Software

mobilní legendy vs vainglory vs aov, co je lepší?

Jste hardcore mobilní hráč MOBA? Chcete vědět, která MOBA mobilní hra je nejlepší? Pojďme si přečíst následující článek JalanTikus, abychom zjistili informace!

Herní žánr Online bitevní aréna pro více hráčů nebo jak se běžně zkracuje MOBA nyní se v chytrých telefonech množí jako houby po dešti. Několik titulů, jako jsou Mobile Legends, Arena of Valor a Vainglory, jsou vlajkovou lodí mobilních hráčů v Indonésii.

Je to tak slavné a každá z nich má mezi hrami MOBA jinou tvrdou fanouškovskou základnu, a to do té míry, že se fanouškovské základny také ‚pošťuchují‘, víte. Co je to? rozdíl mezi těmito třemi hrami?

  • Jak analogové MOBA? Zde je 5 výhod MOBA her pro Android
  • Ukázalo se, že těchto 5 MOBA hrdinů má pokrevní vztahy, víte
  • NEBEZPEČÍ! Toto je 7 příznaků závislosti na hraní MOBA mobilních her

Rozdíly v Mobile Legends, AoV a Vainglory

Než se pustíte do rozdílů mezi Mobile Legends, AoV a Vainglory, je dobré si to nejprve přečíst pozadí každé hry a Podívejme se hned!

Mobilní legendy

O této hře od Moontona v Indonésii lze říci, že má největší fanouškovskou základnu mezi ostatními dvěma soupeři. Mnozí nevědí, že před změnou názvu na Mobile Legends: Bang Bang byla tato hra dříve pojmenována Magic Rush: Heroes Mobile, Legends: 5v5 MOBA.

Samotnou hru Mobile Legends vydal Moonton 11. července 2016 pro Android a 9. listopadu 2016 pro iOS. Od té doby si tato hra okamžitě získala pozornost mobilních hráčů.

Strategické hry Moonton KE STAŽENÍ

Arena of Valor

V každém regionu má jiný název a v Indonésii se jmenuje Mobilní aréna, konečně vydavatel Tencent Games uniformuje své jméno po celém světě, aby se stal Arena of Valor nebo běžně zkracoval jako AoV.

Tato hra sama o sobě ukradla pozornost hráčů v Indonésii, protože má hrdiny adaptované z komiksů DC, jako jsou Batman, Superman, Joker a Wonder Woman. Tato hra samotná byla vydána 26. listopadu 2015 a Google Play ji označila za nejoblíbenější hru roku 2017.

V září 2017 se Nintendo konečně začalo zajímat a oficiálně oznámilo, že přináší Arena of Valor také na konzoli Nintendo Switch. To se děje tak, že hry AoV lze hrát kdekoli a kdykoli.

Garena RPG hry KE STAŽENÍ

Zpupnost

Tato hra, která vyšla v listopadu 2014, byla poprvé vytvořena pro zařízení iPad. V červenci 2015 byla konečně vydána verze pro Android, která konečně pronikla do smartphonů. Když byla tato hra poprvé představena na představení iPhone 6, návštěvníci ji okamžitě přivítali s nadšením.

Není divu, že se dočkáme pozitivní odezvy od hráčů, protože zakladatel Super Evil Megacorp, který ve skutečnosti vytvořil hru Vainglory, je veteránem Rockstar, Riot, Blizzard a také Insomniac.

Po letech udržování jednořádkového stylu s 3v3 má Vainglory konečně stejný třířádkový režim 5v5 jako ostatní konkurenční MOBA hry.

Strategické hry Super Evil Megacorp KE STAŽENÍ

Rozdíl mezi Mobile Legends, AoV a Vainglory

Po krátkém úvodu o třech hrách si tentokrát povíme něco o nich rozdíl mezi Mobile Legends, AoV a Vainglory. Uvidíme!

1. Mapy

Ve skutečnosti neexistuje žádný významný rozdíl, pokud jde o Mapy od každé z výše uvedených her. Všechny však mají své vlastní charakteristiky v každé ze svých map, jako je umístění creepů z džungle a creepových nadšenců. Názvy každé mapy se také liší, například Sovereign's Rise pro Vainglory, Land Of Dawn pro Mobile Legends a Antaris pro Arena of Valor.

2. Ovládání

Pokud mají Mobile Legends i AoV virtuální analog což usnadňuje hraní, hodně odlišné od Vainglory, které má kohoutkový systém. Samozřejmě, že ovládání klepnutím musí upřednostňovat přesnost při hraní a smartphony s většími obrazovkami budou těžit více.

3. Systém nákupu položek

Při hraní ve Vainglory nemůžete jen tak kupovat předměty, ať je váš hrdina kdekoli. Na rozdíl od Mobile Legends a AoV jste povinni nakupujte předměty na základně nebo v obchodě v džungli kteří jsou na obou stranách džungle.

4. Atributy

Ve hrách Mobile Legends a AoV existuje systém zvaný atributy, kde můžete zvýšit základní atributy hrdiny, kterého budete používat. Pokud se na AoV nazývá Arcana, a samotné Mobile Legends se nazývá Emblem. V samotném Vainglory existuje něco, co se nazývá Talent, ale lze to použít pouze v režimu Brawl, jako je Blitz a Battle Royale.

5. „Velká monstra“

Rozdíl spočívá také v každé „Big Monster“, která bude poskytovat pomoc ve formě útoků na nepřátelské základny, buffů nebo peněz na nákup předmětů. V samotném Vainglory jsou dvě 'Big Monsters', jmenovitě Blackclaw, který pomůže zničit věž a Ghostwing, který poskytne buffy.

V samotném ML je Lord, který pomáhá ničit nepřátelské věže a Turlte, který dá peníze. A v AoV je Abyssal Dragon, který dá peníze a Dark Slayer, který dá buffy každému hrdinovi.

Závěr

No, to jsou některé z rozdílů, které můžeme najít od her Mobile Legends, AoV a Vainglory. Každý titul má jistě své výhody a nevýhody a samozřejmě je právem každého hráče vybrat si, jakou hru hrát. Ale myslíš, která hra je nejlepší? Napište do kolonky komentářů ano!

Přečtěte si také články o MOBA hry nebo jiné zajímavé články z Febi Prilaksono.