Clash Royale

tipy pro hraní clash royale, které musíte znát

Jste v Clash Royale noví? To jsou věci, které potřebujete vědět při hraní Clash Royale. Průvodce hraním a jak hrát Clash Royale

Zmatený, jak hrát Clash Royale? Jakou strategii použít při hraní Clash Royale? Výběr nejlepších karet v Clash Royale a další otázky o hře Clash Royale. V tomto článku proberu tipy pro hraní Clash Royale, které musíte znát resp průvodce pro začátečníky hraním Clash Royale.

Clash Royale je nejnovější hrou vytvořenou společností Supercell, která doprovází předchozí tři hry, konkrétně Clash of Clans, Boom Beach a Hay Day. Ve hře Clash Royale každý hráč bojuje samostatně reálný čas a vytvořit tu nejlepší strategii ke zničení nepřátelské Tower Clash Royale.

  • Jak hrát Clash Royale na Androidu s nejnovější verzí APK
  • Jak stáhnout a hrát Clash Royale v Indonésii

Tipy pro hraní Clash Royale

Na co si dát pozor při hraní Clash Royale? Zde jsou tipy a triky při hraní Clash Royale, které byste měli znát.

Použijte drahokamy k nákupu kouzelných truhel

Drahokamy jsou jednou z nejobtížněji dostupných měn ve hře "neformální free-to-play" jako Clash Royale. Drahokamy lze získat zdarma splněním misí (úspěch) a otevření hruď.

Někteří noví hráči v Clash Royale možná používali k odemykání drahokamy hruď což trvá dlouho. Ve skutečnosti je to něco, co by se nemělo dělat. Ve hře Clash Royale se drahokamy používají k nákupu magických truhel v obchodě.

Magická truhla jeden z hruď (bedna), která obsahuje nejvíce karet ve srovnání s hruď jiný. Magické truhly jsou dražší, pokud je hráčská aréna vyšší, ale počet získaných karet je také větší.

Aktualizace karet

Upgrady karty jsou nejdůležitější věcí v Clash Royale. Tím, že dělá vylepšit karta, vaše karta bude samozřejmě silnější než předtím. Než to uděláte, je třeba si povšimnout několika věcí vylepšit Kartu.

Upgrady karta vyžaduje zlato, čím vyšší úroveň, tím dražší bude vylepšit-jeho. Pro ty z vás, kteří začínají hrát Clash Royale, měli byste to udělat vylepšit karty pouze pro často používané karty. Můžeš vylepšit další kartu, pokud má více zlata.

Musíte vědět, že ve hře Clash Royale existují 3 typy karet, které můžete použít ke hře. Karty jsou:

  1. Karta budovy
  2. Vojská karta
  3. Karta pravopisu

Ne, pospěšte si do arény

Arena je jedním z bojišť v Clash Royale. Čím vyšší je Arena, tím lépe se karty sbírají. Jednou z věcí, které musí začátečník udělat, je nespěchat do arény. Protože čím vyšší je aréna soupeře, tím to bude obtížnější. Pokud bude soupeř těžký, budeme dál prohrávat a nezískávat hruď Nový.

Kompletní úspěchy

Úspěchy ve hře Clash Royale nemusí být moc jako v Clash of Clans. I tak můžete dokončit úspěchy v Clash Royale a získat další bezplatné drahokamy.

Připojte se k jinému klanu

Stejně jako v jiných strategických hrách se i v této hře Clash Royale můžete zapojit klan jinak nebo vyrobit klan sama. Výhody, které lze získat zapojením se klan je, že můžete požádat o další kartu, 10 běžných karet a 1 Vzácná karta.

Videa s tipy a triky Clash Royale

To jsou některé zajímavé tipy a triky o hře Clash Royale. Pro ty z vás, kteří nehráli Clash Royale, si stáhněte nejnovější Clash Royale Android zde:

Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ