Hra Intermezzo

7 nejžhavějších her pro dospělé, které vás budou znervózňovat, nehrajte je během půstu!

Zde je řada nejžhavějších her, ze kterých budete nervózní.

horká scéna ve videohrách to nyní není jen výmysl, protože nyní mnoho slavných her vložilo tuto scénu do několika her scéna-jeho. Je třeba poznamenat, že existuje několik populárních her, které zdobí příběh v něm horkými scénami, stejně jako ve hře Dead or Alive, Mass Effect, a tak dále.

Hru by proto neměly hrát děti, které jsou ještě nezletilé. Hlavním lákadlem však mohou být také horké scény v některých z těchto her. Proto ten vývojář neváhejte zastrčit scéna v některých hrách. Zde je řada nejžhavějších her, ze kterých budete nervózní.

  • 7 nejlepších her pro lidi, kteří nenávidí hraní her
  • 5 neuspokojivých her, které po vydání dramaticky uspěly
  • 12 online her Forgotten Old School

7 nejžhavějších her pro dospělé, které vás znervózní, nehrajte je během půstu Ano!

1. Mrtvý nebo živý

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: gameondaily.com

Jednou z atrakcí této videohry je, že když jste na pláži, najdete tam různé krásné ženy, které se opalují pouze nosit bikiny. Nejen to, můžete také prozkoumat pláž a najít různé zajímavé věci, včetně žen.

2. Alfa protokol

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: gamesradar.com

Hry s protokolem Alpha je jedna z nejchlípnějších her, to je důvod, proč tato hra není příliš slavná a má tendenci získat špatnou pověst kvůli **příliš mnoho žhavá scéna v něm.** Jedna z nejžhavějších scén v této hře je ve scéně, kterou Sie udělala s Thorntonem. Tato hra je přirozeně známější svými žhavými scénami než kvalitou.

3. Dragon Age

Zdroj fotografií: Zdroj obrázků: boost-mentality.cf

Dragon Age je hra, kterou vám nedoporučujeme hrát s malými dětmi. proč tomu tak je? Protože v této hře vám budou předloženy různé žhavé scény, a to ani jednou nebo dvakrát ale mnohokrát bude vám předložena neslušná scéna. V této hře není těžké najít horké scény, protože to několikrát učiní několik postav v této hře.

4. Zaklínač

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: gameskinny.com

Když mluvíme o horkých hrách, není to úplné, pokud hry nezahrnujete Zaklínač. V této hře můžete najít různé žhavé scény, díky kterým se budete při hraní cítit jako doma, a jedna z nejžhavějších scén v této hře je mezi Geralt s Triss. Žhavou scénu bez zmírnění udělali na různých místech najednou.

5. Metro Last Light

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: fighterpilot7.deviantart.com

Pokud máte rádi hry s touto funkcí tajemná noc a plná překvapení, pak vám tuto hru docela doporučujeme hrát. Ale pokud nenávidíte horké scény ve videohrách, raději nehrajte tuto hru protože v něm budou různé neslušné scény v podání postav. Jeden z nich je mezi Arythomem a Annou.

6. Mass Effect 2

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: link130890.deviantart.com

Mnozí litují, že tak dobrá hra jako Mass Effect 2 v ní představuje některé horké scény. I když bez toho je tato hra ve skutečnosti velmi populární, protože hra není nudná a grafika je fantastická. Jedna z nejžhavějších scén v této hře je ta, kterou hraje Miranda Lawson se Sheppardem.

7. Hotel Casanova

Zdroj fotografií: Zdroj fotografií: sprites-resource.com

Jak název napovídá, v této hře budete hrát roli muže Casanovy, který je ubytován v hotelu. Pak v hotelu najdete různé krásné dívky, které můžete svést, počínaje sváděním pak může chodit s jednou z dívek. Získat dívky ale není jednoduchá záležitost, protože nejprve musíte splnit různé mise.

To je 7 nejžhavějších her, které vás budou při hraní znervózňovat. Jen návrh, neměli byste hrát hru s nezletilými. A důrazné varování pro ty z vás, kteří jsou nezletilí, aby tyto hry nehráli.