Sociální sítě a zprávy

jak vytvořit pohyblivé emotikony na whatsapp android

Provedením následujících tipů a triků můžete zjistit, jak zajistit, aby se emotikony pohybovaly na WhatsApp na telefonu Android a aby bylo chatování zábavnější!

WhatsApp která je také jednou z nejoblíbenějších chatovacích aplikací po celém světě obsahuje spoustu tipů a triků, které možná neznáte.

Jedním z nich je vytváření a odesílání pohyblivých emotikonů na WhatsApp. Zvědavý jak?

Tentokrát bude Jaka recenzovat jak rozhýbat emotikony WhatsApp více. Poslouchejme!

Sbírka Jak vytvořit WhatsApp pohybující se emotikony na telefonech Android!

Zdroj fotografií: blog.getemoji.com

Později, pokud již znáte kroky, jak přesunout emotikony na WhatsApp, můžete si povídat zábavněji se svými zamilovanými, pracovními přáteli a rodinou. chlapi.

Existují také tyto dva způsoby, jak přesunout emotikony WhatsApp. Nejprve si přečtěte oba níže.

1. Jak vytvořit pohyblivé srdce Emoji na WhatsApp

Nejprve si můžete vyrobit emotikony pohybujícího se srdce na WhatsApp pomocí několika jednoduchých a praktických kroků. Zde je přehled kroků:

  • Krok 1: Nejprve otevřete stránku chatu, soukromou i skupinovou. Zůstanete stejně jako odeslání běžného emotikonu klepnoutikona emoji vedle pole zprávy.
  • Krok 2: Dostanete různé emotikony z různých kategorií. Chcete-li získat emotikony srdce, stačí vybrat tab který je vedle ikony vlajky.
  • Krok – 3: Dále si stačí vybrat emoji červené srdce který je v první řadě. Chcete-li vidět výsledky, vše, co musíte udělat, je odeslat zprávu WhatsApp. Podívejte se na výsledky!
  • Poznámky: Chcete-li získat tento pohyblivý emoji WhatsApp, musí být emotikon s červeným srdcem odesláno v samostatném chatu a nejsou zahrnuty v řadě vět. Pouze červené emotikony mají animaci, zbytek ne.
ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Jak vytvořit pohyblivé Emojis na WhatsApp přes GIF

Pak můžete také použít funkci WhatsApp GIF k odeslání zajímavých animací do chatu. Tato animace se také může pohybovat, takže si můžete vybrat, jak chcete!

  • Krok 1: Stejně jako předchozí metoda, klepnout ikona emoji vedle pole pro odeslání zprávy. Rozdíl je v tom, že přepnete na funkci GIF pomocí klepnoutIkona GIF který je ve spodním řádku chlapi.
  • Krok 2: Zde dostanete velký výběr zajímavých animovaných GIFů, které můžete použít. Chcete-li vybrat pohyblivou animaci emodži, klepnout ikona Vyhledávání vlevo dole.
  • Krok – 3: Zde stačí zadat hledané slovo "emotikon" nebo konkrétněji jako "smutné emotikony" nebo "šťastné emotikony". Funkce vyhledávání automaticky poskytne výběr vhodných animovaných GIFů a jeden vybere.
  • Krok – 4: Pak vám bude dáno náhled animovaný GIF displej k odeslání. Můžete také přidat informace. Naposledy jsi zůstal klepnout ikona Poslat a emotikon bude automaticky odeslán do chatu WhatsApp.
ZOBRAZIT ČLÁNEK

Další sbírka nejnovějších funkcí a tipů WhatsApp pro rok 2018!

Jak vytvořit nový pohyblivý emotikon WhatsApp je jedním z tipů a triků, které můžete udělat v této jedné chatovací aplikaci. I když stále existuje nespočet dalších funkcí, které si můžete na WhatsApp užít.

Zajímá vás, jaké funkce tam jsou? Chcete-li to zjistit, můžete přejít přímo na článek níže Nejnovější funkce WhatsApp v roce 2018 tady.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Takto lze vytvářet a odesílat pohyblivé emotikony WhatsApp na smartphonech Android. No, je to velmi snadné a snadné cvičit, že?

Pokud máte další tipy a triky pro WhatsApp, neváhejte to udělat podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.