Antivirus a zabezpečení

jak se zbavit spywaru, adwaru a vyskakovacích reklam v počítači

Běžným znakem toho, že jste infikováni Adwarem, je obvykle při procházení reklamy, které se nadále zobrazují nebo se zdá, že zůstávají v prohlížeči, i když jste se posunuli úplně dolů. Zde je návod, jak se zbavit adwaru.

Adware je jeden z virů, který je docela otravný a otravný, protože kdy adware Pokud se nám podaří infikovat naše zařízení, všude se objeví reklamy, což je samozřejmě často označováno jako reklamní virus. Adware se obvykle vyskytuje v důsledku několika faktorů, například kdy nainstalovat software nebo při instalaci rozšíření do prohlížeče. Potíž adware to je smazáno není snadno detekováno antivirem obecně, takže to vyžaduje software speciální popř nástroje speciální k detekci k odstranění adware nebo tento reklamní virus. Mnoho lidí také hledá způsob, jak odstranit adware z notebooků. Zobrazené reklamy jsou nejen připojeny, ale někdy i ve formě vyskakovacích reklam, takže mnoho uživatelů prohlížečů hledá způsoby, jak odstranit automatická vyskakovací okna ve svých prohlížečích, počítačích nebo noteboocích.

  • Je Android pomocí OTG stále bezpečný před viry?
  • 7 způsobů, jak zabezpečit počítačový prohlížeč před útoky virů, malwaru a adwaru

Běžné znamení, že jste infikovaných adwarem Při procházení se obvykle objevují reklamy, které se stále zobrazují nebo se zdá, že zůstávají v prohlížeči, i když jsou již hotové svitek dokud nedojde ke dnu. Zde je návod, jak odstranit adware na notebooku, který můžete aplikovat i na PC.

Jak odstranit adware

  1. použití AdwCleaner, AdwCleaner si můžete stáhnout na JalanTikus.

  2. Nainstalujte AdwCleaner jako obvykle, vyberte Souhlasím.

  3. Počkejte několik okamžiků, než se proces stahování dokončí. Spusťte AdwCleaner a poté vyberte Skenovat.

  4. Zavřete všechny aktuálně používané aplikace. Zobrazí se seznam registru, odstraňte pomocí tlačítka ty, o kterých si myslíte, že je nepoužíváte Čištění.

  5. Po dokončení bude počítač restartovat poté při opětovném vstupu na plochu se zobrazí zpráva o výsledcích čištění Adware, které provedl AdwCleaner.

Tuto metodu můžete také použít jako způsob, jak odstranit automatická vyskakovací okna z vašeho prohlížeče. Nyní je váš počítač zdarma adware, pokud si myslíte, že jste infikováni aliasem reklamního viru adware a kdokoli, pro koho je obtížné postupovat podle výše uvedených kroků, uveďte níže komentář.