aplikace

10+ nejlepších bezplatných aplikací pro Android 2017 vydání

Jaka také představuje nejlepší aplikace pro Android roku 2017, které budou aktualizovány každý měsíc. Při optimálním použití vám následující aplikace jistě usnadní provádění činností každodenního života.

Kromě nejlepších her pro Android představuje ApkVenue také nejlepší aplikace pro Android který budeaktualizace každý měsíc. Při optimálním použití vám následující aplikace jistě usnadní provádění činností každodenního života.

Následující nejlepší aplikace pro Android nabízejí řadu funkcí, na které se můžete spolehnout. Ano, přeci jen bez aplikace není chytrý telefon chytré zařízení. Okamžitě zde jsou nejlepší aplikace pro Android v edici 2017.

  • 7 nejnovějších bezplatných aplikací pro Android, edice září 2017
  • 13 nejlepších a nejnovějších aplikací pro Android ve vydání z října 2017
  • 7 nejunikátnějších a nejnovějších aplikací pro Android ZDARMA edice srpna 2017

Nejlepší aplikace pro Android ZDARMA

1. E-mas

Jak název napovídá, aplikace Zlato umožňuje investovat do zlata. Zlato můžete snadno nakupovat, prodávat nebo skladovat prostřednictvím svého smartphonu.

Samotná E-mas je aplikace od Orori, která je známá jako služba elektronického obchodu speciálně pro nákup a prodej šperků. Světovou cenu zlata můžete kdykoli sledovat v reálném čase a koupit jej, když cena klesne.

Vytvořte si zde svůj E-mas účet, získáte zdarma zlato v hodnotě 50 000 IDR. Jsi si jistý, že nechceš?

2. Kaspersky Secure Connection: Služba VPN

Jedním z nejbezpečnějších způsobů surfování na internetu je použití VPN. Naše vlajková loď VPN, Opera Max, byla bohužel ukončena.

Ale nebojte se, protože stále existují alternativy. Jedním z nejnovějších je Kaspersky Secure Connection: Služba VPN vyrobeno antivirovou společností Kaspersky.

S VPN můžete být bezpečnější, když používáte veřejnou WiFi. Samozřejmě vám také umožňuje přístup k více stránkám a obsahu bez omezení.

3. Sarahah

Další nejlepší aplikací pro Android je Sarahah. Víte, aplikace sociálních médií, které se v poslední době stávají virálními, nasály spoustu lidí, aby si vytvořili účty a sdíleli je počínaje Instagram Stories a tak dále.

Mnoho lidí říká a používá Sarahah podobně jako aplikaci pro otázky a odpovědi ASKfm. Ale ve skutečnosti má Sarahah jiný cíl než ASKfm.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Sama Sarahah podle Netizens pochází z arabštiny, což znamená poctivost. V souladu s úvodem na oficiálních stránkách Sarahah je tato aplikace určena pro práci a přátele k anonymnímu zasílání zpráv jako prostředek hodnocení a je jednosměrná.

4. LightX Photo Editor

LightX Photo Editor je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu fotografií na Androidu. Funkce, které nabízí, jsou poměrně kompletní.

Od začátku můžete mazat Pozadí, změňte barvu oblečení, které nosíte, změňte barvu pozadí, zkombinujte dvě fotografie do aliasu dvojitá expozicea další skvělé funkce.

5. Internetový prohlížeč Samsung Beta

Někteří výrobci mobilních telefonů poskytují svůj vlastní vlajkový prohlížeč. Jedním z nich je Samsung, který je exkluzivní pro řadu Galaxy, ale to bylo tehdy a nyní Samsung „otevřel srdce“.

Ano, prohlížeč Galaxy S8 alias Samsung Internet Browser již lze použít pro všechny typy smartphonů s Androidem. Tento internetový prohlížeč Samsung Beta v6.2 přináší několik zajímavých funkcí, jako je režim vysokého kontrastu, který vám umožní snadněji číst články.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pak je tu Noční režim, který vám zajistí zdravé oči při nočním surfování na internetu, a mnoho dalšího.

6. Motion Still

Jednou ze skvělých funkcí na iPhonu, kvůli které uživatelé Androidu žárlí, je funkce Live Photo. Kde můžete pořizovat dojemné fotografie, které vypadají jako skutečné.

Pro Android má Google Pohyblivé snímky. Tato nejlepší aplikace pro Android vám umožňuje pořídit živou fotografii ve formátu GIF po dobu tří sekund.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Kromě toho je k dispozici také režim „Fast forward“, který dokáže zrychlit videa na dvou až osminásobek původní rychlosti. Ano, jako Boomerang na Instagramu.

7. Awesome Converter

Stejně jako jeho jméno Úžasný konvertor je aplikace Converter. Čím je tedy zvláštní, že se Jaka rozhodl zahrnout jej do nejlepší aplikace pro Android?

Kompletní, to je ten důvod. Můžete dokonce převádět měny, víte, kromě hmotnosti, délky, čtverce, objemu, rychlosti, teploty, tlaku a dalších.

8. Ottipo Photo Editor: samolepky, rámečky, efekty

Poslední nejlepší aplikací pro Android je Ottipo Photo Editor. Ano, jak název napovídá, jedná se o aplikaci pro úpravu fotografií s nepřeberným množstvím funkcí, můžete přidat nálepky, filtry, rámečky, text a další.

Tato aplikace je stále ve verzi beta, takže prosím pochopte, pokud existuje několik chyb. Funkce však budou stále přibývat.

9. Vizmato

Nejen selfie, teď je čas je sdílet krátké video. Pokud patříte k lidem, kteří vždy sledují tento trend, bude se vám hodit nejnovější aplikace pro Android s názvem Vizmato.

Visato je aplikace, která změní vaše krátká videa na opravdu skvělá. K dispozici je široký výběr efektů filtrů, které můžete použít, motivů, hudby, efektů a textu.

Můžete také přímo nahrávat s Visato pro zpomalená nebo zrychlená videa podle vašeho přání.

10. Firefox Focus

Tento prohlížeč Firefox Focus ve výchozím nastavení blokuje sledování reklam a dokáže automaticky smazat vaši historii procházení, včetně hesel a souborů cookie.

Firefox Focus nabízí minimalistický prohlížeč. Není k dispozici mnoho možností konfigurace a funkcí, Firefox Focus je navržen tak, aby prováděl rychlé vyhledávání nebo přímé návštěvy adres URL bez zanechání stopy. Můžete tak bezpečněji surfovat v kyberprostoru.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

11. Cashtree

Další nejlepší aplikací je Cashtree. Můžete vydělávat peníze stahováním aplikací nebo her doporučených společností Cashtree. Návštěva odkazů, zobrazování reklam na zamykací obrazovce a také prostřednictvím doporučení vašeho účtu.

Za nasbíranou hotovost si můžete koupit vouchery. Počínaje poukázkami od Matahari Mall, Lazada, Tokopedia a dalších. Ve skutečnosti si za shromážděnou hotovost můžete koupit nový smartphone.

To je seznam nejlepších bezplatných aplikací pro Android na JalanTikus, které byste si neměli nechat ujít. S pomocí výše uvedené aplikace můžete na svém smartphonu dělat mnoho nových věcí. Máte nějaké další aplikace? Podělte se o svůj názor.

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.