNově se seznamující slangové děti tvrdí, že jsou vdané jako otec – matka.Pokud je zaseknutý, nemusíte troubit? Je pravda, že klakson dokáže udělat cestu tak hladkou?! HRUBÝ!.Kvůli vzpomínce na bývalého, který se posunul před námi, umlč lásko, začni!Svobodní ve skutečnosti nejsou osamělí, ale jen se jim nedostává pozornosti blízkých.Pokud uvidíte dívku plakat v parku a hrát si samotnou s mobilem, nepřibližujte se k ní, je pozitivní, že je to inteligentní člověk.Ach Alláhu, dej mi trochu obživy, abych si koupil sousto rýže. Zbytek je koupit Tiburon Car, I-Pad a LandModlete se, protože pouze s modlitbou bude váš život klidný a jasný, ale pokud jste se modlili a atmosféra kolem vás je stále temná, znamená to, že jste NEZAPLATILI ELEKTŘINU.

Těm, kteří spolu chodí, hrozí, že budou ukončeni, a pokud jsou svobodní, riskují, že se jim budou dvořit.Když si při měření své výšky zujeme boty, proč se nesundáme při měření váhy?Ve FTV mohou být motocykloví taxikáři používáni jako přítelkyně, v reálném životě je mnoho přítelkyň, které se stávají taxikáři na motocyklu.

Skvělý stav FB anglicky

Chcete si vytvořit FB status, který pozve hodně komentářů? Pokud ano, můžete použít anglický status, díky kterému budete vypadat chytřeji, gangu!

Neúspěch je opožděný úspěch a lež je opožděná poctivost. Překlad: Neúspěch je opožděný úspěch a lži jsou opožděná upřímnost Pokud vás někdo nazve ošklivým, nezoufejte, protože nemusí nutně lhát. Překlad: Pokud vás někdo nazve ošklivým, nezoufejte, protože ten člověk nemusí nutně lhát. Nebojte se otevřít. Musíte mluvit, abyste byli slyšeni! Překlad: Nebojte se otevřít. Musíte mluvit, abyste byli slyšeni! Život je hra, hraj ji. Život je výzva, přijmi ji. Život je příležitost, chyť ji.

Překlad: Život je hra s překážkami, kterým musíme čelit, a když je příležitost, musíme se jí chopit. A pokud vaše srdce touží po krásné a věrné lásce, kéž vám dnes Bůh představí tu znamenitou duši, jejíž tvář se leskla ve vašich snech Překlad: A pokud tvé srdce touží po krásné a věrné lásce, nechť ti Bůh dnes představí laskavou duši, jejíž tvář často zářila ve tvých snech. Milovaný nelze testovat polibky, ale jemnost je testorem. Překlad: Lásku nelze vyzkoušet polibkem, ale jemným citem. Nejlepší pocit na světě je vědět, že pro někoho něco znamenáš. Překlad: Nejlepší pocit na světě je vědět, že pro někoho něco znamenáš. Skutečná síla nezasáhne tvrdě, ale rovnou k věci.

Překlad: Skutečná síla není silný zásah, ale zásah cíle. Myslím, že sníme, abychom spolu nemuseli být tak dlouho. Pokud jsme ve snech toho druhého, můžeme být spolu pořád. Překlad: Myslel jsem, že sníme, abychom spolu nemuseli být tak dlouho. Pokud jsme ve snech toho druhého, můžeme být spolu pořád. Buďte pevnou zdí v těžkých časech a buďte usměvavým sluncem v dobrých časech. Překlad: Buď pevnou zdí, když jsou časy těžké. Buďte usměvavým sluncem, když jsou dobré časy. Neobviňujte svou minulost, protože minulost se nikdy nezmění. Překlad: Neobviňujte svou minulost, protože minulost se nikdy nezmění. Každý úspěšný člověk musí mít neúspěch. Nebojte se selhání, protože neúspěch je součástí úspěchu.

Překlad: Každý úspěšný člověk musí mít selhání. Nebojte se selhání, protože neúspěch je součástí úspěchu. Smát se je zdravé, zvláště když se smějete sami sobě. Překlad: Smích je zdravý, zvláště když se směješ sám sobě. Prosím, nebuďte jako ostatní. Dokaž mi, že jsi jiný. Ukaž mi, že stojí za to bojovat Překlad: Prosím, nebuďte jako ostatní lidé. Dokaž mi, že jsi jiný. Ukažte, že stojí za to bojovat. Pokud po vás stejný člověk hodí kámen, neházejte po něm zpět. Odpovězte prosím s úsměvem a hoďte mu květiny, ale zkuste to hodit s květináčem. Překlad: Když vám někdo hodí kámen, neházejte ho zpět. Odpovězte tedy s úsměvem a hoďte po něm květiny, ale zkuste hodit i květináč.

To byla skupina cool status na FB který pro vás Jaka připravil! Ať jste na Facebooku existenční a slavnější! naštěstí je také citlivý na váš stav!

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com.

Přečtěte si také články o Stav na Facebooku nebo jiné zajímavé články z Naufal.