Nejlepší

35 nejnovějších aplikací pro úpravu fotografií 2016

V roce 2016 byla aplikace pro úpravu fotografií velmi zaneprázdněna stahováním uživateli chytrých telefonů. ApkVenue vám poskytne 35 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií z roku 2016

V roce 2016 jsou aplikace pro operační systém Android jako denní jídlo včetně kategorie úprava fotografie. Protože vše závisí na chytrých telefonech Android a také na aplikaci.

Jaka proto prostřednictvím tohoto článku poskytne kolekci nejlepších a nejnovějších aplikací pro úpravu fotografií v roce 2016. Jste připraveni si vybrat, která nová aplikace pro úpravu fotografií je pro vás dobrá? Tak, viz přihláška níže ano!

  • 5 nejlepších moderních aplikací pro úpravu fotografií, které MUSÍTE používat!
  • 10 nejpokročilejších aplikací pro Android pro úpravu plovoucích fotografií 2018
  • 25+ nejlepších aplikací pro Android pro úpravu fotografií 2016

35 Nejnovější aplikace pro úpravu fotografií 2016

1. PIP Selfie Photo Editor

Zahnutý selfie? Samozřejmě, zvláště pokud se scházíte s přáteli. Chvilka na selfie rozhodně nebude chybět. Proto si stáhněte PIP Selfie Photo Editor aby lépe vyhovovaly vašim potřebám v oblasti selfie.

Lyrebird Studio Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

2. Wonder Camera

Příliš se neliší od výše uvedené aplikace, ale Wonder Camera má řadu zajímavých funkcí, např zkrášlit aby fotografie, které vytvoříte, vypadaly hladší. Toto je jedna aplikace pro úpravu fotografií, kterou si zasloužíte vyzkoušet.

Baidu Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

3. Umělec

Pokud chcete udělat fotku z videa, můžete použít aplikaci Umělec. Protože tuto aplikaci lze také nazvat nejlepší aplikací pro úpravu videa na Androidu. Takže teď nejsi jen tak pošta stačí se vyfotit Instagram, ale může to být i video.

Zařízení Video & Audio Apps STÁHNOUT

4. Adobe Photoshop Mix

Kdo by neznal software od Adobe? Ano, jeden z produktů, které můžete použít, je Adobe Photoshop Mix. Tato aplikace je podobná aplikaci Adobe Photoshop Express, ale má více funkcí a její použití je mnohem jednodušší.

Adobe Systems Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

5. Legrační fotoaparát

Už vás nebaví aplikace na úpravu fotek, které dělají krásné fotky? Ano, stačí si stáhnout Funny Camera. Protože zde můžete vložit různé jedinečné a zajímavé rámečky, aby fotografie vypadaly zábavněji. Jen to zkuste, ale pozor, je to návykové.

Aplikace Fotografie a obrázky tndev STÁHNOUT

6. Okamžiky řádku

Tato aplikace, kterou můžete používat v indonéštině, dokáže vaše fotografie zpříjemnit oku. Ve skutečnosti, Čárové okamžiky funkce pro pořizování fotografií a obrázků. Je však možné, že můžete upravovat i fotografie z galerie. Ve skutečnosti z existujících obrázků a fotografií je můžete spojit do série videí.

LINE Corporation Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

7. Video Maker Fotografie s písní

Chcete vytvořit sérii fotografií složených do videa s krásnou hudbou? Můžete použít aplikaci Video Maker Fotografie s písní. Tato aplikace vám umožní přeměnit vaše obrázky na video, které vypráví příběh.

Kromě toho existují různé efekty a motivy a více než 1 000 různých emotikonů, které můžete použít. Podpora zvuku, kterou můžete vložit, je hlavním bodem této aplikace zde pro vás. Máte zájem to vyzkoušet? Pokud ano, pak podíl přejděte na sociální média chlapi.

8. Samolepka zdarma - S Photo Editor

věrný svému jménu, Samolepka zdarma - S Photo Editor je aplikace pro zpracování obrazu, která umožňuje přidávat různé nálepky. Vtipné samolepky jsou k dispozici v různých variantách, takže můžete rozvíjet jedinečnou kreativitu, aby fotografie vypadaly zvláštněji.

Aplikace Photo & Imaging S TÉMA 2 STÁHNOUT

9. Objektiv typu rybí oko

Chcete udělat fotku podobnou jako fotoaparát lomo? Snadný! Nyní si můžete stáhnout aplikaci, která něco podobného umí, konkrétně: Objektiv rybí oko. Tato aplikace poskytuje přístup k dělat fotky rybího oka s jedinečným zkreslením zdarma!

Ve skutečnosti je tato aplikace doslova nejlepší aplikací pro fotoaparát. Pokud si však chcete vyzkoušet úpravu fotografií pomocí tohoto, můžete také pořídit obrázky z galerie a udělat je umělecky. Můžete také nainstalovat retro filtry nebo použít filtry rybího oka klasické.

GRYMALA Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

10. Fotoaparát B612 Full Effect

Chcete mít fotku, která není vtipná a můžete ji použít jako fotku profilový obrázek? Díky aplikaci budou vaše obyčejné fotky super cool Fotoaparát B612 s plným efektem. Pracujte na existujících obrázcích, přidejte rámy, používejte vtipné a skvělé efekty a zaručeně budete vypadat krásnější a krásnější.

11. Efekty fotoaparátu B912

Vaše přítelkyně je úzkostlivá a žádá o fotku, aby vypadala krásně a sexy? Uklidněte se, nepropadejte panice, dokud nebudete plakat, prosím, nenechte to tak být. Stačí nainstalovat aplikaci Efekty fotoaparátu B912 aby to bylo reálné.

Camera B912 Effects je aplikace pro zpracování obrazu, kterou můžete použít pokročilé efekty uvnitř toho. Ve skutečnosti můžete dokonce vytvářet vtipné fotografie s přidáním roztomilých nálepek, příteli!

Nomuratin Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

12. Sladké selfie Halloweenské selfie

Máte rádi selfie a chcete vypadat okouzlující? Oh, není třeba se obtěžovat změnou póz! Jakákoli póza bude úžasná, pokud použijete aplikaci Sladké selfie Halloweenské selfie. Nemůžeš uvěřit, že díky tomu vypadáš dobře?

No, v aplikaci můžete upravovat všechny fotografie, které máte, se zajímavými efekty jako Rozmazat, Viněta, a také Retro. Pokud tedy upravíte jakoukoli fotografii pomocí této jediné aplikace, bude zaručeně vypadat ještě více okouzlující.

Ufoto Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

13. Fotoaparát Candy

Každý dostupný filtr na Fotoaparát Candy Samozřejmě díky tomu bude vaše pleť vypadat úchvatně. Pokud jste žena, pak jsem si jistý, že budete muži skřípat krásou, kterou tato úprava fotografií produkuje.

Pokud jste muž, je zaručeno, že dostanete krásnou dívku, která bude blázen do vašeho zpracovaného obrazu. Samozřejmě se od vás také vyžaduje vysoká kreativita, aby to bylo zajímavé. Pojď, zkus to!

JP Brothers Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

14. Retrica

Pokud pro vás výše uvedená aplikace pro úpravu fotografií není náročná, můžete ji vyzkoušet Retrica. Tato aplikace je vlastně také aplikací fotoaparátu pro Android. Ale můžete také nahrát své fotografie do galerie ke zpracování pomocí této skvělé aplikace.

Aplikace Photo & Imaging retrica.co STÁHNOUT

15. Fisheye Pro

Příliš se neliší od aplikace Fisheye Lens Fisheye Pro vám umožňuje používat filtry vinobraní poutavý díky jedinečné monochromatické variantě. Ve skutečnosti můžete použít šablony vtipné koláže k sestavení fotografií, které vytvoříte prostřednictvím této aplikace. Zájem?

Wombatica Labs Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

16. Polar Photo Editor

Aplikace pro úpravu nejnovějších fotografií, z nichž jedna je Polar Photo Editor. Tato aplikace poskytuje řadu filtrů, které můžete použít, aby fotografie vypadaly ještě chladněji a atraktivněji. Ve skutečnosti si můžete také přizpůsobit Panel nástrojů podle toho, co chcete.

Tato nejnovější aplikace 2016 také představuje výběr funkcí, jako jsou: Barva, Světlo, Detail, Viněta, Objektiv, Efekt, HSL, Křivky, a Tónování. Eits, počkejte chvíli, funkce v nejnovější aplikaci Polarr Photo Editor z roku 2016 mají každá své vlastní vlastnosti. Tak s tím hodně štěstí!

17. Photo Collage Maker

Další nejnovější aplikací pro úpravu fotografií v roce 2016 je Photo Collage Maker. Tuto aplikaci lze použít k úpravě fotografií s různými magickými funkcemi. Zde také můžete fotografie vypadat ještě zábavněji díky přítomnosti výběru samolepek, které jsou k dispozici s více než 100 možnostmi.

Tato aplikace pak poskytuje funkci, kterou můžete použít k vložení tolika filtrů, kolik chcete, aby vaše fotografie vypadaly příjemněji. Zajímavé, ty neuvidí reklamy v této jediné bezplatné aplikaci Photo Editor.

18. Photo Editor od Aviary

Photo Editor od Aviary je aplikace, která se jistě hodí pro úpravu fotografií. Nedávno byl Photo Editor od Aviaryaktualizace. Pro věrné uživatele je k dispozici několik možností nejnovějších funkcí.

Chcete-li zlepšit kvalitu fotografií, zde stačí klepnout na obrazovku pouze jednou. Poté tam různé fotografické efekty a rámečky díky čemuž bude vaše fotografie s doi romantičtější. Tak co zase? Stále mnoho. Prostě to zkus sám!

19. Nováček Cam od JellyBus

Nováček Cam od JellyBus je jednou z nejnovějších aplikací pro úpravu fotografií, která má nespočet funkcí. Zde můžete vytvářet a upravovat své fotografie s výsledky, které se příliš neliší od práce profesionálních editorů. Tak co, chcete to zkusit?

Buď trpělivý, brácho. Kromě toho můžete také vytvářet fotografické koláže a kombinovat je s výběrem rámečků stylový. Ve skutečnosti s nejnovější verzí tato aplikace umí vrátit a předělat, funkce, která vypadá triviálně, ale je dostatečně důležitá na to, aby se představila.

20. Beauty Selfie - Photo Editor

Pokud chcete používat nejnovější a nejlepší aplikaci pro úpravu fotografií z roku 2016 selfie, tak to nezbývá než zkusit Beauty Selfie - Photo Editor. Proč? Protože tato aplikace vám může dát nádech podmanivých fotografií.

Kromě toho budete mít také možnost vyzkoušet funkce Magická krása, Tvar Obličeje, Filtr, Vylepšení, a tak dále. Je tedy jasné, že nejnovější aplikací pro úpravu fotografií z roku 2016 je a partner ten pravý proselfie šťastný?

21. SNÍH - Selfie, samolepka Pohyb

Cítíte se praštěně? Pokud ano, nenechte si ujít nejnovější aplikaci pro rok 2016, která byla právě vydána.aktualizace jmenoval SNOW - Selfie, samolepka pohybu. Protože pomocí této jediné aplikace pro úpravu fotografií je zaručeno, že můžete vytvářet jedinečné fotografie.

Kromě toho tato jedinečná aplikace pro úpravu fotografií poskytuje také různé funkce vtipné efekty pro úpravu obličeje jsou výsledky velmi úžasné. Své úpravy můžete také sdílet prostřednictvím této nejnovější unikátní aplikace pro úpravu fotografií. Zajímavé že?

22. Kamera Noah

Pro některé lidi ano selfie záleží na tom. Vlastně téměř v každém volném čase, který měli, by se o to určitě pokusiliselfie šťastný. Takže to můžeš zkusit Kamera Noah jako řešení selfie nejlepší.

Díky nejnovější aplikaci pro úpravu fotografií z roku 2016 budete vypadat čistěji a zářivěji. Můžete zkusit více než 100 filtrů dostupné v této aplikaci. Chtít zkusit?

23. Photofy Content Creation Tool

Photofy Content Creation Tool je jednou z nejnovějších aplikací pro úpravu fotografií, kterou si můžete zdarma stáhnout. Tato aplikace představuje nesčetné množství filtrů, které poskytuje více než 90 písem pro použití při úpravách fotografií.

Kromě toho poskytuje také nástroj Photofy Content Creation Tool grafických prvků více než 50 000. Vytváření skvělých, zajímavých a úžasných fotografií lze tedy rozhodně provést pomocí této nejnovější aplikace pro úpravu fotografií z roku 2016. Máte zájem to vyzkoušet?

24. Deep Art Effects – umělecké filtry

Aplikace pro úpravu fotografií tzv Deep Art Effects – umělecké filtry můžete se spolehnout, že svou fotku obrátíte jako malbu. Můžete vyzkoušet desítky filtr k dispozici v něm a buďte co nejvíce kreativní. Jste připraveni být jako umělec?

25. Color Splash Snap Photo Effect

Chcete své fotografie upravit tak, aby vypadaly klasicky? Je to jednoduché, stačí si stáhnout Color Splash Snap Photo Effect aby se to stalo. **S touto aplikací můžete vytvořit mistrovské dílo pouhým dotykem prstu. Kromě toho můžete využít i další efekty a přidat samolepky. Zajímavé co?

26. Square Quick Pro-No Crop Photo

Další nejnovější aplikací pro úpravu fotografií je Square Quick Pro-No Crop Photo. Tato aplikace pro zpracování obrazu dokáže vytvořit fotografii, která je anti-hlavní proud. Protože můžete své fotografie vytvořit pomocí samolepek zvířecí tvář, efekty na pozadí a další roztomilé nálepky.

27. Sketch Camera

Mladé duše jako vy, určitě chtějí dělat různá umělecká díla, která mohou být hrdě vystavena na všech účtech sociálních sítí. K tomu můžete použít nejnovější aplikaci pro úpravu fotografií z roku 2016. Sketch Camera vytvořit toto umělecké dílo.

28. Cameringo Lite

Už jste někdy slyšeli o Lomografii? Ano, Lomografie je fotografie vytvořená pomocí speciálního analogového fotoaparátu, který stále používá jako paměťové médium film. Pokud máte rádi lomo fotky, nemusíte se obtěžovat nákupem lomo fotoaparátu. Stačí použít Cameringo Lite prostě. Zaručeně fungovat!

29. Krása Make-up Selfie Cam

Ano, pokud máte rádi fotky a jste do nich blázni selfie, můžete si stáhnout Krása Make-up Selfie Cam. Ano, tato aplikace pro zpracování obrazu poskytuje řadu filtrů, které zaručeně udělají váš obličej hezký nebo krásný, čistý a krásný. Stále zvědavý? Ano, stačí si to stáhnout, ano? chlapi.

30. Color Splash Effect

Efekt stříkající barvy je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu fotografií, která vám umožní udělat fotografii jako profesionální fotograf. Vaše fotografie mohou vypadat dokonale. Efekt pozadí je jednou z výhod této aplikace.

31. Fotografické filtry a selfie fotoaparát

Nyní je čas, abyste vytvořili úžasné fotografie, které se zobrazí ve všech aplikacích povídat si že máte. Používejte všechny druhy filtrů v aplikaci pro úpravu fotografií Fotografické filtry a selfie fotoaparát. Ve skutečnosti můžete také přidat efekty rozmazat být vidět bokeh.

32. Kreslená fotografie

Chcete být viděni jako karikaturista? Snadný! Můžete si stáhnout Kreslená fotografie realizovat svůj sen jako karikaturista. Jak název napovídá, tato fotografická aplikace dodá každé fotce, kterou později upravíte, karikaturní efekt. Páni, kdo je připraven udělat ze sebe karikaturistu, co?

33. Filtry a efekty editoru fotografií

Filtry a efekty editoru fotografií je jednou z nejnovějších aplikací pro úpravu fotografií v roce 2016, která poskytuje efekty jako např Original, Improve, Daydream, Indiglow, Heatwave, Film, a tak dále. Kromě toho můžete také zpracovat fotografie, aby vypadaly precizněji. Stejně je to v pohodě!

34. Efekt olejomalby

Vaše mladá duše nebude nikdy oddělena od jména tvorby umění. K tomu si musíte stáhnout Efekt olejomalby aby fotografie, kterou upravujete, vypadala, jako byste ji natřeli olejovými barvami. Páni, výsledky musí být opravdu dobré!

35. Umělecké fotografické filtry pro Prisma

Víte, jaká je aplikace Prisma? Pokud stále nejste spokojeni s používáním aplikace pro úpravu fotografií, musíte ji použít Umělecké fotografické filtry pro Prisma jako alternativa. Tímto způsobem můžete vyzkoušet celou řadu nejnovějších filtrů, které jsou zajímavější než skvělá aplikace pro úpravu fotografií Prisma.

Toto jsou nejlepší aplikace pro úpravu fotografií 2016 pro platformu Android v roce 2016. Jaká je podle vás nejlepší aplikace pro vás? Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže ano.