Hry

internet mrtvý? vyzkoušejte těchto 10 chrome her, které lze hrát offline

Hry Google Chrome, které můžete hrát offline, jsou jistě velmi užitečné, pokud je hrajete. Často dochází k vypínání internetu a nevíte, co dělat? Neboj se

Často dochází k vypínání internetu a nevíte, co dělat? Nebojte se, při čekání na normální připojení k internetu si pojďme jen zahrát hru. Tyto hry lze hrát přímo z prohlížeče.

Kromě skvělé hry je její hraní také snadné a zaručeně to neznepříjemní váš počítač nebo gadget.pověsit. Zvědavý? Pojď, zkus to Hry pro Chrome offline následující.

  • 35+ FPS herní podmínky, které byste měli vědět
  • 10+ nejtěžších dostupných počítačových her všech dob

Internet mrtvý? Vyzkoušejte těchto 10 her pro Chrome, které lze hrát OFFLINE

Akční a arkádové hry

1. Jezdci tanků

Tato hra pro Chrome vypráví příběh o bitvě mezi tanky s tématem 3D akční hry. Ve hře Jezdci tanků, musíte nejprve zaútočit na nepřítele, který projde plotem, a vystřelit, abyste soupeře vyhladili. Tato hra má 3 herní režimy, jmenovitě Kampaň, Multiplayer a Invaze.

Během hry můžete tuto hru ovládat pouze pomocí klávesnice. Chcete-li přesunout nádrž, můžete použít šipky nebo klávesy A,S,W,D. Co se týče střelby, můžete použít kombinaci Space klíč a Klávesy J a L. Obrana, útok a smrt budou dominovat této hře Tank Riders.

2. Funky Motokáry

Hry pro Chrome offline s názvem Funky Karts má příběh o tom, jak se vyhýbat nebezpečným předmětům, procházet ostrými překážkami, které je obklopují, a sbírat mince/položky další drahocenný uvnitř Funky motokáry. Tady je 48 náročných úrovní co procházet při hraní her pro Chrome offline tento. Dokončete každou úroveň a odemkněte nové světy. Každá úroveň nabídne zábavný a vzrušující příběh. Můžete použít klávesy se šipkami nebo Šíp na klávesnici pro provedení akce skočit, převrátit, a odskočit při hraní této hry.

3. Basketbal a míč

Pojmenovaná hra pro Chrome Basketbal a míč může poskytnout jedinečný a odlišný zážitek z basketbalové hry. Hratelnost poskytovaná touto hrou je poměrně jednoduchá a zábavná. Jednoduše odrazíte míč a vložíte jej do koše nebo basketbalového míče s různými překážkami v každé úrovni. I když je to snadné, stále musíte být schopni vstoupit do míče s předem stanoveným časovým limitem.

Stolní a karetní hry

4. Mancala

Při hraní her Mancala, budete mít pocit, že hrajete tradiční hru, která se nyní hraje jen zřídka. Tato hra patří ke klasickým hrám, které jsou velmi zábavné. Důkazem je, že tato hra se stala jednou z oblíbených her v řadách her na Chrome. Tuto hru můžete hrát s režimem jednoho hráče nebo multiplayer.

5. Solitaire

Pro uživatele Windows byste měli být s touto hrou obeznámeni. Ano, Solitaire k dispozici v Chrome v devíti verzích, včetně Klondike, Pyramid, Free Cell a Spider. Místo mrtvého internetového stylu hrajte všechny verze této hry Solitaire!

Logické hry

6. Odřízněte lano

Přestřihněte lano to někdy vyhrálo cenu jako jedna z her zábava a spadají do kategorie hádanka fyziky které jsou zábavné. Tato hra se příliš neliší od mobilní verze, tato hra také vyžaduje, abyste plnili překážky krmením příšer Om Nom při sbírání tří hvězdiček současně pro každou úroveň.

7. 2048

Hry hádanka tato hra je stále oblíbená podle kategorií hlavolam. Hratelnost dané v této hře jednoduše posunutím každého čísla nahoru, dolů, doprava a doleva. Každé posunuté číslo musí být stejné. Chcete-li například vytvořit číslo 4, musíte kombinovat číslo 2 a tak dále, dokud nedosáhne číslo 2048. Velmi těžké, že?!

8. Hledání slov logická hra

Pro vás herní nadšence hádanka, Hledání slov logická hra může být docela jednoduché, ale musí se vyzkoušet. Hratelnost vzhledem k tomu, že tato hra také není obtížná. Jednoduše vyhledáte slova související s konkrétním tématem, které jste dříve vybrali. Tato hra také nabízí řadu jedinečných témat, jako je téma plazů, astrologie, zvířat a mnoho dalších.

9. Propojit vše

Ještě jedna hra puzzle výzva což je na Chrome zábavné, zvláště pokud tomu tak není Propojit vše. Tato hra je velmi jednoduchá, ale má vysokou úroveň obtížnosti. Cílem hry je vytvořit cestu spojením každého uzlu, než dosáhne konce. Červená čára je překážkou, kterou musíte během hry překonat. Chcete-li provést pohyb, stačí vybrat vrcholy, do kterých se chcete přesunout, a vytvořit cestu.

Strategické hry

10. Polycraft

Pro ty z vás, kteří se zajímají o strategické hry pro Chrome, může být tato hra tou nejlepší volbou. Kromě toho, že se dá hrát, když offline, tuto hru lze také pozvat, aby vás provázela při čekání na smrt internetu. Hry pro Chrome offline vypráví příběh o tom, jak přežít z ostrova Polycraft.

V této hře budete v neznámém prostředí a často se setkáte s podivnými tvory. Ale nebojte se, vybudujete si nový život a budete odrážet příchozí nepřátele použitím strategií na scénář obrana věže.

Hráno Hry pro Chrome offline to zabere opravdu hodně času, ale není třeba se znepokojovat, protože ve hře můžete stále pokračovat uložením hry pokrok. Metoda je podle přihlásit se přes účet Google že máte nebo prostřednictvím funkce místního úložiště, kterou lze vybrat podle potřeby. Tak jaká je vaše oblíbená hra?