Software

musíš zkusit! toto je 5 aplikací pro tvorbu meme pro Android

ApkVenue proto shrnul 5 nejlepších aplikací pro tvorbu memů na Androidu. Přečtěte si recenzi níže!

Často se hodně směju, protože vidím memy? Nebo opravdu rádi děláte vtipné obrázky, které chcete sdílet na sociálních sítích? Ano, k vytváření vtipných memů a obrázků samozřejmě potřebujete aplikace pro úpravu obrázků dostupné pro váš smartphone.

Možná mnozí z vás již zná nějaké aplikace pro tvorbu meme pro Android. Jaké aplikace jsou tedy pro vás opravdu dobré? vytvářet memy? ApkVenue proto shrnul 5 nejlepších aplikací pro tvorbu meme na Androidu. Přečtěte si recenzi níže!

  • Proč všechny MEME na internetu používají stejné písmo?!
  • Těchto 6 lidí se stalo slavnými díky tomu, že byli inspirováni memy
  • 20 Funny Memes Sindir Bad Songs, Young Lex ft AwKarin

Musíš zkusit! Toto je 5 aplikací Meme Maker pro Android

1. Nejlepší generátor meme od Memeful

Zdroj fotografií: Zdroj: Topapps

Vytvořena aplikace pro tvorbu meme vývojářPod 9 Zdá se, že upřednostňuje spokojenost zákazníka. Nejen tato aplikace pro tvorbu meme volný, uvolnit, ale také poskytuje různé druhy obrazového materiálu pro memy, které jsou vždy aktuální. Absence reklam je také hlavní hodnotou aplikace generátory memů toto.

Pomocí této aplikace pro tvorbu meme můžete z mnoha vytvářet různé druhy zábavných obrázků meme knihovna které můžete použít z aplikace. Pokud se vám to nelíbí, můžete to udělat Zvyk jako obrázky.

2. Generátor memů zdarma

Zdroj fotografií: Zdroj: Google Play

Tentokrát je aplikace pro tvorbu meme vytvořena vývojářem ZomboDroid. Generátor meme zdarma přinést rozhraní docela jednoduchá aplikace. Najdete zde také více než 700memy vysoké rozlišení spolu s příklady, které můžete přidat k vašim nápadům při vytváření obrázků a citát legrační.

Kromě toho existují také různé zajímavé funkce, které můžete přidat do svých memů, jako jsou samolepky, rámečky a různé modely písmo. Můžete také přidat obrázky ze své galerie jako materiál pro vytváření vtipných obrázků. Nejzábavnější, kromě toho, že je zdarma, tato aplikace pro tvorbu meme také nepřidá obsah vodoznak do obrazu, který jste vytvořili.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Generátor memů GATM

Zdroj fotografií: Zdroj: Google Play

Pokud se obáváte aplikací, které mohou zabírat mnoho místa ve vaší interní paměti, použijte Generátor memů GATM. Tato aplikace pro tvorbu meme má přístup, takže ji můžete přesunout do externí paměti. Nemusíte se tedy obávat, že se velikost aplikace zvětší, protože šablony memy vždy aktualizace.

Funkce, které tato aplikace přináší, jsou také docela dobré. Když upravujete obrázek, existuje funkce náhledzobrazíte výsledky obrázků. Pokud tedy existuje nedostatek, můžete jej okamžitě opravit nahrát. Poté jej prostřednictvím této aplikace můžete také přímo nahrát na sociální média jako např Facebook, Cvrlikání, a Instagram.

4. Tvůrce meme

Zdroj fotografií: Zdroj: Google Play

Potřebujete aplikaci tvůrce memů která má složitější vlastnosti? Tvůrce meme je odpověď. Přináší základní funkce, které jsou zcela kompletní, jako jsou různá písma, u kterých můžete měnit barvu a velikost oříznutí na obrázcích a také obrázky kombinovat pro ty z vás, kteří chtějí z memů vytvořit komiks.

Tady je 600 šablony meme, které si můžete vybrat jako materiál pro vytváření vtipných obrázků, stejně jako 20 druhy písmen, které můžete použít k vytvoření vtipných slov. Obrázky můžete také použít v galerii tak, že je přidáte přímo do aplikace. Tvůrce meme také nepřidá vodoznak, takže váš meme bude vypadat originálněji.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Instameme: Generátor memů

Zdroj fotografií: Zdroj: Google Play

Potřebujete více materiálu k vytvoření memu? Instameme: Generátor memů dát více než 5.000 šablony, samolepky, emotikony a vzteklé tváře, který dokáže maximálně podpořit vaši kreativitu při tvorbě vtipných obrázků. Funkce obsažené v této jedné aplikaci pro tvorbu meme také poměrně kompletní, od ořezávání obrázků, filtrů a různých přizpůsobitelných písem.

Kromě toho můžete také udělat přiblížit nebo ven na obrázku, otočte jej a upravte pozadí obrázku. I když dostanete tolik, tato aplikace nepřidá k vašim obrázkům vodoznak a lze si ji zdarma stáhnout na adrese Google Play obchod lol.

Nyní znáte 5 nejlepších aplikací pro tvorbu memů pro Android. Tak jakou aplikaci si vyberete? Napište do komentáře níže ano!