Sociální sítě a zprávy

jak zálohovat a obnovit chat Whatsapp přes disk Google

Nechcete přijít o důležité chaty WhatsApp? Nebojte se, stačí použít následující metodu zálohování chatu WhatsApp a obnovit ji zpět.

Kdo momentálně nepoužívá WhatsApp? aplikace rychlé zasílání zpráv To se nyní stalo něčím, co je v každodenních komunikačních záležitostech povinné víš.

Cítili jste někdy změnu? chytrý telefon, povídat si WhatsApp a vaše soubory jsou automaticky smazány? Nechcete přijít o svůj důležitý chat, že?

Abyste se podobným věcem vyhnuli, je dobré si chaty každý měsíc zálohovat.

Zde bude Jaka recenzi metoda zálohování chatu WhatsApp a obnovit pomocí Disku Google.

Sbírka cest Záloha a Obnovit WhatsApp přes Disk Google

zdroj fotografií: mashable.com

Vyzbrojeni účtem Disku Google, který je již zaregistrován chytrý telefon Váš Android, tady jsou metoda zálohování chatu WhatsApp snadno. Počítaje v to metoda obnovit chat WhatsApp taky chlapi.

Metoda Záloha WhatsApp na Disk Google

Krok 1: V aplikaci WhatsApp poprvé klepnout na tři tečky ikona který je v pravém horním rohu. Poté přejděte do nabídky Nastavení přejděte na stránku nastavení aplikace WhatsApp.

Krok 2: Stačí si vybrat menu Chaty začít zálohování chatu WhatsApp. A vybírejte Záloha chatu pro přechod do další nabídky chlapi.

Krok – 3: Zde najdete informace o procesu záloha dříve v nabídce Poslední záloha. Dříve jste jako první vybrali, který účet na Disku Google? povídat si bude zálohována klepnout v nabídce Účet.

Krok – 4: Kromě toho si můžete zvolit i dobu trvání záloha automaticky v nabídce Zálohování na Disk Google, kde jsou možnosti jako Denně, Týdně, Měsíčně. Můžete si také vybrat typ sítě používané na Zálohujte.

Krok – 5: Nakonec, pokud jsou všechna nastavení dokončena, stačí stisknout tlačítko Záloha k zahájení procesu. Délka procesu závisí na množství zadaných dat.záloha z vašeho WhatsApp chlapi.

Metoda Obnovit chat WhatsApp z Disku Google

zdroj fotografií: bgr.in

Nyní, když jste dokončili výše uvedené kroky, už se nemusíte bát povídat si Při změně se váš WhatsApp ztratí chytrý telefon.

Na rozdíl od aplikace povídat si jiné oblíbené aplikace, jako je LINE, WhatsApp k tomu vyžadují přeinstalaci aplikace obnovit chat.

Trik je v tom, že při první instalaci a aktivaci pomocí telefonního čísla stačí vybrat tlačítko Obnovit vrátit povídat si WhatsApp.

Ach jo, taky se přesvědč e-mailem registrován v chytrý telefon Android je vhodný a to samé ano!

Velmi snadné, že? Takže už není třeba si stěžovat povídat si Při změně se váš WhatsApp ztratí smartphony kluci.

No to je cesta WhatsApp zálohování a obnovení chatu alias jak _obnovit chat WhatsApp je snadné a snadné.

WhatsApp poskytuje spoustu pohodlí, máte další tipy a triky týkající se této aplikace? Pojď podíl s Jakou ve sloupci komentářů chlapi.

Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.