Software

Těchto 6 aplikací dokáže změnit váš fotoaparát smartphonu jako DSLR, musíte to vyzkoušet!

Chcete-li získat snímky jako z fotoaparátu DSLR, i když používáte pouze běžný fotoaparát, můžete zkusit nainstalovat aplikace, o kterých bude ApkVenue diskutovat, na telefony Android. Zvědavý? Přečtěte si další informace!

Pro ty z vás, kteří rádi fotografují, určitě potřebujete fotoaparát s čistou kvalitou obrazu DSLR fotoaparát což je vývoj zrcadlovek. DSLR nebo Digitální jednočočkový reflektor je digitální fotoaparát, který využívá mapa automatického zrcátka a hranolu což je užitečné pro přenos světla z čočky do hledáček. Tento typ fotoaparátu je široce používán profesionální fotograf pro ohromující kvalitu obrazu.

Bohužel většina DSLR fotoaparátů za vysokou cenu. Někteří lidé proto ke svému fotografickému koníčku raději používají smartphone a musí se s ním spokojit jaké jsou záběry. Existují však ještě další způsoby, jak získat snímky jako fotoaparát DSLR, i když je to jen pomocí běžného fotoaparátu. Si můžete vyzkoušet instalovat aplikace o kterých bude ApkVenue diskutovat níže na telefonech Android. Zvědavý? Přečtěte si další informace!

  • Jak udělat fotoaparát chytrého telefonu tak sofistikovaný jako bezzrcadlovka
  • 10 nejlepších kanálů YouTube, kde se můžete naučit fotografovat
  • 6 tipů pro nahrávání videí na Android, abyste byli slavní jako Raditya Dika

Těchto 6 aplikací dokáže změnit váš fotoaparát smartphonu jako DSLR

1. Kamera FV-5 Lite

První aplikace, kterou můžete použít k získání kvality obrazu DSLR, je Fotoaparát FV-5 Lite který přichází s různými vynikajícími funkcemi, jako je zobrazení v hledáčku, režim ostření, vyvážení bílé a režim programu. S touto aplikací může váš fotoaparát smartphonu vytvářet jasné snímky jako pomocí fotoaparátu DSLR. Velikost souboru jen 3,7 MB může chodit nalehko Android 4.0+ a byl stažen více než deset milionůkrát.

2. AfterFocus

Další je aplikace fotoaparátu z MotionOne který nabízí výsledky obrázků s efektem rozostření pozadí. S touto aplikací můžete vyberte oblast, na kterou se chcete zaměřit a rozmazání oblasti pozadí. Tady je různé filtry které lze použít k vytvoření přirozených a realistických fotografií. Své fotografie můžete také přímo sdílet na sociální média AfterFocus.

3. DSLR fotoaparát se zoomem

Pokud chcete lehkou aplikaci HD fotoaparátu s malou velikostí souboru pro chytré telefony Android, pak DSLR fotoaparát se zoomem je správná volba. Nabízí Peakecorp, tato aplikace zabírá pouze místo 1,5 MB ale může poskytnout jasné snímky s funkcemi aktuální. Nejen fotografie, můžete také použít tuto aplikaci nahrát video s kvalitními obrázky.

4. DSLR HD kamera Professional 4K

Tato jedna aplikace poskytuje kvalitu obrazu 1080p k zachycení fotografie a videa ve výborné kvalitě při vysokém rozlišení. Nabízené funkce jsou velmi rozmanité, například: Alternativní detekce obličeje, scénické režimy, barevné efekty, vyvážení bílé, kompenzace expozice, rozpoznání obličeje, a tak dále. Velikost souboru této aplikace je pouze 2,5 MB a lze je snadno používat bez datového připojení.

5. Fotoaparát DSLR X-HD

Fotoaparát DSLR X-HD vám pomůže zachytit a zachytit okamžik pomocí snímání obrazu HD. Vhodné pro použití s hranolový filtr umění za krásnější umělecká díla. Tato aplikace je také vybavena nahrávání videa 4K HD a vybavené pokročilými funkcemi, jako jsou možnosti fotoaparátu DSLR. Pro dosažení maximálních výsledků je tato aplikace vhodná pro použití na chytrých telefonech s 16 MP fotoaparát.

6. Fotoaparát DSLR: Editor fotografií

Stažené aplikace více než 500 tisíckrát umožňuje velmi snadno rozostřit pozadí fotografie a vytvořit úžasnou fotografii s rozostřením pozadí. Můžeš vyberte oblast které oblasti zvýraznit a které rozmazat. DSLR fotoaparát: Photo Editor má také funkce editoru, jako je oříznout fotku, kontrast, přidat text, stín, nálepku, a tak dále.

To je 6 aplikací pro Android díky čemuž jsou vaše fotografie stejně dobré jako výsledky fotoaparátu DSLR. Ti z vás, kteří rádi fotí, ale mohou se spolehnout pouze na chytré telefony, se nenechte odradit. Výše uvedené aplikace mohou být řešením, aby byly fotografie jasné jako snímky z DSLR. Doufám, že je to užitečné!