Produktivita

10 webových stránek poskytujících bezplatné obrázky ve vysoké kvalitě

stále můžeme získat vysoce kvalitní snímky s vysokým rozlišením. Ano, s webem poskytovatele obrázků, který Jaka poskytne, co chcete vědět?

Pro některé účely potřebujeme kvalitní obrázky s vysokým rozlišením. Získat kvalitní obrázky či fotografie ale rozhodně není snadné. Někdy, abychom získali kvalitní snímky, musíme zaplatit hodně peněz.

Za vším se však ukazuje, že stále můžeme získat kvalitní snímky s vysokým rozlišením. Ano, s webem poskytovatele obrázků, který Jaka poskytne, co chcete vědět? Pojďme se podívat na recenzi níže!

  • 10 bezplatných výukových stránek grafického designu
  • 9 bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků (maket) pro grafické designéry
  • 10 webů pro výuku webdesignu zdarma

10 webových stránek, které poskytují bezplatné obrázky ve vysoké kvalitě

1. StockSnap.io

Zdroj fotografií: Foto: stockSnap.io

První bezplatný web poskytovatele obrázků je StockSnap.io. StockSnap.io poskytuje obrázky vydané pod záštitou Creative Commons Public Domain které vždy aktuální.

Můžeme procházet tisíce obrázků s funkcemi Posouzení a časy stahování na této webové stránce, která nás dokáže zavést i k těm nejoblíbenějším obrázkům.

2. Odstříknout

Zdroj fotografií: Foto: unsplash.com

Unsplash je jedním z nejlepších bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků pro ty z vás, kteří hledají obrázky ve vysoké kvalitě a ve vysokém rozlišení. Většina uživatelů šablony použijte obrázek nebo fotografii z Unplash to kompletní portfolio ony.

3. Death to Stock Photos

Zdroj fotografií: Foto: deathtothestockphoto.com

Věděli jste o Death to Stock Photos? Death to Stock Photos je webová stránka, která poskytuje bezplatné licencované obrázky vysoké kvality a rozlišení.

I když je to licencované, stále můžeme stahovat fotografie nebo obrázky zdarma na tomto webu. Pokud se zaregistrujete e-mailem vaše na tomto webu, pak budete automaticky rutinou odeslané balíčky fotografií.

4. Freeografie

Zdroj fotografií: Foto: gratisography.com

Přes Freeografie, můžeme si stáhnout obrázky nebo fotografie pořízené uživatelem Ryan McGuire z Design zvonů zdarma. I když je to bezplatný web poskytovatele obrázků, ale kvalita je neztrácet s placeným webem poskytovatele obrázků!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Tookapic Stock

Zdroj fotografií: Foto: stock.tookapic.com

Tookapic Stock je licencovaný web poskytovatele obrázků s dobrou kvalitou a vysokým rozlišením. Můžete si vybrat z různých poskytnutých fotografií, od zdarma až placené (prémiové).

6. PicJumbo

Zdroj fotografií: Foto: picjumbo.com

PicJumbo také neméně zajímavé než jiné bezplatné webové stránky poskytovatelů obrázků. Tato webová stránka poskytuje sbírku bezplatných obrázků, které jsou můžete jej použít pro jakýkoli účel. Kvalita obrazu je také velmi dobrá a obrázky ve vysokém rozlišení můžete získat zdarma.

7. Jsem volný

Zdroj fotografií: Foto: imcreator.com

Přes Jsem volný, můžete také najít pamlsky ze sbírky obrázků získaných z různých zdrojů samozřejmě je to zdarma, vysoké rozlišení a kvalita.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

8. Nový starý sklad

Zdroj fotografií: Foto: nos.twnsnd.co

Osmý bezplatný web poskytovatele obrázků je Nový starý sklad. Na rozdíl od předchozích bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků poskytuje New Old Stock bezplatné fotografie nebo obrázky s motivy vinobraní a samozřejmě bez autorských práv.

9. Jay Mantri

Zdroj fotografií: Foto: jaymantri.com

Jay Mantri je bezplatný web poskytovatele obrázků, který má licenci Creative Common CC0 které vždy každý měsíc zveřejní sedm nových fotografií. Není skvělé získat kvalitní obrázky zdarma?

10. Život Pixe

Zdroj fotografií: Foto: lifeofpix.com

Posledním bezplatným webem poskytovatele obrázků je Život Pixe. Na tomto webu si můžeme zdarma stáhnout obrázky ve vysoké kvalitě a ve vysokém rozlišení. Všechny obrázky a fotografie jsou vždy aktualizovány. Stojí to za zkoušku.

No, to je 10 bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků které můžete použít. Ale pamatujte, že i když je poskytován zdarma, měli byste zjistit nejprve licencujte obrázek nebo fotografii kvůli tomu vážit si práce druhých. No, pokud existují další bezplatné webové stránky poskytovatelů obrázků, které ApkVenue nezmínila, neváhejte a zanechte komentář níže!