Tech Hack

jak zaznamenat obrazovku android a iphone

Chcete nahrávat obrazovky, abyste se mohli stát herním YouTuberem jako Milyhya? Nyní si můžete vyzkoušet, jak nahrávat obrazovky mobilních telefonů Android a iPhone v HD kvalitě (100% funguje).

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se chtěli stát herním YouTuberem, zvláště těm, kteří hrají mobilní hry, jako jsou PUBG Mobile nebo Mobile Legends?

Nyní k podpoře vaší aktivity samozřejmě potřebujete aplikaci pro záznam obrazovky pro záznam obrazovky HP, chlapi.

Ale byli jste někdy zmatení, jak to? jak zaznamenat obrazovku mobilu používat tuto aplikaci? Zde je Jakova úplná recenze speciálně pro vás.

Jak nahrávat obrazovky Android a iPhone zaručeně fungují

Chytrý telefon alias chytrý telefon Ty, které používáte dnes, obecně používají operační systémy Android a iOS speciálně pro iPhone.

ApkVenue tedy tentokrát probere obojí a nezapomeňte to upravit na zařízení, které máte!

Jak zaznamenat obrazovku telefonu Android bez root

V současné době nepotřebujete root, abyste mohli pouze zaznamenávat aktivitu na obrazovce. K tomu existují různé aplikace pro záznam obrazovky pro Android a výchozí přizpůsobení.

Zde je Jakova recenze pro snadný způsob záznamu obrazovky mobilního telefonu Android, zejména pomocí aplikace AZ Screen Recorder. Uvidíme!

 • Krok 1: Pokud aplikaci ještě nemáte AZ Screen Recorder, můžete přímo stáhnout a nainstalovat na níže uvedeném odkazu.
AZ Screen Recorder Video a audio aplikace STAŽTE
 • Krok 2: Pak klepnout Ikona aplikace AZ Screen Recorder, která byla nainstalována, dokud se ikona rekordéru nezobrazí v oznamovací liště. Objeví se také plovoucí ikona, klepnout pak vyberte Nastavení.
 • Krok – 3: V nabídce Nastavení můžete vybrat nastavení rozlišení videa, datový tok, snímků za sekundu a další.
 • Krok – 4: Pokud ano, můžete se vrátit na domovskou obrazovku a klepnout ikona Zapisovač dokud se neobjeví odpočítávání na obrazovce mobilního telefonu Android.
 • Krok – 5: Nyní vše, co musíte udělat, je zaznamenat obrazovku telefonu Android. Až budete hotovi, stáhněte dolů oznamovací lištu a klepnoutStop pro zastavení videa.
 • Krok - 6: Nakonec pro ty z vás, kteří chtějí přesouvat videa do svého PC/notebooku, stačí přejít do interního úložiště a vyhledat složku s názvem AzRecorderFree najít dříve nahrané video.

Jak zaznamenat obrazovku iPhone bez útěku z vězení

Na rozdíl od Androidu má iPhone, který je vybaven nejnovějším operačním systémem iOS, již vlastní aplikaci pro nahrávání obrazovky bez nutnosti stahování přes Apps Store nebo útěk z vězení.

No, pro úplnou metodu, pojďme to zkontrolovat jak zaznamenat obrazovku iPhone pod tímto.

 • Krok 1: Chcete-li zobrazit aplikaci pro záznam obrazovky na iPhone, přejděte nejprve na Nastavení poté vyberte nabídku Kontrolní centrumr.
 • Krok 2: Poté na stránce Control Center pouze přidáte možnosti Nahrávání obrazovky klepnutím na zelenou ikonu plus, dokud se nepřesune do horní polohy.
 • Krok – 3: Vraťte se na hlavní stránku a přejetím prstem nahoru zobrazte Ovládací centrum. Klepněte na ikoně Screen Recording.
 • Krok – 4: Když je aktivní nahrávání obrazovky, ikona bude červená a také označena notifikační lišta stejné barvy. Po dokončení nahrávání znovu otevřete Ovládací centrum a vypněte nahrávání obrazovky.
 • Krok – 5: Chcete-li zobrazit záznam, stačí přejít na Fotky a otevřít Fotoaparát Roll sledovat nebo sdílet.

Bonus: Doporučené nejlepší aplikace pro nahrávání obrazovky (aktualizace 2020)

Kromě použití aplikace, kterou ApkVenue vysvětlila ve výše uvedeném tutoriálu, máte také další nejlepší možnosti aplikace pro záznam obrazovky s jejich příslušnými vynikajícími funkcemi pro záznam obrazovky HP.

Zvědavý? Více si raději přečtěte v následujícím článku: 10 aplikací Android Mobile Screen Recorder | 100% žádný kořen!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Takto snadno a kompletně zaznamenáte obrazovky Android a iPhone. Bez nutnosti rootování nebo útěk z vězení si nyní budete touto funkcí více hýčkat.

Pokud ano, k čemu si myslíte, že bude tato funkce nahrávání obrazovky použita? chlapi? Podělte se o svůj názor ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o videa nebo další zajímavé články od Nabila Ghaida Zia