Software

Jak odstranit mrtvé pixely na smartphonu Android

Máte smartphone, jehož obrazovka je černá kvůli Dead Pixel? Pokud ano, JalanTikus existuje způsob, jak se zbavit mrtvých pixelů na smartphonech Android.

Kromě specifikací kuchyňské dráhy a kamery je při nákupu nového smartphonu třeba vzít v úvahu obrazovku smartphonu. Důvodem je, že při používání smartphonu budeme určitě dělat plnou kontrolu přes obrazovku. Takže když je obrazovka problematická, náš smartphone je u konce.

Jedním z problémů smartphonů Android, které používají dotykovou obrazovku, je Mrtvý pixel. Uznejte, někteří z vás jistě zažili smartphone s obrazovkou Dead Pixel, že? Nepanikařte, JalanTikus je tady jak se zbavit Dead Pixel na smartphonu Android.

  • 10 způsobů, jak pečovat o obrazovku svého smartphonu, aby vždy vypadala jako nová
  • 8 způsobů, jak udělat z poškrábané obrazovky smartphonu novou
  • Jak automaticky uzamknout a zapnout obrazovku HP pomocí GRAVITY SCREEN

Co jsou mrtvé pixely?

Někomu může být známý pojem Dead Pixel. Ale jsou i tací, kteří nevědí, co je Dead Pixel. Pro informaci, Dead Pixel je někdy také známý jako Bodový pixel.

Dead Pixel nebo Dot Pixel je termín, který označuje vadu obrazovky v podobě černé tečky resp prázdný na povrchu obrazovky. Mrtvé pixely se nacházejí ve všech produktech, které využívají LCD, jako jsou chytré telefony, notebooky, televize, fotoaparáty a další.

Jak odstranit mrtvé pixely na Androidu

Kromě toho, že Dead Pixel poškozuje displej černými skvrnami, narušuje také výkon obrazovky smartphonu. Čím více se bude smartphone Dead Pixel používat, tím větší bude plocha. Pojďme se tedy zbavit Dead Pixel na smartphonech Android následujícím způsobem:

  • Chcete-li vyléčit obrazovku smartphonu, která je poškozena kvůli Dead Pixel, můžete použít aplikaci Pixel Fixer. Pojďme si tedy stáhnout Pixel Fixer APK a nainstalovat jej do smartphonu!
Čištění a ladění aplikací TUOGOL KE STAŽENÍ
  • Po instalaci se nekoná žádný zvláštní průvod. Zobrazí se vám varovná obrazovka. Tento displej obsahuje připomenutí, pokud máte PSE (fotosenzitivní epilepsie) nebo Příznaky epilepsie vyvolané světelnou vizualizací, neměli byste se dívat na zobrazený displej. Zpracovat to, stiskněte ikonu kontrolního seznamu v pravém dolním rohu.
  • Dále bude obrazovka vašeho smartphonu čelit rychle se pohybující barevný displej. Nechte proces běžet, dokud neuvidíte zobrazení Dead Pixel na obrazovce.

Poté, co ucítíte, že se váš mrtvý pixel zmenšil nebo zmizel, zastavte proces. Pokud se po opakovaném provádění tohoto procesu počet mrtvých pixelů na obrazovce smartphonu nesníží, znamená to, že poškození je velmi vážné. Takže musíte změnit obrazovku na servisní střediskonebo si kupte nový smartphone.

Hodně štěstí ve snaze zbavit se mrtvých pixelů na chytrých telefonech Android s touto aplikací Pixel Fixer! Doufejme, že se váš smartphone postižený Dead Pixel může tímto způsobem zotavit.