telefon xiaomi

to je způsob, jak zkontrolovat původní / falešný mobilní telefon xiaomi, abyste nebyli oklamáni

Než si koupíte mobil Xiaomi, je dobré si ověřit jeho pravost. Zde je kompletní průvodce, jak snadno zkontrolovat pravý nebo falešný mobilní telefon Xiaomi.

Zkontrolovali jste pravost svého mobilního telefonu Xiaomi?

Před nákupem produktu Xiaomi, který prodává neoficiální distributor popř druhý, musíte vědět, že mobil je opravdu pravý nebo falešný.

Způsob, jak zjistit pravost mobilního telefonu Xiaomi, je poměrně snadný, můžete použít 3 způsoby, jak ověřit pravost následujícího mobilního telefonu Xiaomi. Tuto metodu lze provést se všemi řadami Xiaomi HP.

Podívejme se na celou metodu níže!

Jak zkontrolovat Xiaomi HP

Metoda, kterou Jaka zmiňuje níže, je nejdůvěryhodnější a nejoficiálnější metoda poskytovaná každému viarianovi mobilního telefonu Xiaomi. Nemusíte se tedy bát, že by tato metoda skutečně poškodila vaše HP.

Zde jsou další 2 způsoby:

Ověření čísla IMEI

Jak zkontrolovat první mobilní telefon Xiaomi je udělat Ověření čísla IMEI který je na každém produktu Xiaomi HP. Číslo IMEI každého produktu se bude lišit, IMEI lze použít ke zjištění, zda je váš mobilní telefon oficiálně zakoupen od Xiaomi International nebo ne.

Způsob, jak zjistit své IMEI číslo je také docela snadný, najdete ho v krabici produktu nebo na nálepce na zadní straně mobilu při prvním nákupu.

Jak zjistit své číslo IMEI můžete také vidět v následujícím článku Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud jste našli číslo IMEI, postupujte takto:

Krok 1 - Přejděte na oficiální ověřovací stránku Xiaomi zde. Zkopírujte a vložte číslo IMEI do sloupce a klikněte na Ověřit, Jak je ukázáno níže.

Krok 2 - Výsledky se zobrazí na obrazovce takhle, pokud je váš mobilní telefon Xiaomi oficiálním produktem.

Snadné, že? Pokud získáte stejné výsledky jako Jaka, produkt, který si koupíte, je oficiální produkt od Xiaomi. Pokud si stále nejste jisti, můžete si to ověřit bezpečnostní kód jak následuje.

Ověření bezpečnostního kódu

Dále je uvedeno, jak zkontrolovat mobilní telefony Xiaomi tím, že to uděláte ověřit pravost produktu pomocí bezpečnostní kód obsažené v každém produktu. Bezpečnostní kód najdete v každém produktu Xiaomi, ať už je to mobilní telefon, powerbanka nebo jiné elektronické zařízení.

Zde je krátký způsob ověření bezpečnostní kód Váš telefon Xiaomi:

Krok 1 - Najít bezpečnostní kód produkty Xiaomi, obvykle umístěné v krabici produktu.

Krok 2 - Přejděte na oficiální ověřovací stránku Xiaomi zde. Zkopírujte a vložte čísla bezpečnostní kód do sloupce Na stránce. Klikněte na Ověřit

Krok 3 - Obdržíte informace o pravosti produktu.

Obdržíte informaci, že váš mobilní telefon je oficiální produkt Xiaomi, a budou zde informace o tom, jaký produkt ověřujete.

Pokud v IMEI a bezpečnostní kód Pokud jste registrováni, pak je váš mobilní telefon zaručeně oficiálním produktem. Kupte si mobilní telefon v oficiálním obchodě, abyste nedostali falešné produkty, oficiální ceník mobilních telefonů Xiaomi si můžete prohlédnout zde:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Takto snadno zjistíte, zda je váš mobil Xiaomi originální nebo falešný. Aplikujte tuto metodu při každém nákupu zboží Xiaomi mimo oficiálního nebo druhého prodejce, kluci.

Nenechte se zmást falešnými věcmi, nezapomeňte napsat svůj názor do kolonky komentářů. Uvidíme se u dalšího článku kluci!

Přečtěte si také články o telefony Xiaomi nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.