Tech Hack

7 způsobů, jak opravit telefon Android, který se nezapne

Jak opravit mobilní telefon Android, který se nezapne, můžete provést sami, než jej odnesete do servisního střediska. Zde je návod, jak to opravit!

Jednou z škod, které může u mobilního telefonu Android dojít, je, že se nemůže zapnout. Jak tedy opravit telefon Android, který se nezapne?

Abyste to zjistili, musíte samozřejmě nejprve znát příčinu.

Nepřetržité používání mobilních telefonů, například k hraní nejlepších her pro Android, může zkrátit životnost mobilních telefonů. Zvláště teď, když děláme více aktivit doma, určitě se zvýší používání mobilních telefonů.

Pokud je poškození vážné, může telefon Android zaznamenat problémy, jako je např pověsit, restartovat sám, nebo dokonce úplně mrtvý.

Ale než spěcháte servisní středisko, zkuste zkontrolovat jak opravit telefon Android, který se nezapne pod tímto. Kdo ví, poškození může stále opravit svépomocí.

Příčiny a jak opravit telefon Android, který se nezapne

Už se vám někdy stalo, že jste na svém mobilu něco řešili, ale najednou se vám mobil sám od sebe vypnul? Možná vás zajímá, proč se HP sám vypíná, i když je baterie plná.

Hledali jste způsob, jak se vypořádat s vybitým mobilním telefonem samostatně, ale mobil Samsung stále nejde zapnout? Nebo možná máte tento problém na jiné značce telefonu Android?

Uklidni se, bando! Než zjistíte, jak vyřešit mobilní telefon, který se nezapne, zkuste zkontrolovat několik důvodů proč se HP náhle vypne a nelze jej znovu zapnout jak Jaka vysvětlí níže.

Způsobuje, že telefon Android nelze zapnout

Zdroj fotografií: Pexels

Existuje několik důvodů, proč se mobilní telefon nemůže zapnout a reagovat, včetně toho, když se nabíjí. Obvykle je to způsobeno problémem s Systém (software) nebo na komponent (Hardware).

Pokud jste vyzkoušeli různé způsoby, jak zapnout telefon Android bez tlačítka, Napájení ale HP stále nejde zapnout, může nastat problém následovně.

  • _Bug_ v systému. Nestabilní systém může způsobit, že se mobilní telefon nezapne a při pokusu o aktivaci pouze vibruje.

  • HP je příliš staré. K tomu obvykle dochází u HP s dobou používání delší než 2 roky.

  • HP je příliš horké. Dlouhodobé používání obvykle způsobí přehřátí zařízení. Proto je nutné okamžitě aplikovat způsob, jak horko rychle překonat.

  • Obrazovka HP je poškozená.

  • Vyskytl se problém s integrovaný obvod (IC) výkon HP.

  • Mobilní telefon spadl nebo byl vystaven vodě, což mělo za následek zkrat.

To jsou některé z důvodů, proč se telefony Android nezapnou. Překonání problému musí být přizpůsobeno příčině.

Níže můžete sledovat, jak opravit mobilní telefon Android, který se nezapne.

Jak opravit telefon Android, který se nezapne

I když jste letos používali nejlepší telefon s Androidem, neznamená to, že nebudete mít problém s úplným vypnutím smartphonu.

Pokud byl způsob nabíjení HP po celou tu dobu špatný, pak každý tak drahý a sofistikovaný mobil může být poškozen, bando.

Proto pojď, věz jak vyřešit totálně mrtvý HP nelze účtovat prostřednictvím níže uvedeného vysvětlení.

1. Zkuste nabíjet několik minut

Zdroj fotografií: Twitter

Pokud stále používáte starý telefon s Androidem s malou kapacitou baterie, baterie se rychle vybije. Pokud tomu tak je, smartphone se nezapne. Řešení, zkuste to nabíjejte baterii 10-15 minut a restartujte smartphone.

Pokud se mobil nedá nabít, pak je první možnost nabíječka mít poškozený. Zkuste použít nabíječka další a zjistěte, zda se objeví indikátor nabití baterie.

Druhou možností je, že je baterie zcela vybitá, takže zahájení nabíjení baterie trvá dlouho, i hodiny.

Proto kabel neodpojujte nabíječka během procesu nabíjení a počkejte na indikátor nabíjení.

2. Stiskněte a podržte tlačítko napájení

Zdroj fotografií: Cnet

Druhý způsob je podle stisknutím a podržením tlačítka Napájení po dobu jedné minuty.

Obvykle je tato metoda docela účinná na telefonech Android s tlačítky Napájeníje poškozen, takže zapnutí smartphonu vyžaduje tlak.

Pokud to stále nefunguje, zkuste stisknout a podržet tlačítko Napájení po dobu jedné minuty při nabíjení baterie. Dále zjistěte, zda se telefon Android může zapnout nebo ne.

3. Vyjměte baterii mobilního telefonu Android

Zdroj fotografií: Pinterest

Většina telefonů Android v současné době používá vestavěnou baterii. Ale pro ty z vás, kteří stále používáte starý model mobilního telefonu, můžete zkusit, jak opravit mobilní telefon Android, který se nezapne, vyjmutím baterie.

Poté ponechte baterii několik minut, poté ji zapojte zpět do smartphonu a stiskněte tlačítko Napájení.

Účelem vyjmutí baterie je vypnout elektřinu do smartphonu. Kdo zná další telefon s Androidem, který nelze zapnout, může se vrátit k životu.

4. Vyměňte baterii za jinou

zdroj fotografií: dreamstime

Zkoušeli jste, jak opravit mobilní telefon Android, který se nezapne vyjmutím baterie, ale nefungovalo to? Pokud ano, zkuste vyměnit baterii za jinou.

Slouží také k určení, zda škoda pochází nabíjecí port. Pokud se ukáže, že se mobil může zapnout při použití jiné baterie, je to s největší pravděpodobností poškození pochází z nabíjecí port.

Druhá možnost je Baterie HP je poškozená. Proto ji musíte vyměnit za novou baterii. Ujistěte se, že kupujete originál, ano, gang.

5. Re-Flash telefon Android

Zdroj fotografií: Olx

Pro ty z vás, kteří nevědí, blikání nebo také nazýván blikat je proces přeinstalace operačního systému Android aby se vrátilo, jak to bylo.

Obvykle se to provádí pomocí specifického programu, jako je Odin, Flashtool nebo Miflash.

Výkonnější způsob flashování mobilu je ve skutečnosti pomocí PC nebo notebooku, ale můžete to udělat i bez těch dvou zařízení, gangu, takže je to praktičtější.

No, pokud zažijete incident, kdy se váš mobilní telefon Samsung nemůže zapnout, můžete zkusit, jak flashovat mobilní telefon Samsung. Tento krok je také řešením pro to, že HP náhle úplně zemře a nelze jej nabít pomocí výsadbové baterie.

6. Vysušte a vyčistěte mobilní telefon, pokud je vystaven vodě

Zdroj fotografií: Pinterest

Jak opravit mobilní telefon Android, který nelze zapnout kvůli vodě, lze provést vytírání tělo HP používá látku. Poté to zkuste dát to do rýže a počkejte 2 až 3 dny.

Zdá se, že tato metoda se ukázala jako účinná pro sušení zbývající vody v komponentách HP, víte. Po úplném zaschnutí zkuste zjistit, zda se telefon Android může znovu zapnout.

Pokud se však ukáže, že je již zkorodovaný, obvykle základní deska HP se musí vyměnit. No, způsob, jak to udělat, je přinést to servisní středisko.

7. Přejděte do servisního střediska

Zdroj fotografií: SamMobile

Pokud všechny způsoby, jak opravit mobilní telefon Android, který se výše nezapne, stále nefungují, pak poslední věc, kterou můžete udělat, je jít do servisního střediska.

Ujistěte se, že přijdete servisní středisko oficiální podle značky HP, kterou používáte. Můžete například navštívit servisní středisko oficiální Samsung, pokud používáte mobilní telefon Samsung.

Je to proto, aby nedošlo k výměně komponent HP za KW nebo falešné, aby byla zaručena kvalita telefonu Android, který používáte.

Můžete také nejprve zkontrolovat záruku společnosti Samsung. Kdo ví, že záruční doba je stále platná, takže nemusíte platit servisní poplatek.

Takto lze opravit mobilní telefon Android, který se nezapne, a některé věci, které mohou být příčinou.

Zkuste postupovat podle výše uvedených metod a nepropadejte panice, když to zažijete, bando. Doufejme, že poté bude váš HP moci normálně fungovat.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Sheila Aisya Firdausy.