Fotografie a obrázky

tajné funkce aplikací fotoaparátu 360, které nejsou v nové verzi

Mnozí používají starou verzi Camera 360, protože je menší a lehčí. I když existuje 6 skvělých věcí, které ve staré verzi aplikace Camera 360 dělat nemůžete.

Fotoaparát 360 je nejoblíbenější aplikace pro fotoaparát a úpravu fotografií na světě. Tato aplikace Camera 360 je k dispozici pro Telefon s Androidem a iOS. Díky různým efektům aplikace Camera 360 budou vaše fotografie vypadat ještě chladněji. Dokáže dokonce udělat matný obličej tak lesklý jako korejský umělec. Používáte však pouze aplikaci Camera 360 selfie prostě? A to i přesto, že nejnovější Camera 360 má různé funkce, které jsou rozhodně zábavné a užitečné pro váš každodenní život. Tady je 6 skvělých věcí, které nemůžete dělat na starých verzích fotoaparátu 360.

  • Tato krásná dívka vás naučí, jak si udělat perfektní selfie
  • Jak pořídit tichou fotku bez otevření aplikace Fotoaparát na telefonu Android
  • Myslíte si, že být mistrem Photoshopu je snadné? Nejprve se podívejte na toto video!

Mnoho lidí stále hledá aplikace Fotoaparát 360 starší verze, která je menší a lehčí, ale samozřejmě s minimálními funkcemi. Fotoaparát 360 Ultimate nejnovější má větší velikost souboru, ale rozhodně ne bez důvodu. Nejnovější verze aplikace Camera 360 přichází s řadou skvělých funkcí, které musíte vyzkoušet. Všechny tyto funkce lze zobrazit otevřením hlavní nabídky a posunutím obrazovky doleva. Klepněte na tlačítko "Prozkoumat"a najdete různé vlastnosti a funkce, které jsou pro vás zábavné a užitečné.

6 skvělých věcí, které nejsou k dispozici ve starých verzích fotoaparátu 360

1. Snadný fotoaparát

Toto je funkce Fotoaparát 360 který se velmi snadno používá. Stačí ukázat a cvaknout. Protože aplikace Camera 360 provedla automatické nastavení, aby byly fotografie maximalizovány z hlediska osvětlení a barev. Takže i když cvaknete, nikdy nezískáte špatnou fotku.

2. Efektová kamera

Aplikace Camera 360 je známá svými různými úžasnými fotografickými efekty. Tady je více než 200 unikátních efektů které můžete použít. Některé jsou k dispozici již při instalaci, jiné si můžete stáhnout zdarma. Takže si klidně pohrajte se všemi efekty. Své fotografie můžete udělat krásnější, hezčí, hezčí nebo jedinečnější.

3. Kamera s posunem barev

S funkcemi Posun barev Díky tomu můžete na svých fotografiích vytvořit dramatický efekt. Funguje to tak, že zapnete jednu barvu, jako je červená, růžová, modrá, žlutá, a poté vypnete ostatní barvy na černou a bílou. Vaše fotografie budou vypadat více "gotický" s tímto efektem.

4. Zvuková kamera

Toto je jedna z jedinečných funkcí aplikace Camera 360. Můžete pořizovat snímky a současně nahrávat zvuk v délce 5 sekund. Je to tedy, jako by ze statického obrazu vycházel zvuk. Pokud jste kreativní, tato funkce může být nástrojem k vytvoření něčeho skvělého.

5. Videokamera

Myslím, že je to standardní funkce každého fotoaparátu HP. Kromě toho, že umí pořizovat snímky ve formě fotografií, lze jej použít i pro záznam videa. V nejnovějším Camera 360 jsou také funkce Videokamera. Videa můžete natáčet v dobré kvalitě, aniž byste museli přemýšlet nad složitým nastavováním.

6. Skener QR kódů

Pokud již máte nejnovější verzi aplikace Camera 360, nemusíte k jejímu stažení stahovat další aplikaci.skenovat QR kód. Stačí využít funkce fotoaparátu 360. Tento QR kód lze použít pro různé věci, jako je čtení textu, otevírání webových stránek, otevírání odkaz videa a tak dále.

To je 6 skvělých věcí, které nemůžete dělat na starých verzích fotoaparátu 360. Výše uvedené věci nejsou dostupné, pokud stále používáte starou verzi aplikace Camera 360. Nezáleží tedy na tom, zda je velikost souboru o něco větší. Důležité je, že funkce jsou skvělé a užitečné. Pokud máte jiné názory, můžete se o ně podělit prostřednictvím rubriky komentáře pod tímto.

PINGUO Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT