tipy a triky

7 způsobů, jak se vypořádat se zaseknutými aplikacemi na Androidu, funguje to!

Už jste někdy zažili aplikaci pro Android, která se náhle zastavila? Pokud ano, možná můžete níže sledovat, jak vyřešit aplikaci uvízlou na Androidu.

Měli jste někdy pocit, že aplikace na vašem Android telefonu má často problémy?

Například náhle zastavil a vydal vyskakovat"Aplikace se bohužel zastavila" nebo se to anglicky říká "Aplikace se bohužel zastavila". Určitě budete naštvaní a zmatení chlapi.

Takže pokud se s tím setkáte, není třeba panikařit! Zde ApkVenue zkontroluje, jak překonat zastavení aplikace na telefonu s Androidem, který se osvědčil. Poslouchejme!

Co způsobuje zastavení aplikací na telefonech Android?

zdroj fotografií: thedroidguy.com

Uživatelé Androidu někdy narazili na oznámení "Aplikace se bohužel zastavila" nebo "Aplikace se bohužel zastavila" při zábavě s chytrým telefonem.

Před zjištěním jak vyřešit "Aplikace se bohužel zastavila" na Androidu je dobré vědět předem, jaké jsou následující příčiny.

1. Plná paměť RAM

zdroj fotografií: greenbot.com

Paměť RAM v systému Android hraje důležitou roli při spouštění různých aplikací chytrý telefon. Nyní omezená paměť RAM a počet aplikací běžících na internetu Pozadí samozřejmě aby to bylo plné.

Za takových podmínek někdy aplikaci, kterou chcete spustit, dojde paměť a při otevření dojde k chybě nebo ji dokonce nelze vůbec použít chlapi.

2. Hromadění souborů mezipaměti aplikací

zdroj fotografií: androidcentral.com

Operační systém Android vždy uložit soubory mezipaměti každou aplikaci, abyste ji příště urychlili.

Pokud ji nebudete delší dobu čistit, budou se hromadit soubory mezipaměti, což způsobí snížení výkonu smartphonu. Včetně při spuštění aplikace.

3. Nekompatibilní aplikace a operační systém

zdroj fotografií: androidpit.com

Postupem času získávají aplikace a operační systémy pro Android aktualizace opravit problémy a zlepšit výkon. Pokud použijete chytrý telefon Stará škola Android, můžete aplikace již není kompatibilní s použitým operačním systémem.

Pokud například používáte smartphone s Androidem 4.4 KitKat a aplikace vyžaduje minimálně Android 5.0 Lollipop, určitě to nepůjde. chlapi.

Sbírka způsobů, jak překonat aplikace zastavené na telefonech Android!

Takže to jsou některé z důvodů, proč se aplikace na Androidu zastavila, víte, že? Po zjištění příčiny vám to tentokrát Jaka řekne jak opravit, že se aplikace na Androidu zastavila. Pojďme se podívat na celou diskusi!

1. Zastavte aplikace běžící na pozadí

zdroj fotografií: gottabemobile.com

Jednou z příčin chyb aplikací pro Android je plně využitá paměť RAM. První řešení, které můžete udělat, je vyčistit a zastavit aplikace běžící na aliasu na pozadí Pozadí.

K tomu na většině chytrý telefon Zůstaň tady klepnout knoflík Nedávné aplikace a stačí stisknout ikonu "X" nebo ji vyčistit, abyste odstranili všechny procesy běžící na Pozadí.

2. Vymažte mezipaměť a data aplikací

Zdroj fotografií: vietnammoi.vn

Bohužel se aplikace na Androidu zastavila, mohlo to být způsobeno chybami mezipaměti a dat v aplikaci. Můžete také spravovat správu aplikací pomocí vymažte mezipaměť a data aplikace v chytrý telefon váš android.

Jediné, co musíte udělat, je otevřít nabídku Nastavení > Aplikace a oznámení > Vyberte Aplikace > Úložiště > Vymazat mezipaměť nebo Vyčistit data pro smazání jednoho nebo obou.

Kromě ruční metody můžete využít i čistící aplikace pro Android jako např CCleaner vyčistit všechny aplikace najednou chlapi.

Jak vyřešit další zastavené aplikace...

3. Zkontrolujte kartu microSD

zdroj fotografií: androidcentral.com

Téměř všechny chytrý telefon aktuálně vybavena přídavným slotem pro microSD kartu pro ukládání různých souborů včetně několika aplikací.

Chyba karty microSD někdy způsobí zastavení aplikací pro Android, i když je používáte.

V prvním kroku to můžete vyřešit vypnutím smartphonu Android a zkontrolujte stav SD karty které používáte.

Pokud ano, znovu jej nainstalujte a znovu zapněte chytrý telefon vy.

4. Restartujte chytrý telefon Android

zdroj fotografií: crackberry.com

Chyby v aplikacích pro Android, které se zastaví, když je používáte, mohou být způsobeny několika věcmi. Počínaje aplikacemi až po nestabilní internetové signály, které používáte.

Nejjednodušší způsob je dělat restartovat Androidchlapi.

tímto způsobem, chytrý telefon Android bude samozřejmě restartován s podmínkami čerstvý jako dříve.

Pokud si stále nejste jisti, stačí jej vypnout chytrý telefon na několik minut, než jej znovu zapnete.

5. Odinstalujte a znovu nainstalujte aplikaci

zdroj fotografií: androidauthority.com

Pokud předchozí metoda stále nepřináší řešení, můžete to udělat odinstalovat a Nainstalujte resetovat aplikaci které používáte. To může být způsobeno některými chybami dat aplikace a zkorumpovaný takže aplikace neběží správně.

K přeinstalaci aplikace skutečně vyžaduje internetovou kvótu. Ale tato metoda může způsobit, že aplikace pro Android bude opět normální a můžete ji použít později víš.

6. Aktualizujte aplikace a operační systémy

zdroj fotografií: androidpit.com

Aktualizace aliasu aktualizace aplikace pro Android by mohlo být jedním z řešení, jak překonat problém aplikací pro Android, které přestaly fungovat chytrý telefon vy.

Aktualizace aplikací kromě řešení chyb aplikací resp zkorumpovaný, může také některé odstranit hmyz což by mohlo být kořenem problému.

Nejen aktualizace žádost, jste také povinni aktualizace operačního systému Android bývala novější.

Minimální požadavky na aplikaci se totiž musí čas od času zvyšovat chlapi.

7. Obnovení továrního nastavení smartphonu

zdroj fotografií: gadgethacks.com

Pokud všechny výše uvedené metody nefungovaly, můžete to zkusit dělat obnovení továrního nastavení smartphony Android vy.

Ačkoli není jisté, že problém s pádem aplikace vyřeší, tato metoda obnoví chytrý telefon Android v původním stavu jako nový.

Způsob, jakým stačí jít do menu Nastavení > Systém > Možnosti resetování > Vymazat všechna data (obnovení továrního nastavení). Tato metoda se může lišit v závislosti na modelu chytrý telefon které používáte.

Předtím se ujistěte, že máte všechna datazáloha správně a správně. Protože v zásadě to tak bude také vymazat vnitřní paměť, včetně vašich uložených aplikací, fotografií a videí chlapi.

VIDEO: Pomalý internet? Těchto 5 způsobů, jak zrychlit WiFi připojení

No, to je Jakova recenze, jak vyřešit "Aplikace se bohužel zastavila" na Androidu chytrý telefon Android.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat ve sloupci komentářů níže. Hodně štěstí a štěstí chlapi!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.