hry pro Android

Nejlepší návyková hra drag race

Chcete zažít pocit závodění jako Dom Toretto ve filmu Rychle a zběsile? Je lepší, když hrajete nejlepší hru drag race na Androidu, gangu!

Jeden z franšíza nejoblíbenější film je rychle a zběsile. Tento film ukazuje vzrušení z automobilových závodů spojené se scénami akce což je stresující.

Po zhlédnutí filmu možná budete snít o tom stát se Dom Toretto hraje jak Vin Diesel, tak Brian O Conner hrál zesnulý Paul Walker.

Jak to, že gang může cítit ten pocit hraním hry drag race Jakovo doporučení vám rozproudí adrenalin, bando!

Nejlepší Drag Race hra pro Android 2019

Drag race je typ závodu, kde závodníci musí soutěžit na rovné trati, aby dosáhli linie Dokončit.

Pokud to chcete dělat jako ve filmech Fast & Furious, můžete hrát hry drag race tady je gang. Je to určitě bezpečné, pokud nehrajete při řízení auta. Je to riziko nehody, policie znovu zaúčtovala.

Jste připraveni zobrazit seznam? Pojďme se jen podívat na seznam her!

1. Drag Racing

První hra, kterou vám ApkVenue doporučí, je Drag Racing produkovaný Creative Mobile. Už podle názvu můžeme tušit, že tato hra je opravdu zaměřená na závodění táhnout.

Tato hra má tolik možností aut, od Skyline GT-R, 69 mustangů, dokud BMW M4. Můžete soutěžit s ostatními hráči z celého světa, ty gangu!

InformaceDrag Racing
VývojářCreative Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.4 (2.649.668)
Velikost36 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

2. CSR Racing

Ne, CSR, která zde nemá nic společného Společenská odpovědnost společnosti alias společenská odpovědnost firem. CSR je zde název hry drag race které ApkVenue doporučuje.

CSR Racing má různé možnosti automobilů, které můžete použít, jako je Bugatti a McLaren. Samozřejmě můžete zlepšit schopnosti svého auta, abyste vyhráli zápas.

InformaceCSR Racing
VývojářNaturalMotionGames Ltd
Recenze (počet recenzentů)4.4 (2.467.531)
Velikost76 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum4.0.3
StaženíOdkaz

3. Nitro Nation 6

Další na řadě je hra Nitro Nation 6 tady gang! Tuto jednu hru ApkVenue doporučuje, protože nese koncept fair play kde nejsou k dispozici žádné prémiové funkce vylepšit. Vše čistě kvůli našim schopnostem.

Svůj vůz si také můžete upravit podle svého vkusu. Můžete změnit barvu auta, změnit nárazník , Koupit spoilery, a tak dále. Grafika této hry je také velmi cool, takže je návyková.

InformaceNitro Nation 6
VývojářCreative Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.5 (1.239.721)
Velikost38 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

Další hry Drag Race. . .

4. CSR Classics

Pokud je tento skutečně stejný jako gang CSR Racing, protože jej vyrábí stejný vývojář, konkrétně: NaturalMotionGames Ltd. Rozdíl je v tom, že auta v této hře jsou klasická auta.

Takže pokud jste fanouškem starožitných aut, měli byste tuto hru milovat. Stávající vozy zahrnují Shelby Mustang GT500, Ford GT40, a Plymouth Superbird.

Abyste si mohli zahrát tuto hru, potřebujete alespoň mobilní telefon s alespoň 1 GB RAM. Pokud plánujete vyměnit svůj mobil za větší RAM, přečtěte si tento článek!

InformaceCSR Classics
VývojářCreative Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.5 (879.393)
Velikost24 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.0
StaženíOdkaz

5. Nejvyšší rychlost: Drag & Fast Racing 3D

V této jediné hře se musíte opravdu ovládnout načasování změna Ozubené kolo a správné použití nitro k vítězství v každém závodě, do kterého vstoupíte.

Nejvyšší rychlost: Drag & Fast Racing 3D je hra, která vám bude kazit oči krásou grafiky, kterou má. Výběr aut není tolik jako v předchozích hrách, ale přesto náročný.

InformaceCSR Classics
VývojářT-Bull
Recenze (počet recenzentů)4.6 (651.600)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

6. Závody 4x4

Auto sport už se dělají klasické vozy, jaké auto tam je, na co se dá ještě použít drag race? Pořád existují gangy, k závodění se dají použít i divoká 4WD auta táhnout!

Chcete kamiony, SUV Monster Truck můžete použít na závody. Co je jasné, tato hra je ideální pro vás velké milovníky aut, kteří jsou opravdu macho.

InformaceDrag Racing 4x4
VývojářCreative Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.3 (371.401)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

7. Drag Battle

Chcete zažít vzrušení ze skutečného závodění? Pokud ano, musíte hru opravdu vyzkoušet Drag Battle toto!

Jak ne, můžete změnit Pohled ve hře budete hrát z pohledu první osoby, neboli za volantem. Co je jasné, tato hra rozproudí váš adrenalin, bando!

InformaceDrag Battle
VývojářLedová bouře
Recenze (počet recenzentů)4.5 (109.775)
Velikost38 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum5.0
StaženíOdkaz

8. Drag Racing: Club Wars

Pokud jste někdy hráli závodní hru Need for Speed: Carbon, jistě víte, že v té hře můžete bojovat o území s jinými závodními kluby? V této hře můžete udělat to samé.

Drag Racing: Club Wars je hra drag race které je zábavné hrát s přáteli. Navíc tato bezplatná hra příliš často nezobrazuje otravné reklamy.

InformaceDrag Racing: Club Wars
VývojářCreative Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.1 (92.365)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte5.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

9. Drag Racing: Ulice

Drag Racing: Ulice má dvě možnosti délky závodní dráhy, konkrétně 1/4 a 1/2 míle. Typy arén se také liší, od závodních drah po venkovské silnice.

Můžete také postavit své auto proti ostatním hráčům z celého světa, za předpokladu, že máte mobilní telefon připojený k internetu.

InformaceDrag Racing: Ulice
VývojářNáměstí
Recenze (počet recenzentů)4.5 (87.972)
Velikost29 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

10. Asphalt Street Storm Racing

Hry drag race Poslední věc, kterou vám ApkVenue doporučí, je Asphalt Street Storm Racing vytvořený jedním z největších světových výrobců her, Gameloft.

Závodění v této hře působí reálněji, protože tato hra je vybavena různým počasím, které zvýší obtížnost hraní. Ach ano, tuto hru mohou najednou sledovat čtyři lidé!

InformaceAsphalt Street Storm Racing
VývojářGameloft
Recenze (počet recenzentů)4.1 (81.324)
Velikost52 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum4.3
StaženíOdkaz

To je deset hry drag race To nejlepší na Androidu, které vám rozpumpuje adrenalin jako Dom Toretto ve Rychle a zběsile. Kterou si zahrajete? Podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah