Software

5 univerzálních aplikací pro dálkové ovládání pro chytré telefony Android

Kromě chatování a dalších standardních věcí lze smartphony Android použít k ovládání všech druhů dalších elektronických objektů. Jedná se tedy o všestrannou aplikaci pro dálkové ovládání pro chytré telefony Android.

Technologický vývoj se sem dostává stále šílenější. To může dokázat skvělý Android smartphone, který umí cokoliv. Jedním z nich je použití aplikace pro dálkové ovládání Android k provádění různých věcí.

Pravda, kromě chatování a dalších standardních věcí lze pomocí smartphonů s Androidem ovládat všechny druhy dalších elektronických objektů. Jedná se tedy o všestrannou aplikaci pro dálkové ovládání pro chytré telefony Android.

  • 6 nejlepších aplikací pro sledování televize na telefonech Android
  • 10 nejlepších online televizních aplikací pro Android a PC v roce 2020, zdarma!
  • Jak sledovat zahraniční televizní kanály zdarma na telefonech Android
ZOBRAZIT ČLÁNEK

5 všestranných aplikací pro dálkové ovládání pro chytré telefony Android

1. Jednotné dálkové ovládání

Až zase budeš "mager", samozřejmě chcete ovládat svůj počítač pomocí dálkového ovladače. No, můžete si stáhnout Unified Remote. Tímto způsobem můžete ovládat počítač s operačními systémy Windows, Mac a Linux. Tak to zkuste. Šťastný líný ano!

Stáhněte si aplikaci Unified Remote App

2. TeamViewer

Kromě Unified Remote můžete také použít TeamViewer ovládat všechny druhy počítačových zařízení, dokonce i Windows, Mac a Linux. Ve skutečnosti, nejen počítače, můžete ovládat i jiné smartphony Android, víte. Je tedy vhodný pro péči o vaši sestru, když hrajete HP.

Produktivita aplikací TeamViewer GmbH STÁHNOUT

3. AnyMote

No, pokud jste dítě v penzionu, možná můžete použít tuto aplikaci pro dálkové ovládání pro Android. její jméno AnyMotePomocí této aplikace můžete ovládat všechna elektronická zařízení, jako je TV, AC, DVD, BluRay a tak dále. Chtít zkusit?

Stáhněte si aplikaci AnyMote

4. Mi Remote

Pokud chcete vyzkoušet další aplikace, můžete Mi Remote použít jako hlavní. Ano, tato aplikace pro dálkové ovládání pro smartphony Android dokáže ovládat TV nebo AC na dálku. Pokud tedy ztratíte televizor nebo dálkový ovladač AC, nemusíte je kupovat znovu. Stačí použít tuto aplikaci.

Stáhněte si aplikaci Mi Remote

5. SURE Universal

Další elektronické ovládací aplikace jsou SURE Univerzální. Díky tomu, kromě ovládání elektronického zařízení, které můžete ovládat ze smartphonu, může tato aplikace také odesílat fotografie a videa do chytrých televizorů. Takže můžete sledovat video obsah na širší obrazovce.

Stáhněte si SURE Universal App

Smartphony jsou aktuálně podporovány funkcí IR Blaster, takže aplikaci můžete stále používat, i když na vašem telefonu není infračervené rozhraní. Ujistěte se také, že čtete články týkající se aplikací nebo jiných zajímavých spisů od Jofinna Heriana.