Aplikace pro Android

10 nejlepších aplikací pro blokování reklam pro Android 2018

Jaka má 10 nejlepších aplikací pro blokování reklam pro Android v roce 2018. Poslouchejte, jdeme na to!

Kdo ne? narušený s reklamami, které se často zobrazují, když používáte chytrý telefon? Nikomu by se nelíbily reklamy, které jsou často otravné zakrýt obrazovku chytré telefony. Tyto reklamy se obvykle zobrazují, když smartphone připojen k internetu. To je jistě velmi nepříjemné a nutí nás to okamžitě se těchto reklam zbavit.

Reklamy, které se zobrazují na chytrých telefonech, lze zničit různými způsoby. Jedním z nich je použití aplikace pro blokování reklam. Jaka má 10 nejlepších aplikací pro blokování reklam pro Android v roce 2018. Poslouchejte, jdeme na to!

  • Hra Dangers of Mobile Legends pro zdraví rukou, jak to?
  • 6 věcí, které dělají práci vývojářů her velmi nepříjemnými
  • 10 nejtragičtějších scén v historii videoher

10 nejlepších aplikací pro blokování reklam pro Android 2018

1. Prohlížeč Adblocker

Pokud vás vždy obtěžují reklamy, které se zobrazují v prohlížeči, který používáte, pak je čas, abyste přešli na Prohlížeč Adblocker. Tato aplikace bude blokovat všechny druhy otravných reklam, chránit váš smartphone před malwarem a adwarem a šetřit baterii a internetová data. Díky super rychlému a bezplatnému prohlížeči můžete volně procházet, aniž byste byli rušeni reklamami předem nabité.

Adblock aplikace prohlížeče STAŽENÍ

2. DNS66

DNS66 je jednoduchá aplikace pro blokování reklam na vašem zařízení mobilní, pohybliví. Tato aplikace má funkce, které lze snadno použít zbavit se reklam nepříjemný. DNS66 poskytuje službu VPN, která zabrání jakémukoli příchodu reklam a zařadí je na černou listinu.

Můžete také vyberte server které chcete zablokovat nebo povolit na stránce nastavení. Velmi praktické a otravné reklamy se zbavíte pouze jedním klepnutím.

Apps Utility STÁHNOUT

3. NetGuard

Reklamy se často nezobrazují pouze v aplikacích prohlížeče, ale mohou se objevit i v jiných aplikacích, jako jsou klávesnice, hry a další. NetGuard zablokuje přístup k internetu u všech aplikací nainstalovaných ve vašem smartphonu.

Sami můžete určit, které aplikace je třeba zablokovat pro přístup k internetu, aby měl váš smartphone přístup k internetu bez reklam nepříjemný. Kromě blokování reklam může pomoci také NetGuard uložit data, šetří spotřebu energie a chrání chytré telefony před ohrožujícími viry.

Produktivita aplikací Marcel Bokhorst STÁHNOUT

4. AdGuard

AdGuard je aplikace pro blokování reklam, která se poměrně snadno používá. Tato aplikace je velmi užitečná pro blokování oken vyskakovat která se často prezentuje díky reklamám. Kromě blokování reklam funguje i AdGuard chránit smartphone před škodlivými věcmi v době instalace aplikace.

5. Adblock Plus

Adblock Plus má funkce, které lze použít k ochraně smartphonu před škodlivými reklamami. Tato aplikace byla vybavena výukovým programem, abyste ji mohli snadno používat a pomáhat vám při učení nastavit konfiguraci. Adblock Plus zablokuje reklamy, které se často zobrazují ve vašem prohlížeči a dalších aplikacích nainstalovaných ve vašem smartphonu.

Produktivita aplikací AdBlockPlus STÁHNOUT

6. 1Blokátor

Nejen, že se dá použít v PC/notebook, 1Blocker je zde nyní také proto, aby chránila mobilní zařízení před všemi druhy otravných reklam. Tato aplikace bude blokovat vyskakovací okna a chránit váš smartphone před malwarem. Jednoduchý způsob použití vás udělá stále jednodušší využít výhod této jediné aplikace.

Stáhněte si 1Blocker

7. AppBrain Ad Detector

Tato jediná aplikace nedovolí, aby se do vašeho smartphonu dostala jediná reklama. Díky svým komplexním funkcím, AppBrain Ad Detector zajistí váš komfort při procházení nebo otevírání aplikací připojených k internetu. Tato aplikace může dokonce detekovat přímo před reklamou ve skutečnosti snaží se infiltrovat do vašeho smartphonu.

Apps Utility STÁHNOUT

8. AdAway

AdAway můžete jej použít na rootovaném smartphonu k rychlému a efektivnímu odstranění reklam. Tato aplikace velmi silný zbavit se vyskakovacích oken a všech druhů reklam, které se objevují ve všech aplikacích včetně her. AdAway také poskytuje extra ochranu pro chytré telefony před hrozbami malwaru a dalšími virovými nebezpečími.

Produktivita aplikací AdAway KE STAŽENÍ

9. MinMinGuard

Stejně jako AdAway musí být váš smartphone před použitím této aplikace také rootovaný. MinMinGuard poskytuje ochranu pro zařízení Android, která jsou často rušena nedůležitými reklamami. Budou zablokovány všechny druhy reklam, a to jak ty, které se objeví v aplikaci herní i neherní.

Apps Utility STÁHNOUT

10. Muncher

Poslední je Muncher, praktická aplikace pro blokování reklam pro váš smartphone. S touto aplikací budete bez otravných reklam a v bezpečí před různými typy aplikací nebezpečný malware. Muncher zajistí bezpečnost dat a komfort používání smartphonu bez obav z výskytu reklam, které někdy zavírají obrazovku smartphonu.

Aplikace STÁHNOUT

No, to je on 10 nejlepších aplikací pro blokování reklam pro Android 2018. Pokud vás stále často trápí vzhled zbytečných reklam na vašem smartphonu, stáhněte si aplikaci nyní!