Produktivita

5 způsobů, jak vyřešit aplikace, které nelze nainstalovat na Android

Máte problémy s aplikacemi pro Android, které nelze nainstalovat? Stačí sledovat, jak vyřešit tuto odinstalovanou aplikaci na Androidu. (100% funguje)

Aplikace jsou nutností pro optimální výkon smartphonu.

Chcete-li získat aplikaci, můžete si ji stáhnout z obchodu Google Play. Pokud si ji stáhnete z Obchodu Play, budete bez virů.

Zažili jste ale někdy, že aplikaci nelze nainstalovat na Android?

Klídek, tentokrát to Jaka dá 5 způsobů, jak vyřešit aplikace pro Android, které nelze nainstalovat. Pojďme se jen podívat na následující recenzi.

Jak překonat aplikace pro Android, které nelze nainstalovat

1. Odstraňte nepoužívané aplikace

Pokud již aplikaci na svém Androidu nepoužíváte, můžete ji smazat. Nechte výkon svého smartphonu optimálnější a ulehčete RAM.

Kapacita paměti se tedy zvýší a můžete instalovat další aplikace.

2. Udělte aplikaci oprávnění

Pokud chcete nainstalovat aplikaci, která nepochází z obchodu Google Play, musíte ji poskytnout povolení aplikace za prvé.

Díky tomu lze aplikaci nainstalovat do vašeho smartphonu.

3. Vymažte mezipaměť a data obchodu Google Play

Pokud se vám vždy nepodaří nainstalovat aplikace pro Android prostřednictvím obchodu Google Play, můžete provést vyčištění data a mezipaměť z obchodu Google Play, který je v nastavení správy aplikací.

Tím však bude váš účet odstraněn z Obchodu Google Play.

4. Vymažte mezipaměť každé aplikace

Vymazáním mezipaměti každé aplikace bude možné obnovit vnitřní paměť, aby bylo možné nainstalovat aplikaci, která má být nainstalována pro uložení dat.

Mezipaměť můžete vymazat z Google Chrome, BBM, Line, WhatsApp nebo jiných chatovacích aplikací. Aplikace totiž obvykle utratí více RAM a vnitřní paměť na vašem smartphonu.

5. Restartujte svůj Android

Pokud výše uvedené 4 metody stále nefungují, můžete svůj smartphone resetovat. Díky tomu bude váš smartphone opět vypadat jako nový.

Tím však zmizí všechna data ve vašem smartphonu. Takže radši dělat zálohy za prvé, chlapi, aby se vaše data neztratila.

No, to je 5 způsobů, jak vyřešit aplikaci nelze nainstalovat. Nepropadejte panice, chlapi! Můžete zkusit výše uvedenou metodu, abyste mohli nainstalovat požadovanou aplikaci. Doufám, že je to užitečné.