Produktivita

8 jednoduchých způsobů, jak zrychlit pomalý android za 5 minut

Ne všichni mohou určitě snadno nahradit smartphone, který používají, že? Zde je návod, jak zrychlit svůj smartphone za přibližně 5 minut, abyste nemuseli utrácet peníze za nákup nového.

Gadgety, zejména smartphone, pokud se čím déle používá, rychlost se samozřejmě také zpomaluje. Pomalé smartphony rozhodně přinášejí nálada špatné a nepříjemné pro uživatele. Pak, pokud je pomalý, můžete jej snadno nahradit vlajková loď který je drahý?

Ne všichni mohou snadno nahradit smartphone, který používají, že? Zde je návod, jak zrychlit svůj smartphone za přibližně 5 minut, abyste nemuseli utrácet peníze za nákup nového smartphonu.

 • Jak odinstalovat mnoho výchozích aplikací Android 'Bloatware' najednou
 • Výkonné způsoby, jak zrychlit Google Chrome pro Android
 • 7 nejlepších vlastních ROM pro Android pro váš smartphone

8 snadných způsobů, jak zrychlit pomalý Android za 5 minut

1. Vymažte mezipaměť aplikace

Po určité době používání se programy uložené na mezipaměti aplikace pro telefon s Androidem zaplní den a spotřebuje systémové datové zdroje, takže váš telefon s Androidem bude o den pomalejší. Chcete-li tedy urychlit pomalý Android, musíte jej odstranit mezipaměti aplikace.

 1. otevřeno Nastavení, pak najděte a klikněte Úložný prostor abyste viděli, kolik místa mezipaměti obsazený.
 2. Další kliknutí Data v mezipaměti.
 3. Klikněte OK pro potvrzení smazání.

Můžete také použít aplikaci třetí strana pro zrychlení Androidu jako Čistič mezipaměti aplikací. Tato aplikace se automaticky smaže mezipaměti na zařízeních Android podle konkrétního plánu.

Produktivita aplikací INFOLIFE LLC KE STAŽENÍ

2. Vypněte bloatware

Na svém smartphonu si můžete nainstalovat a spustit desítky aplikací. Pokud ji ale nepoužíváte, musíte aplikaci smazat, důvodem je to, že aplikace může běžet na pozadí, i když aplikaci neotevíráte. Pokud váš telefon Android nemá přístup vykořenit, nemůžete odinstalovat předinstalované aplikace, ale stále je můžete zakázat/odinstalovatzakázat Aplikace.

 1. otevřeno Nastavení >Aplikace >Správce aplikací.
 2. Stiskněte tabulátor Všechno zobrazíte seznam všech aplikací v telefonu.
 3. Klepněte na aplikaci, kterou chcete odinstalovat.
 4. Klikněte Zakázat nebo Odinstalovat.
 5. Stisknutím vyberte OK.

Případně můžete vyhledat pomoc od nejlepších aplikací pro urychlení Androidu a záloha tak jako Titanová záloha deaktivovat bloatware.

Aplikace Vývojářské nástroje Titanium Track STÁHNOUT

3. Zvyšte limit paměti prohlížeče Chrome

Podle výchozí, prohlížeč Chrome využívá pouze 128 MB dostupné paměti RAM, ale můžete ji až 4krát zvýšit, abyste mohli Chrome používat rychleji a plynuleji.

 1. V prohlížeči Chrome na zařízení Android přejděte na chrome://flags/#max-tiles-for-interest-area nebo stačí napsat chrome://flags a svitek dolů, dokud nenajdete sekci "max dlaždice pro zájmovou oblast".
 2. Nyní se na obrazovce vašeho zařízení Android objeví vyskakovací okno, stiskněte možnosti 512.
 3. Poslední kliknutí Znovu spustit.

4. Vypněte animaci

 1. otevřeno Nastavenía poté najděte a kliknutím vyberte O telefonu.
 2. Dále na obrazovce O telefonu vyhledejte a klikněte na možnost Číslo sestavení 7krát. Nyní obdržíte upozornění Vývojářský režim byla aktivována. Pokud byl režim vývojáře povolen dříve, můžete tento krok přeskočit.
 3. Na aplikaci Nastavení, najdete možnosti Vývojářské možnosti. Tato možnost se zobrazí pouze po povolení režimu vývojáře.
 4. Hledejte a klikněte Měřítko animace okna.
 5. Změňte na možnost Animace je VYPNUTA.
 6. Nastavte OFF také na ostatní možnosti.

5. Vypněte animaci uzamčené obrazovky

Dalším způsobem, jak zrychlit pomalý Android, je deaktivace animace zamykací obrazovky. Postupujte podle následujících kroků:

 1. otevřeno Nastavenía poté vyberte Uzamknout obrazovku.
 2. Klikněte Odemknout efekty.
 3. Vybrat Žádný.

6. Použijte App2SD

Podle výchozí, tato aplikace je vybavena mnoha funkcemi. App2SD umožňuje přenos souborů a aplikací na SD kartu. Pomocí této funkce můžete uvolnit paměť ROM a zlepšit tak výkon telefonu, ale nezapomeňte, že ne všechny aplikace tuto funkci podporují.

Pokud je však váš telefonvykořenit, pak můžete aplikace, které chcete, přesunout na SD kartu pomocí speciální aplikace. V tomto případě Aplikace DroidSail Super App2SD je jedna z nejlepších aplikací, která vám s tím může pomoci. Produktivita aplikací Vicky Bonick STÁHNOUT

7. Použijte přetaktované jádro

Podle výchozí, je každý telefon Android nastaven na konkrétní frekvenci CPU a v zařízení dominuje jádro. Existuje mnoho vývojářů Androidu, kteří vyvíjejí vlastní jádra, která umožňují jejich uživatelům přetaktování CPU. To pomůže zvýšit takt procesoru vašeho zařízení a zrychlí chod vašeho zařízení.

8. Používejte vlastní ROM, které jsou neustále aktualizovány

Každý nový smartphone, který se vyrobí, je automaticky vybaven ROM výchozí. Ale s tovární ROM bude pro uživatele obtížné optimalizovat a přizpůsobit smartphone podle svých schopností a přání.

Mezitím Custom ROM vyvinuté někým nebo týmem byly optimalizovány tak, aby fungovaly rychleji s lepší škálovatelností. Na fóru najdete jádro a vlastní ROM pro váš smartphone XDA Developers Android a StreetRat.