Produktivita

jak aktivovat bezpečný režim android, co to dělá?

Operační systém Android má na svém chytrém telefonu také funkci nouzového režimu. Má mnoho funkcí, to je způsob, jak povolit nouzový režim Android.

Android je operační systém vytvořený společností Andy Rubin kterou později převzal Google. Nejoblíbenější operační systém na světě je také známý tím, že jej lze doladit a změnit podle vašeho přání.

Ale měli jste někdy pocit, že smartphone se systémem Android, který používáte, je opravdu pomalý. Chcete-li to překonat, můžete získat přístup k tomuto jedinému režimu. to je ono jak povolit nouzový režim Android snadno na všech chytrých telefonech.

 • Je pravda, že by měl být v letadle povolen režim Letadlo?
 • 5 dalších funkcí režimu Letadlo, které musíte znát
 • Na rozdíl od ostatních se nová funkce nočního režimu WhatsApp ukazuje...

Jak povolit nouzový režim Android

Co je funkce nouzového režimu na chytrých telefonech Android?

Zdroj fotografií: Foto: androidcrush.com

První otázka, co přesně je tato funkce? Funkce nouzového režimu na chytrých telefonech Android, o kterých jste už možná slyšeli. No protože takové funkce najdete i na počítačích s operačním systémem Windows.

Když vstoupíte do nouzového režimu Android, operační systém vypne všechny nepotřebné funkce aplikací třetích stran a pouze spusťte výchozí aplikaci prostě. To jednoznačně může usnadnit práci smartphonů, že?

Je zřejmé, že funkce nouzového režimu Android vám usnadní zjištění různých problémů se smartphonem. Počínaje plýtváním baterie, rychle se zahřívá nebo je pomalý. Jak se k němu tedy dostanete? Přečtěte si o pokračování!

Jak povolit nouzový režim na Stock Android

Zdroj fotografií: Foto: jalantikus.com

Pokud máte smartphone, který nese displej Sklad Android jako Google Pixel, Nexus a tak dále mohou použít níže uvedenou metodu. Tato metoda platí také pro smartphony LG a Sony, pánové.

 • Nejprve stiskněte a podržte Tlačítko napájení. Dále se zobrazí možnost restartovat a vypnout smartphone.
 • Klepněte a možnost držet Vypnout dokud se nezobrazí displej vyskakovatRestartujte do nouzového režimu. Výběrem OK pokračujte v procesu.
 • Smartphone se automaticky restartuje a přejde do nouzového režimu. Znamení je, že v levém dolním rohu obrazovky najdete vodoznak nouzového režimu.

Jak povolit nouzový režim na Samsung Galaxy

Zdroj fotografií: Foto: tech-recipes.com

Pro přístup na zařízení Samsung Galaxy poněkud odlišné od většiny smartphonů. Tento způsob platí i pro některé smartphony HTC a Motorola.

 • Nejprve stiskněte a podržte Tlačítko napájení. Dále vyberte možnost Vypnout pro vypnutí smartphonu.
 • Znovu jej zapněte stisknutím a podržením tlačítka Napájení, dokud se nezobrazí logo _bootin_g. Poté uvolněte tlačítko napájení a poté jej okamžitě stiskněte a podržte Tlačítko snížení hlasitosti.
 • Podržte, dokud se smartphone zcela nezapne. Stejně jako u předchozí metody se při použití smartphonu v levém dolním rohu objeví vodoznak nouzového režimu.

Jak zakázat nouzový režim Android na všech chytrých telefonech

Chcete-li zakázat funkci Nouzový režim na všech zařízeních, můžete to udělat snadno a rychle.

 • Stačí stisknout a podržet Tlačítko napájení dokud se nezobrazí možnost Restartovat nebo Vypnout.
 • Zvolte možnost Restartujte a smartphone se znovu zapne do původního stavu.

To je způsob, jak rychle a snadno aktivovat nouzový režim Android na všech chytrých telefonech Android. Kromě toho, že je poměrně snadný přístup, má tato funkce také mnoho funkcí, které jsou docela užitečné. Hodně štěstí chlapi!

Přečtěte si také články o Režim nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.