aplikační software (žánr softwaru)

vnitřní paměť plná rychle? Těchto 5 aplikací pro Android je řešením

Zde ApkVenue má několik aplikací, které mohou být řešením pro úsporu používání vnitřní paměti, která se rychle zaplní. Podívejte se na recenze, pojďte!

Mít smartphone s malou kapacitou vnitřní paměti je otravné. Uživatel bude cítit se omezeně při instalaci libovolné požadované aplikace. Některé smartphony navíc někdy neposkytují slot pro externí paměť tím se zúží úložný prostor. O mnoha ani nemluvě mezipaměti nedůležité, které automaticky zaplní vnitřní paměť a rychle ji zaplní.

Pokud jste uživatelem smartphonu s velkou vnitřní pamětí, malá kapacita, musíte často pociťovat nepohodlí při různých činnostech s chytrým telefonem. Nejen z hlediska instalace aplikací, ale i ukládání videa, fotografie, hudba, a další. No, tady má Jaka některé aplikace, které mohou být řešením pro úsporu využití vnitřní paměti, která se rychle zaplní. Podívejte se na recenze, pojďte!

  • Hra Dangers of Mobile Legends pro zdraví rukou, jak to?
  • 6 věcí, které dělají práci vývojářů her velmi nepříjemnými
  • 10 nejtragičtějších scén v historii videoher

Těchto 5 aplikací představuje řešení pro úsporu vnitřní paměti, která se rychle zaplní

1. Mega cloudové úložiště

Tato aplikace poskytuje úložný prostor až 50 GB zdarma pro uživatele Androidu, kteří nejsou spokojeni se stávající kapacitou vnitřní paměti. v Cloudové úložiště Mega, můžete ukládat soubory, jako jsou fotografie, videa a další dokumenty, takže vaše vnitřní paměť může být prostornější a slouží pouze k instalaci aplikací. Není třeba se bát, tato aplikace zaručuje bezpečnost souborů, které ukládáte, takže neuniknou ostatním.

2. Galerijní doktor

Jedním z faktorů, proč se vnitřní paměť rychle zaplňuje, je přítomnost souborů, jako jsou fotografie nebo videa duplikovat sebe sama nebo nedůležité soubory, které zabírají paměť. Proto potřebujete Doktor galerie pro zjištění úložné kapacity vnitřní paměti a výpočet nepotřebných fotografií nebo videí, které mohou být duplikovány nebo zabírají příliš mnoho místa.

3. Čistič CC

Interní paměť, která se rychle zaplní i přesto, že nemáte nainstalovaných mnoho aplikací, je potřeba ji vyčistit. Protože existuje mnoho nedůležitých souborů, které zaplňují úložný prostor. S aplikací CC čistič, stačí jedno klepnutí a tato aplikace vám řekne vše, co rychle zaplní vaši vnitřní paměť a pomůže uvolnit více paměti. Kromě zachování kapacity vnitřní paměti se hodí i CC Cleaner starat se o CPU, RAM a baterii aby výkon smartphonu zůstal optimální.

4. SD služebná

Množství odpadu, které zaplňuje vnitřní paměť, znemožňuje instalaci aplikací nebo ukládání jiných souborů. aplikace Služka základní školy pomůže odhalit veškeré harampádí, které plní zařízení, a rychle jej vyčistit. Duplicitní soubory budou automaticky smazány, takže paměť ne plně rychle. Ve skutečnosti může tato aplikace odstranit výchozí programy smartphonu, které zaplňují paměť.

5. Cloud Storage Box

Krabice nabízí úložný prostor 10 GB pro uživatele Androidu s malou vnitřní pamětí. V této aplikaci můžete ukládat různé soubory včetně důležitých dokumentů, stahování z internetu, fotografií, videí až po hudbu. Pomocí **Cloud Storage Box*“ můžete ušetřit vnitřní paměť, abyste mohli instalovat více aplikací.

To je on 5 aplikací, které mohou být řešením pro úsporu vnitřní paměti smartphonu Android která se rychle plní. Doufám, že je to užitečné.