Gadgety

5 Problémy s obrazovkou smartphonu Android a jak je vyřešit

když má obrazovka smartphonu problém, okamžitě zjistěte, jak vyřešit problematickou obrazovku smartphonu Android

Kromě baterie je nejdůležitější částí smartphonu obrazovka. Jak používáte svůj smartphone bez obrazovky? Zatímco dosud všechny smartphony používaly dotykové obrazovky.

Takže když má obrazovka smartphonu problém, okamžitě zjistěte, jak vyřešit problematickou obrazovku smartphonu Android. Tentokrát Jalantikus poskytne výkonný způsob, jak překonat problematickou obrazovku smartphonu Android.

  • 8 způsobů, jak udělat z poškrábané obrazovky smartphonu novou
  • Zde je první pomoc na dotykové obrazovce, která nefunguje

Jak vyřešit problematickou obrazovku smartphonu Android

Kvůli častějšímu kontaktu s uživateli mají obrazovky smartphonů spoustu problémů. Ale nebojte se, JalanTikus kromě znalosti typů problémů s obrazovkami smartphonů přichází také s řešeními a způsoby, jak se vypořádat s problematickými obrazovkami smartphonů Android.

1. Ghost Touching

Ghots dojemné je stav, kdy obrazovka smartphonu často spouští své vlastní příkazy, aniž by se jí někdo dotkl, neboli reakce na dotek často běží nejasně. I když se to říká dotýkání ducha, ale to neznamená, že obrazovku vašeho smartphonu hraje duch víš. Stává se to kvůli poškozenému LCD smartphonu nebo kvůli nadměrnému elektrickému proudu.

Pokud se to občas stane, obvykle je dotek duchů způsoben nabíječka poškozené (nebo je napětí příliš vysoké). Řešení, nepoužívejte nabíječku, která není výchozí. Pokud se to však stává často, je to způsobeno poškozeným LCD displejem smartphonu. Takže ho musíte okamžitě vyměnit.

2. Mrtvý pixel

Stejně jako jeho jméno, mrtvých pixelů lze interpretovat jako zánik pixelů na obrazovce. V důsledku toho existují části obrazovky smartphonu, které se normálně nerozsvítí, což má za následek bledé nebo dokonce černé skvrny. Část obrazovky, která má mrtvé pixely, se může rozšířit a učinit obrazovku nepoužitelnou.

Pokud na obrazovce smartphonu Android začnete nacházet známky mrtvých pixelů, okamžitě je opravte pomocí aplikace Pixel Fixer. Tato aplikace spustí dynamické světelné spektrum, aby stimulovalo obrazovku, aby reagovala na všechny prezentované barvy. Nejen barva, ale také se tvrdí, že tento design osvětlení dokáže obnovit citlivost obrazovky smartphonu na dotyk víš!

ZOBRAZIT ČLÁNEK Čištění a ladění aplikací TUOGOL KE STAŽENÍ

3. Barety

Toto je nejčastější problém s obrazovkou smartphonu, se kterým se setkává mnoho uživatelů. Protože svůj smartphone často nedbale držíte v kapse nebo tašce, displej smartphonu se poškrábe klíči, mincemi nebo jinými hrubými předměty.

Uvolněte se, existuje mnoho způsobů, jak překonat obrazovku smartphonu Android, můžete udělat, aby byla poškrábaná obrazovka smartphonu opět hladká. Jedním z nich, který je považován za účinný, je použití zubní pasty. Ano, kromě prevence zápachu z úst a kazů může tření zubní pasty na poškrábaný displej smartphonu také znovu vyhladit!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Blikání

Blikající je stav, kdy na obrazovku smartphonu zasáhne čára, která se pohybuje shora dolů nebo do stran. To je velmi nepříjemné a matoucí. Řešení pro řešení častých problémů s obrazovkou smartphonu blikat je vyhnout se nadměrnému světlu a teplu. Věnujte také pozornost jas na chytrých telefonech.

Blikání mohou také způsobit aplikace. Stačí odstranit aplikace, o kterých si myslíte, že způsobují blikání, obvykle aplikace fotoaparátu a hry, které tuto funkci potřebují Automatický jas. Někdy také po instalaci dochází k blikání vlastní ROM, takže zůstaňte zpátky skladem pouze ROM.

5. Necitlivá obrazovka

Na rozdíl od případu dotýkání ducha, někdy také obrazovka smartphonu ztrácí citlivost. To je obvykle způsobeno přehřátím. Řešení je tedy snadné, na chvíli vypněte obrazovku smartphonu a poté ji znovu zapněte. Maximálně počkejte, až povrch smartphonu vychladne, než jej znovu zapnete.

Nyní víte, jak opravit problematickou obrazovku smartphonu Android, že? Zažili jste někdy jeden z 5 výše uvedených problémů se smartphonem? Pokud ano, na jaké řešení jste přišli? Podíl dong s JalanTikus.

Přečtěte si také články o Obrazovka smartphonu nebo články z Epi Kusnara jiný.