Gadgety

7 vga herní nvidia geforce nejlepší high-end cena 2 miliony

Pokud jste opravdoví hráči, je jasné, že herní PC určitě mít budete. No a k dokončení velikosti zařízení potřebujete VGA, které podporuje hraní her a samozřejmě za nízkou cenu.

Pokud jste opravdoví hráči, je jasné, že herní PC určitě mít budete. No a k dokončení velikosti zařízení potřebujete VGA, které podporuje hraní her a samozřejmě za nízkou cenu.

Je to tak, levné herní VGA s kvalitou high-end rozhodně hra pro hráče, kteří chtějí hrát hru plynuleji. Proto si můžete přečíst tento článek, abyste získali dobrou referenci pro nalezení grafické karty.

  • 10+ nejlepších Nvidia GeForce Gaming VGA za cenu 1 milionu
  • 10 nejlepších herních VGA 2016: Pětihvězdičková kvalita, pouliční ceny
  • Chcete si koupit VGA hry? Věnujte pozornost těmto 8 DŮLEŽITÉM VĚCÍM

7 nejlepších Nvidia GeForce High-End Gaming VGA za ceny 2 miliony

1. ASUS GTX 1050 Ti 4GB

Zdroj fotografií: Foto: wccftech.com

S příchodem řady Nvidia GeForce GTX 1000 se svět hráčů mění. Protože cena skupiny VGA je velmi nízká. ASUS GTX 1050 Ti 4GB Phoenix je jedním z VGA, který má úžasný výkon za cenu 2,7 milionu IDR.

2. ASUS GTX 960 DirectCU II 4GB 128bit DDR5 STRIX

Zdroj fotografií: Foto: techporn.ph

Stále od společnosti ASUS se herní VGA vyrobené společností ASUS skutečně ukázalo jako dobré. Například, ASUS GTX 960 DirectCU II 4GB 128Bit DDR5 STRIX která má cenu 2,9 milionu IDR Je také schopen buldozerovat různé těžké hry a můžete hrát pohodlně i bez zpoždění.

3. Digital Alliance GTX 960 Palit Jetstream 2Gb 128Bit DDR5

Zdroj fotografií: Foto: quietpc.com

Kromě ASUSu si můžete koupit i jiné značky, pokud chcete vyzkoušet VGA za cenu 2 milionů. Digital Alliance GTX 960 Palit Jetstream 2Gb 128Bit DDR5 stát se jedním z doporučených VGA pro vás. Protože specifikace této grafické karty si opravdu zaslouží palec nahoru. Cena? Pouze 2,8 milionu IDR.

4. Galax GTX 950 EXOC 2GB DDR5

Zdroj fotografií: Foto: tokopedia.com

Kromě hraní si také chcete vyzkoušet něco bláznivého přetaktování? si můžete vyzkoušet VGA Galax GTX 950 EXOC 2GB DDR5. Protože řada Exoc nebo Extreme Overclock je speciálně navržena pro ty z vás, kteří si troufnou na bláznivé věci. Pamatujte, nezapomeňte před OC zkontrolovat těstoviny. Cena 2,2 milionu IDR.

5. Gigabyte GTX 1050 Ti OC 4GB

Zdroj fotografií: Foto: cloudfront.net

Další skvělé značky také zdobí barvy grafických karet v herním světě, jako je Gigabyte. Ano, jeden z jeho špičkových produktů se jmenuje Gigabyte GTX 1050 Ti OC 4GB je levný herní VGA za cenu 2,9 milionu IDR které si můžete koupit za své úspory.

6. Gigabyte GTX 950 2GB 128bit

Zdroj fotografií: Foto: bit-tech.net

VGA pro hraní další hry je stále od Gigabyte. Gigabyte GTX 950 2GB 128bit může to být grafická karta připojená k vašemu hernímu počítači, pokud opravdu hodláte hrát hry bez zpoždění. Cena, která je naceněna, také není drahá, jmenovitě 2,8 milionu IDR.

7. Inno 3D GTX 1060 3GB Compact

Zdroj fotografií: Foto: videocardz.com

Pokud chcete dobrý a levný GPU, můžete si ho koupit Kompaktní Inno 3D GTX 1060 3GB s cenou 2,8 milionu IDR prostě. Protože za tu cenu si můžete koupit nejnovější generaci GTX s poměrně vysokou sérií. Páni, máš zájem?

Tady je levné herní VGA kvalitní high-end za cenu 2 milionů, což může být vaše reference. Máte zájem o některou z těchto grafických karet? Svou odpověď uveďte ve sloupci komentářů níže.