Produktivita

podvod!? to se liší od originálních oken za 50 tisíc rp a 1,5 milionu rp

Cena Windows 10 je poměrně drahá, v obchodě Microsoft Store se pohybuje kolem 1,5 milionu Rp. Ale překvapivě se na indonéském trhu najdou tací, kteří prodávají jen kolem 50 tisíc Rp. Jak to, že je to stejné nebo jiné?

Nejlepší operační systém pro počítače je Windows. Nejnovější verzí je aktuálně Windows 10, tento operační systém se osvědčil jako účinný pro počítače i tablety.

Cena Windows 10 je poměrně drahá, v obchodě Microsoft Store se pohybuje kolem 1,5 milionu Rp. Ale překvapivě se na indonéském trhu najdou tací, kteří prodávají jen kolem 50 tisíc Rp. Jak to, že je to stejné nebo jiné?

  • Zde je návod, jak snadno vytvořit přenosný systém Windows
  • Nebojte se virů! Zde je 5 důvodů, proč používat Windows
  • DÁVEJ SI POZOR! Byla nalezena fatální trhlina ve Windows, Microsoft ji nemůže opravit?

To je rozdíl mezi původními Windows 50 tisíc Rp a 1,5 milionu Rp

Zdroj fotografií: Obrázek: Důvěryhodné recenze

Abyste se nepletli a mohli nakupovat podle toho, co chcete nebo potřebujete, pokusí se Jaka podat vysvětlení pro obojí. Podívejme se následovně...

Windows 10 Original IDR 1,5 milionu

Pokud zkontrolujete cenu Windows 10 Home přes Microsoft Store, cena je cca 1,5 milionu IDR. V tomto cenovém rozpětí se prodává také několik důvěryhodných počítačových obchodů v Indonésii.

Windows 10 je zcela originální, podle distribuce, která by měla být od Microsoftu. Pokud si chcete koupit skutečně originální Windows 10, kupte si tento. Zaručeno, že v budoucnu nebudou žádné problémy.

Když už mluvíme dále, Windows 10 prodávaný zde je maloobchodní typ. Což znamená, že tuto licenci lze přesunout na jiné počítače, pokud je aktivován pouze jeden počítač. Pokud chcete například vyměnit svůj starý počítač za nový, nemusíte již kupovat Windows. Můžete použít starou licenci Windows.

Vlastnosti systému Windows 10 Original Rp. 1,5 milionu:

  • Určitě maloobchodní verze Windows.
  • Prodává autorizovaný distributor nebo prodejce společnosti Microsoft.
  • Zaručená bezpečnost v budoucnu.

Windows 10 Originál 50 tisíc IDR

Tak do části, na kterou jsme čekali. Windows 10 za 50 tisíc IDR najdete na různých nákupních a prodejních webech. Ale obecně se prodávají od ceny 50 tisíc IDR dokud 500 tisíc IDR.

Systémově je Windows 10 skutečně originální. Bez problémů se můžete připojit online a připojit se k serverům společnosti Microsoft. Ale doslova, tohle je Windows PIRÁTSKÝ! Obvykle pro ty, kteří rádi hrají IT projekty, je to často případ.

Windows 10 je získán nelegálně, nikoli tak, jak by měl být distribuován. Verze systému Windows, které se samy prodávají, se liší, od maloobchodních až po typy OEM. Ale většinou jsou OEM. Nevýhodou je typ OEM, do počítače jej nainstalujete pouze jednou. Potom už nemůžete.

Vlastnosti Windows 10 Original 50 tisíc IDR:

  • Obecně je verze OEM, ale existuje také verze pro maloobchod.
  • Prodávají neautorizovaní distributoři nebo prodejci společnosti Microsoft.
  • Systém je skutečně detekován jako pravý, ale pokud je kontrola provedena ručně, bude zvážena pirátské. Některé hráče IT projektů zasáhly případy kvůli Windows, jako je tento.

Windows 10 stojí 50 tisíc IDR, lze jej aktivovat online a je považován za pravý. Ale bohužel je to jako pirátské, protože původní cena Windows 10 je 1,5 milionu Rp. Nechápejte to špatně! Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s Windows nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK