Hry

10 nejlepších tycoonových her na smartphonu Android

Zde je několik doporučení pro nejlepší hry Tycoon pro Android, které jsou vhodné pro ty z vás, kteří mají rádi návykové simulační hry.

Tycoon hry, je žánr, který existuje již dlouhou dobu a je dobře známý v herním světě. Hráči budou hrát roli obchodníka, který se stará o obchod virtuální v různých oblastech být úspěšný.

V samotné sféře Android hraní bylo nalezeno mnoho her tohoto typu, z nichž některé jsou velmi dobře známé. Jaka sestavil 10 nejlepších Tycoon her pro Android. Podívejte se na recenzi!

  • 10 nejlepších simulátorových her pro Android 2019, mohl by to být PewDiePie?
  • Chronické singles? Vyzkoušejte virtuální přítelkyni v těchto 6 nejlepších seznamovacích simulačních hrách
  • 5 nejlepších hackovacích simulačních her, které MUSÍTE VYZKOUŠET!

10 nejlepších her pro Android Tycoon

1. SimCity Buildlt

Poprvé vydáno v 1989 pro plošinaPC, SimCity Buildlt je nyní jeden Tycoon hry s franšíza nejúspěšnější na světě. Budete hrát za správce města, proměníte volné pozemky ve velkoměstský život.

Simulační hry KE STAŽENÍ

2. Kulaté tofu

Kdysi nejoblíbenější hra číslo jedna v Google Play, Kulaté tofu je jednou z nejúspěšnějších indonéských her pro Android tycoon a dokonce pokračovala svým druhým pokračováním.

Zahrajete si za rodilého indonéského kramářského obchodníka, totiž kulatého tofu. Zajímavé je, že mechanika této hry využívá pohyb klepnout nekonečně hrát. Můžete také upgradovat potravinářské vozy abys byl velký a úspěšný.

Trivia Games Vlastní hry KE STAŽENÍ

3. Airport City: Airline Tycoon

Zpět k obchodní simulaci vedení města, ale ve hře Airport City: Airline Tycoon, hlavním cílem je vytvořit město s velkým letištěm s řadou leteckých společností. Ve skutečnosti nejen na letištích, ale také můžete stavět letecké základny pro lety vesmírných raket.

4. Paradise Island 2: Hotelová hra

Ve hře Paradise Island 2: Hotelová hra proměníte opuštěný ostrov v a Letovisko, s mnoha hotelovými budovami a atrakcemi.

K dispozici více než 300 budov které si můžete postavit ve hře. Získejte spoustu návštěvníků a vydělávejte peníze Letovisko, stát se úspěšným podnikatelem.

5. Příběh hotelu: Simulace letoviska

Šťastná laboratoř je jedním z vývojářů, kteří jsou zruční ve vytváření her Tycoon pro Android. Jedním z nich je Příběh hotelu: Simulace letoviska.

Budete hrát roli hotelového podnikatele tím, že v hotelu postavíte prostory, od pokojů až po další zařízení. Můžete také hrát online a spojit se s hráči z celého světa.

Happy Labs Trivia Games KE STAŽENÍ

6. Eggs, Inc.

Možná budete obvykle v Tycoon Android hrách jednat v městských podnicích nebo obchodech, ale ve hrách Eggs, Inc. Budete působit jako obchodník na slepičí farmě s hlavním zaměřením na prodej vajec.

Na rozdíl od běžných farem zde však budete spravovat moderní farmu, která využívá mnoho pokročilých technologií.

7. Moje nemocnice

Vezmeme-li žánr Tycoon, nemocniční byznys ve skutečnosti virtuální to ani nemůžete minout. Moje nemocnice vám poskytne zkušenosti s řízením nemocnice.

Počínaje projektováním budov, náborem sester a lékařů až po stavbu laboratoří. Budete podnikat při plnění poslání laskavosti tím, že budete léčit pacienty z jejich nemocí.

8. Dobrodružný kapitalista

Chcete být nejbohatším člověkem na světě? Cvičte s hrami Dobrodružný kapitalista. Zde přenesete svou malou společnost, která začala z citronového byznysu, do velké.

Jedinečně zde musíte praktikovat kapitalistický obchodní systém, který působí chamtivě a hodně nenávidí. Nicméně, v této hře bude cítit zábava.

9. Farming Simulator 14

Pokud jde o hry Tycoon, určitě bychom neměli vynechat hru se simulací plantáží. Farming Simulator 14, jeden z franšíza Nejúspěšnější hra s plantážní tématikou, rozhodně přinese příjemný zahradnický zážitek. Pomocí 3D grafiky se dostanete do správy zahradních pozemků jako doopravdy.

10. Příběh vývoje hry

Poslední je z vytvořené hry vývojářKairosoft který je opravdu dobrý ve vytváření návykových Tycoon her. v Příběh vývoje hry Získáte zkušenost jako tvůrce her.

Budete nabírat pracovníky a poté míchat žánry dohromady, abyste se stali nejúspěšnější hrou nebo nejhorší hrou.

To je 10 nejlepších Tycoon her pro Android. Jaké hry se vám tedy líbí nebo jste hráli? Napište do komentáře níže ano!