mobilní legendy

jak vytvořit jedinečnou přezdívku mobilních legend, 100% cool!

Recenze o tom, jak vytvořit jedinečnou a skvělou přezdívku ve hře Mobile Legends: Bang Bang, kterou lze použít i v jiných hrách, jako je PUBG Mobile.

Chcete, aby vaše postava hrdiny vypadala více GG ve hře Mobile Legends: Bang Bang chlapi?

Bez nutnosti kupovat skiny, které jsou drahé, můžete snadno mít jedinečnou a cool přezdívku jako profesionální hráč nebo YouTuber Mobile Legends.

Zvědavý jak? Zde bude Jaka recenzi jak vytvořit přezdívku pro Mobile Legends jedinečné a cool, které byste měli vyzkoušet.

Jak vytvořit jedinečnou přezdívku v Mobile Legends: Bang Bang!

Už jste to někdy použili? Možná někteří z vás nevědí, jak změnit jedinečný název ve hře Mobile Legends.

Jde o to, že pokud používáte výchozí aplikaci klávesnice, použité znaky jsou standardní se stejným výběrem písem!

Nyní pro vás, nové hráče a veterány Mobile Legends, můžete sledovat následující návod, aby to vypadalo jedinečněji a cool. Přečtěte si další informace!

  • Krok 1: Při prvním je nutné stáhnout a nainstalovat aplikaci FancyKey – klávesnice na Google Play Store prostřednictvím odkazu, který ApkVenue poskytl níže.
Síťové aplikace KE STAŽENÍ
  • Krok 2: Otevřete aplikaci a povolte nastavení pro tuto klávesnici. Klepněte1. Povolte klávesnici FancyKey a budete přesměrováni na stránku nastavení systému Android, přejeďte prstem přepnout aktivovat.
  • Krok – 3: Pak už jen přesunete nastavení klávesnice výchozí staňte se FancyKey s klepnout2. Přepněte na FancyKey Keyboard a poté vyberte Emoji & GIF FancyKey chlapi.
  • Krok – 4: Pokud jste právě otevřeli hru Mobilní legendy: Bang Bang které máte nainstalované ve svém smartphonu. Zde stačí přejít na profilovou stránku v levém horním rohu.
  • Krok – 5: Na stránce profilu zůstaňte klepnout na své přezdívce Mobile Legends a změňte jméno podle jedinečné přezdívky, kterou chcete později změnit.
  • Krok - 6:Klepněte v uvedeném sloupci se automaticky aktivuje Fancy Keyboard. Chcete-li změnit jedinečný styl písma, prostě musíte klepnout ikona "F" kdo je v horní řadě.
  • Krok - 7: Zde si vyberete nabídku Skvělé fonty změnit výchozí Jedinečná písma pro vytváření skvělých přezdívek Mobile Legends.
  • Krok - 8: Zde FancyKey poskytuje řadu jedinečných modelů písem, které můžete použít k vytvoření jedinečné přezdívky.
  • Krok - 9: Vyberte si model a do příslušného sloupce zadejte novou unikátní přezdívku podle sebe. Pokud jste skončili, zůstaňte klepnoutOK pokračovat.
  • Krok - 10: Poté se vaše přezdívka v Mobile Legends automaticky změní, aby byla jedinečná a cool. Takže se můžete pochlubit svým přátelům, že?

Poznámky:

Unikátní kolekce přezdívek Mobile Legends, kompletní od A do Z!

Jste stále zmateni výběrem správné přezdívky pro vaši postavu? chlapi? Uklidněte se, tady Jaka připravil nejlepší doporučení přezdívek hry a nejúplnější.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, stačí se podívat na článek níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Tak takhle si vytvořit jedinečnou přezdívku ve hře Mobile Legends, kterou si musíte vyzkoušet přímo ve hře.

Tak snadné, že? Tak to rychle vyzkoušejte! Váš vzhled bude zaručeně cool jako Global Top chlapi.

Stáhněte si nejnovější Mobile Legends zde: Mobile Legends: Bang bang

Strategické hry Moonton KE STAŽENÍ

Přečtěte si také články o Mobilní legendy nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

Copyright kandynation.com 2022