OOT

jak si objednat grabbike, grabcar a grabfood

Objednání Grab je snadné, postupujte podle jednoduchého způsobu objednání Grab od Jaka. Kompletní s nejnovějšími funkcemi zde!

Stále nevíte, jak si objednat Grab Bike, Car nebo Food?

Od roku 2012 Urvat se stala oblíbenou aplikací přepravních a doručovacích služeb pro indonéské občany, zejména ve velkých městských oblastech. Grab je k dispozici v několika zajímavých funkcích, které vám usnadní každodenní činnosti.

Ne každý však rozumí používání funkce aplikace Grab. Jste jedním z nich? Neboj se, Jaka ti řekne kroky jak si objednat Grab Bike, Car a Food snadno!

Jak si snadno objednat Grab pomocí aplikace

Pokud si myslíte, že objednání přepravních a doručovacích služeb přes Grab je obtížné, není tomu tak. Stačí si stáhnout aplikaci Grab na Google Play obchod a Apps Store který si můžete stáhnout prostřednictvím níže uvedeného odkazu, poté postupujte takto:

Android Grab

Získejte iOS

1. Chyť auto

První funkce aplikace Grab Chyť auto pronajmout si online taxi v podobě auta na požadované místo. Zde je návod, jak si objednat Grab Car:

 • Otevřete aplikaci Urvat, pak vyberte Auto.
 • Poté ve sloupci Jízda vyberte si místo vyzvednutí přes sběrnou kolonu.
 • Jakmile budete mít místo vyzvednutí, klikni na sloupec 'Budu' k určení cíle.
 • Zobrazí se vám seznam cen, které musíte zaplatit v hotovosti nebo pomocí virtuálních peněz.
 • Pokud jste si jistí svým cílem, zůstaňte vybrat knihu pak vám Grab najde řidiče. Obdržíte kompletní informace o řidiči a můžete se s nimi spojit prostřednictvím chatu nebo telefonu.

Kromě Ride nyní Grab přidává nové funkce, konkrétně: Pronajmout si. Tato funkce je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí cestovat soukromě s přáteli nebo rodinou. Zde je návod, jak si půjčit auto na Grab:

 • Klikněte Pronajmout si na stránce GrabCar.
 • Určete místo k vyzvednutí vozu a dobu trvání půjčky, na kterou je za 4 hodiny, 6 hodin, 8 hodin, 10 hodin a 12 hodin. Poté vyberte Zarezervovat hned objednat auto.

2. Chyť kolo

Chyť kolo funkce je stejná jako u Grab Car, ale používá motorku. Jak si objednat Grab Bike je snadné, zde je kompletní postup:

 • Vyberte Kolo na hlavní stránce, poté zadejte místo vyzvednutí a cílové místo jako v objednávce Grab Car.
 • Cílová místa můžete přidat najednou kliknutím na znaménko „+“. Po stanovení cílů, pro objednání klikněte na Rezervovat.
 • Stejně jako když si objednáte Grab Car, dostanete kompletní informace o svém řidiči a můžete ho kontaktovat prostřednictvím chatu nebo telefonu. Je to snadné, správně!

Pokud jste líní čekat, až řidič dorazí na místo, kde se nacházíte, je zde také funkce Grab Now, kterou můžete využít k získání Grab na místě.

Alias, stačí se přiblížit k bratrům Grabovým na kraji silnice a pak říct "Chyťte se, pane". To je vše.

Pokud jste stále zmatení, zde Jaka uvádí jednoduché kroky:

 • Přejděte na stránku Grab Bikea poté jako obvykle zadejte místo vyzvednutí a cíl. Přistupte k řidiči Brab Bike a poté klikněte na Chyť nyní.
 • Klepněte na Connect With Driver, pak zadejte kód uvedené na ovladači Grab Bike. Nebo pokud budete připojeni přímo, pokud objednáte poblíž řidiče.
 • Dávejte si na silnici pozor kluci!

3. GrabFood

Máte v noci hlad a jste líní vyjít z domu?

Nyní, GrabFood jedná se o službu objednávání a rozvozu jídla z restaurací dostupných v aplikaci Grab až k vám domů.

Chcete vědět, jak objednávat? Podívejte se na následující snadný způsob:

 • Jak si objednat jídlo na Grab, vybrat jídlo na hlavní stránce Grab.
 • Pak, vyberte si jídlo ručně zadáním názvu restaurace do vyhledávacího pole nebo výběrem jídla ve sloupci Nejblíže k vám. Nezapomeňte uvést místo doručení.
 • Poté, co si vyberete svou restauraci, vyberte nabídku, která byla poskytnuta, a zadejte částku, kterou chcete koupit. Poté vyberte Zobrazit Basketbal pokračovat v nákupu.
 • Když se ujistíte, že je vše správně, můžete si vybrat Objednejte si začít objednávat.

Dostanete informace o řidiči, který vám jídlo objedná a doveze. Pro snadnou komunikaci můžete volat a chatovat s řidičem.

Tak si objednat Grab, aby vám usnadnil každodenní činnosti. Je snadná obsluha?

Pokud máte připomínky nebo dotazy k tomu, jak si Grab objednat, můžete je napsat do kolonky komentářů. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Urvat nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.