Aplikace

7 z nejlepších graffiti aplikací pro Android, cool a sofistikované!

Chcete dělat skvělé a úžasné graffiti? Zkuste si níže stáhnout nejlepší graffiti aplikaci pro Android. Plně funkční a zdarma!

Umění kreslit slova chladnými a barevnými tahy nebo graffiti je v dnešní době stále oblíbenější veřejností, zejména mládeží.

Obvykle můžete snadno najít graffiti na zdech budov v městských oblastech, gangy.

Kromě vyjádření kreativity na zdích budov můžete všechny své nápady na graffiti prolít také pomocí technologie.

Pokud opravdu rádi děláte graffiti, musíte si opravdu stáhnout nejlepší graffiti aplikaci pro váš smartphone.

Nejlepší graffiti aplikace pro Android

V současné době existuje mnoho užitečných aplikací pro Android, které vám mohou pomoci zdokonalit vaše dovednosti při vytváření graffiti, gangu.

Aplikaci si také můžete zdarma stáhnout prostřednictvím Obchodu Google Play, abyste ji mohli používat na zařízeních Android.

1. Graffiti Creator

O propracovanosti této jediné graffiti aplikace není třeba pochybovat, bando. Kromě toho existuje mnoho funkcí, které mohou maximalizovat výsledky vašeho graffiti.

Jednou ze zajímavých funkcí v Graffiti Creator je výběr velmi rozmanitá písma vytvářet jména nebo jiné spisy.

Můžete také prozkoumat možnosti tolik barev vytvořit krásnější graffiti umění.

Kromě těchto funkcí vám tato aplikace umožňuje také kreslit graffiti charakter. Máte zájem, bando?

Graffiti Creator stahujte zde.

2. Graffiti It

Pomocí této aplikace můžete vytvářet graffiti charakter, symbol, nebo vlastní kresbu volně prostřednictvím simulace.

Tato aplikace je ideální pro ty z vás, kteří si chtějí procvičit tvorbu graffiti nebo jen chtějí rozlít fantazii, která přetékala ve vaší hlavě.

Nejzajímavější funkcí této aplikace je, že můžete upravovat své vlastní fotografie a nastavit je jako pozadí pro vaše graffiti.

Graffit It stahujte zde.

3. Graffiti Maker

Chcete chladnější aplikaci? Graffiti Maker je odpověď. Tato výkonná aplikace pro Android vám umožňuje profesionálně vytvářet graffiti.

Kromě toho musíte vědět, že graffiti umění je poměrně složité. No, v této aplikaci to můžete udělat přizpůsobení dále do své práce.

Tato aplikace nabízí řadu funkcí pro vytváření písem. Začínající od základní barva, světelný efekt, dokud stín, můžete vytvořit, jak chcete

Graffiti Maker si stáhněte zde.

4. Jak kreslit graffiti

I když název je jako návody na tvorbu graffiti, tato aplikace se ukazuje jako velmi užitečná pro vytváření úžasných graffiti psaní.

Tato aplikace pro kreslení graffiti má mnoho příkladů psaní, které obsahují informace o úrovni obtížnosti při kreslení, gangu.

I přesto je metoda kreslení graffiti v této aplikaci velmi snadná a užitečná pro zdokonalování vašich dovedností.

Tato aplikace je samozřejmě ideální pro ty z vás, kteří rádi tvoří graffiti ve formě textu s podporou různých typů písem.

Stáhněte si Jak nakreslit graffiti zde.

5. Neomezené graffiti

Tato aplikace je skutečně velmi speciální, protože můžete dělat čmáranice na různých místech, jako je vandalismus, který není chvályhodný.

Ano, ale tohle ne vandalství na skutečných místech, ale na různých fotografiích uvedených v této aplikaci.

Počínaje vlaky, auty, kamiony, motocykly a dalšími věcmi v podobě fotografie a videa můžete to ozdobit svými skvělými čmáranicemi, bando.

Vzhledem k mnoha nabízeným funkcím se nedivte, že tato skvělá aplikace pro Android přijde v jumbo velikosti kolem 90 MB.

Graffiti Unlimited stahujte zde.

6. Smoke Graffiti Name Art Maker

Pokud rádi vytváříte graffiti na základě jmen, tato aplikace je pro vás vhodná, protože ji lze použít k vytváření graffiti jmen na Androidu.

Ještě lepší je, že Smoke Graffiti Name Art Maker nabízí více než 40 písem s více než 300 samolepek cool, že tvoříte co nejkreativněji.

Kromě velkého množství skvělých písem a nálepek je tato aplikace také vybavena různými jedinečnými efekty, díky nimž jsou vaše graffiti ještě úžasnější, gang.

Stáhněte si Smoke Graffiti Name Art Maker zde.

7. Graffiti Creator na Photo Text

Tato aplikace je jednou z nejoblíbenějších aplikací na Androidu pro úpravu fotografií a textu do krásných graffiti.

Jak název napovídá, Graffiti Creator on Photo Text umožňuje vložit graffiti text do libovolné fotografie, kterou chcete.

Kromě mnoha skvělých písem a barev má tato aplikace také funkce úpravy obrázků, jako jsou stíny a kontury. Musíš zkusit!

Stáhněte si Graffiti Creator na Photo Text zde.

No, to bylo sedm nejlepších graffiti aplikací, které můžete používat na svém smartphonu, gangu. Kromě toho, že je tato aplikace propracovaná, lze ji také stáhnout zdarma.

Tímto způsobem můžete snadněji vyjádřit veškerou kreativitu a představivost, která je ve vaší mysli, a také zdokonalit své dovednosti při vytváření graffiti umění.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.