Tech Hack

jak snadno změnit Windows 10 na Macos!

Chcete, aby notebook s macOS vypadal jako notebook Apple? Zde je návod, jak snadno a prakticky změnit Windows 10 na macOS!

Máte notebook Apple, jehož cena se pohybuje v desítkách nebo dokonce desítkách milionů? Ano, samozřejmě, že chcete, bando?

Bohužel poměrně vysoká cena notebooků Apple činí tento notebook dostupný pouze určitým lidem.

Ve skutečnosti tento notebook vyrobený technologickou společností se sídlem v Kalifornii nabízí operační systém macOS, který má jednoduchý, ale elegantní vzhled, po kterém někteří lidé velmi touží.

Ale naštěstí je tu jiskřička naděje pro ty z vás, kteří chtějí, aby notebook vypadal jako macOS, bando. Zvědavý? Pojďte, podívejte se na celý článek níže!

Jak proměnit Windows 10 na macOS

Možná si někteří z vás myslí, že mít na notebooku s operačním systémem Windows 10 vzhled podobný macOS je nemožné.

Není to skutečně divné, vezmeme-li v úvahu, že oba počítačové operační systémy jsou velmi odlišné, a to i z hlediska vzhledu.

Ale pro ty z vás, kteří stále doufají, že se jim to podaří, zde Jaka ukazuje, jak snadno a prakticky změnit Windows 10 na macOS.

Krok 1 – Stáhněte si macOS Transformation Pack

 • Prvním krokem, který musíte udělat, abyste mohli změnit vzhled Windows 10 tak, aby připomínal MacOS, je stažení aplikace tzv. macOS Transformation Pack 5.0.

 • Aplikaci si můžete stáhnout na webu WindowsXLive na adrese //www.windowsxlive.net/macos-transformation-pack/. Pak svitek do spodní části stránky a klikněte na tlačítko stáhnout.

 • Tato aplikace bude mít později rozšíření .rar.

Krok 2 – Otevřete a nainstalujte aplikaci

 • Po stažení aplikace MacOS Transformation Pack 5.0 je dalším krokem, který je nutné provést, samozřejmě instalace aplikace.

 • Poté otevřete složku, do které byla uložena stažená aplikace levé kliknutí pak vyberte možnost "Otevřít". nebo dvakrát klikněte na aplikaci.

 • Poté, pokud aplikace požádá o heslo, zadejte thememypc.net potom klikněte na tlačítko OK.

 • Poté se zobrazí okno Kontrola uživatelského účtu požádat o povolení ke spuštění aplikace. Zde kliknete na tlačítko OK.

Krok 3 - Restartujte PC

 • Pokud je proces instalace blokován oznámením okna "Byla zjištěna nevyřízená aktualizace souborů" jako na obrázku níže, stačí kliknout na tlačítko "Ano" potom znovu klikněte na tlačítko "OK".

 • Poté se váš notebook nebo počítač automaticky restartuje.

Krok 4 - Opakujte krok č.2

 • Pokud se notebook znovu zapnul, vy znovu nainstalujte aplikaci MacOS Transformation Pack 5.0 opakováním kroku č. 2, který Jaka vysvětlil dříve, gang.

Krok 5 – Nastavte nastavení aplikace

 • Pokud je aplikace MacOS Transformation Pack 5.0 již otevřena, musíte udělat další krok nastavte nastavení aplikace podle obrázku který ApkVenue přikládá níže.

 • Také se ujistěte, že jste vybrali a zaškrtli možnost podobnou té, kterou udělal Jaka, ano, gang!

 • Pokud je vše stejné, pak vy klikněte na tlačítko "Instalovat". a spustí se proces instalace.

Krok 6 - Znovu restartujte počítač

 • Pokud je proces instalace dokončen, později budete okamžitě automaticky přesměrováni na stránku Nastavení, v této fázi vy stačí zavřít okno Nastavení kliknutím na ikonu "X" v pravém horním rohu.

 • Poté se objeví okno Install a klikněte na tlačítko "OK". Takže už po mnohonásobné se váš notebook znovu restartuje, bando.

Krok 7 - Počkejte, až se zobrazení na obrazovce změní

 • Po dokončení procesu restartování počkejte, dokud se obrazovka stránky na ploše skutečně nezmění, aby připomínala typický vzhled macOS notebooků Apple.

 • V této fázi proces trvá jen několik minut, dokud se nakonec nezobrazí hlavní panel a ikony na ploše macOS.

 • Pokud se vám podařilo aplikaci nainstalovat správně, změní se vzhled Windows 10 na podobný macOS následovně.

Chcete-li se více podobat vzhledu v systému macOS, můžete také provést malé přizpůsobení odstraněním ikon, které se zobrazují na levé straně stránky plochy.

Jak? Metoda není tak náročná, jak jste si představovali na začátku, že? Díky tomuto novému vzhledu váš notebook nemá stejný vzhled – to vše je typické pro operační systém Windows.

Vyloučení odpovědnosti:

No, to byl jednoduchý způsob, jak změnit vzhled vašeho notebooku s operačním systémem Windows 10 tak, aby připomínal vzhled macOS společnosti Apple.

Při použití výše uvedené metody již můžete cítit vzhled notebooku s "příchutí" macOS, po kterém mnoho lidí touží pouze s aplikací. Zajímavé že?

Přečtěte si také články o Notebooky nebo jiné zajímavé články z Fadliho úspěch.

Copyright kandynation.com 2022