Software

5 nejúčinnějších prohlížečů v datové kvótě, opusťte Chrome hned!

Pokud jste typický uživatel, který je velmi opatrný s používáním datové kvóty, v současné době existuje mnoho řešení. Kromě využití bezplatného WiFi zařízení existují také různé aplikace pro úsporu kvót.

Internet ve skutečnosti vykazuje docela dobrý vývoj. Například přítomnost 4G sítě, která je stále rovnoměrněji distribuována s rychlostí, která je mnohem lepší než předchozí technologie, konkrétně 3G. Bohužel realita ne vždy odpovídá očekávání. Přestože se rychlost širokopásmového internetu zlepšila, uživatelé se musí potýkat s různými balíčky kvót, které jsou také poměrně drahé.

Pokud jste typický uživatel, který je velmi opatrný s používáním datové kvóty, v současné době existuje mnoho řešení. Kromě využití bezplatného WiFi zařízení existují také různé aplikace pro úsporu kvót. Ale jestli chceš procházení a chcete, aby vaše kvóta vydržela déle, následující prohlížeče stojí za vyzkoušení.

  • Kromě Safari je zde 5 nejlepších prohlížečů pro iPhone
  • Od nejlehčího prohlížeče po nejvyšší zabezpečení, zde je 5 nejlepších prohlížečů roku 2017
  • Je Chrome opravdu rychlejší než jiné prohlížeče Android?

5 nejúčinnějších datových kvót prohlížeče, opusťte Chrome hned teď!

1. Prohlížeč UC

Zdroj fotografií: Foto: neurogadget.net Aplikace prohlížeče UCWeb Inc. STAŽENÍ

Jako uživatel chytrého telefonu tento prohlížeč samozřejmě mnozí z vás již zná. Kromě toho, že je tento prohlížeč rychlý, je také lehký a úsporný v kvótách. Můžete dokonce použít rychlostní režim získat lepší rychlost.

Jeho vlastnosti jsou také zcela kompletní. Například Blokovač reklam který vám umožňuje přistupovat na webové stránky, aniž byste se museli rozptylovat reklamami. Zajímavé je, že využitím funkce rychlostního režimu se využití dat sníží až o 60 procent.

2. Opera Mini

Zdroj fotografií: Foto: opera.com Prohlížeč aplikací Opera Software STÁHNOUT

Dá se říci, že Mini Opera je jedním ze starších mobilního prohlížeče, který je znám již z éry mobilních telefonů založených na Javě. Až dosud je tento prohlížeč stále velmi oblíbený. Kromě malých rozměrů a nízké hmotnosti je jeho využití dat také velmi ekonomické.

v režim vysoké úspory, můžete ušetřit kvótu až 50 procent. Zatímco v extrémní úsporný režim, úspora vzroste na 60 procent. Zajímavější je, že Opera Mini byla také vybavena vestavěný blokovač reklam.

3. Prohlížeč Ace

Zdroj fotografií: Foto: mashtips.com Aplikace prohlížeče RadiumDev STÁHNOUT

Ačkoli není tak slavný jako prohlížeče od Googlu, Mozilly nebo Opery, má Ace Browser přitažlivost, kterou lze jen těžko ignorovat. Tento prohlížeč je malý a lehký. Palec nahoru si zaslouží i rychlost. Ale co je zajímavější než Prohlížeč Ace ve skutečnosti je to jeho schopnost šetřit datovou kvótu.

S tímto prohlížečem můžete ušetřit až 60 procent své kvóty. Funkce blokování reklam, jako je Blokovač reklam k dispozici také jako doplňky.

4. Prohlížeč CM

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com Aplikace prohlížeče Cheetah Mobile Inc STÁHNOUT

Jedna velmi zajímavá věc Prohlížeč CM je velmi malá velikost, zejména ve srovnání s prohlížeči Android obecně. K instalaci této jediné aplikace nepotřebujete přidělit mnoho úložného prostoru.

Úspora datové kvóty je jistá. Pomocí prohlížeče CM můžete ušetřit až 40 procent využití dat. Ale i když je velikost malá, vývojář je stále schopen zahrnout bezpečnostní prvky v podobě vestavěného antiviru, který vás jistě ochrání před viry nebo jinými škodlivými programy.

5. Odstraňte prohlížeč

Zdroj fotografií: Foto: xperiac.com Apus Group Browser Apps STAHOVÁNÍ

Dříve byl tento prohlížeč známý jako Prohlížeč A5. Stejně jako CM Browser je velikost prohlížeče Apus také relativně malá. Jeho rozhraní však vypadá docela okouzlující. Rychlost je také docela dobrá s nízkou spotřebou dat.

S tímto prohlížečem můžete ušetřit 20 % dat. Tím to nekončí, Apus Browser také umožňuje uživatelům ukládat webové stránky a znovu je prohlížet, i když jsou ve špatném stavu offline.

Tady je 5 Nejúčinnější datová kvóta prohlížeče pro váš smartphone. Doufám, že je to užitečné.